Ciekawe promocje na Steam:

 

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

 

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

JUR

Szeregowy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana JUR w Rankingu w dniu 10 Maj

JUR posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutralny

O JUR

 • Tytuł
  Nowy użytkownik
 • Urodziny 04.10.1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

98 wyświetleń profilu
 1. W tym pojeździe z amunicją były magi do ak tylko 5,56 a nie 7,62
 2. @Maras Bardzo dziękuję za dokładny opis wad, nie sety jak byłem w połowie montażu i zobaczyłem jaka dynamika mi wyszła po akcji w budynku szkolnym, to chciałem to jak najszybciej wypuścić filmik, a skutki właśnie są takie, że efektów specjalnych nie jest dużo a z początkiem coś na szybciocha chciałem zrobić i tak powstały te nie miłe mrugnięcia ;D następnym razem będzie o wiele lepiej bo tu prawie w ogóle nie ma efektów specjalnych Co do ACE to nie będę wiedział za kim biegnę podczas misji ale fakt że było by ładniej. Jeszcze mam nagraną wczorajszą misje w której też wiele się działo i również niestety z nikami graczy.
 3. Zapraszam do oglądania teledysku misji Szlak Tygrysa! Mam nadzieję że się spodoba i że dobrze oddałem klimat tam panujący czególnie pod koniec! Niestety tylko 3 min bo tyle utwór trwał.
 4. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00. Zapisu dokonuje się metodą opisaną tutaj. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. Testując spójność addonów pamiętajcie by również przebywać na kanale ALPHA na TS, pokazujecie w ten sposób innym, że aktualnie zajmujecie serwer główny w jakimś celu. (Temat założony na prośbę kwatermistrza) @JUR ... ... ... ...
 5. JUR

 6. Imię: Jerzy Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 04.10.1991 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Lata temu grałem z wami na Arma 2 jeszcze bez dodatku OA. Nie pamiętam jak trafiłem ACC. Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Wasza grupa dawno temu. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Arma, Arma 2, Arma 3, PR, WarThunder, Insurgency, SWAT4 i pewnie wiele więcej. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Mam ochotę pograć taktycznie w wielkiej ekipie. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Jednostki specjalne Coś o mnie: Bawię się grafiką i stronami www. Interesuję się militariami głównie broń palna oraz ASG. Uwielbiam symulatory wojenne, dlatego wiele lat gram w arme. Osoba polecająca: Osoba polecająca Gajos Zobacz cały formularz rekrutacyjny