Ciekawe promocje na Steam:

 

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

 

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

Meg

Szeregowy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Meg

 • Tytuł
  Nowy użytkownik
 • Urodziny 01.01.1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

30 wyświetleń profilu
 1. Meg

 2. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00. Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. Svoboda 2. Owen 3. Meg Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 3. Zmieniony nick na Meg
 4. Imię: [Damian] Data urodzenia: [01 styczeń 1977 - 00:00] Którą wersję Army posiadasz?: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [ Jestem członkiem grupy AFTP od 3 lat. Wcześniej rok w Olikow-ie. ] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [Dwa lata przegrane w Arma 2. Od początku fan Arma 3. ] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [Chęć rozgrywki częściej niż raz w tygodniu. ] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota, Jednostki specjalne] Coś o mnie: [W wolnym czasie zapalony filmowiec zafascynowany Ediusem i After Effectem. Wielbiciel symulacji pola bitwy. ] Osoba polecająca : Nie podano Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny