Ciekawe promocje na Steam:

 

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

 

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

Zus

Kapral
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Zus

 • Tytuł
  Użytkownik forum
 • Urodziny 15.05.1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

61 wyświetleń profilu
 1. Technikalia, uwagi, opinie, proszę pisać.
 2. Informacyjnie: nie mam zamiaru dorabiać dodatkowych slotów.
 3. Co 21 Blackout

  W.I.P.
 4. Technicznie: Helka nie podleciała w punkt ewakuacji
 5. Jakbyś mógł dodać broń osobistą czyt. pistolet oraz parę taśm dla strzelca LKM na coyota plus coyot ma tylko po jednym magazynku na bronie statyczne (.50 cal oraz wmontowane m249), warto by było dodać tam parę magów plus w sekcji WHISKY nie mieliśmy w ogóle odłamkowych.
 6. Szkolenie rozpoczyna się dnia 16.12.2016r. o godzinie 16:00 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. Karlos 2. Vankorn 3. Farsight 4. Zus 5. Pomocnicy: 1. [m=canadian] 2. Sloty można dopisywać.
 7. Imię: [Zus] Data urodzenia: [15 maj 1997 - 00:00] Którą wersję Army posiadasz?: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [ Przez parę miesięcy prowadziłem własny 20 osobowy skład do grania coopów w współpracy z jeszcze innym francuskim klanem o mniej więcej takie samej liczbie osób. Dodatkowo mogę powiedzieć, że od 2011 do początku 2016 roku byłem jednym z głównodowodzących 200 osobowej grupy na scenie Mount and Blade Warband Napoleonic Wars, więc wiem na czym polega gra zespołowa, dowodzenie oraz roleplay. ] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [900h w Arma3 + to co powyżej ] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [Nie mam ostatnio co robić, poza tym z chęcią pyknął bym sobie w jakimś bardziej zorganizowanym i poważnym towarzystwie. ] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota] Coś o mnie: [Jestem dosyć poważny. Studiuję zarządzanie. Nie lubię się rozpisywać. ] Osoba polecająca : Rizzet Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny