Ciekawe promocje na Steam:

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

tsuki

Powitalnia dla nowych graczy

980 postów w tym temacie

Witaj użytkowniku na krańcu internetu, w zaciszu zwanym ACC.

Usiądź, rozgość się, powiedz coś o sobie i napisz skąd o nas wiesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich! Jestem Bartek - dla was tutaj zebranych po prostu kloonej, pochodzę z Łodzi (takie miasteczko widmo - koło Zgierza). Obecnie niczym ciekawym zawodowo się nie zajmuję, stąd czas na takie rzeczy jak ArmA. Hobbystycznie zajmuję się zgłębianiem historii XX wieku, militariami, kolekcjonerstwem, jestem rekonstruktorem historycznym.

Chętnie sobie pogram w większym gronie, gdyż w zasadzie oprócz witamin i minerałów brakuje mi w tej chwili tylko dobrej symulacji pola walki.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Czarnorusi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Mam na imię Jakub/Kuba. Mieszkam w Bydgoszczy.Interesuje się muzyką ,grami, historią.Wiem o was z armacenter.pl . xD

I chciałbym z wami chodzić na misje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie panowie.

Ściągajcie addony, przeczytajcie "Zachowanie i styl gry" i w razie problemów z instalacją wpadajcie na TSa, ale przed 20.00.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie,

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie....? W końcu udało mi się dorwać nowy (pojemniejszy) dysk i mogłem sobie pozwolić zainstalować ArmA 2 + OA. Mam nadzieję, że będę mógł powrócić w szeregi ACC ;) Muszę jeszcze tylko ogarnąć addony. W marcu czeka mnie remont mieszkania i przeprowadzka, więc mogę mieć trochę burzliwy okres teraz ;)

Do zobaczenia na polu bitwy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A witamy Bostera, witamy. Miejsce mamy dla ciebie zagrzane - nie krępuj się i wchodź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc Booster,pamietamy Cie oczywiscie.Widze ze polatamy sobie wkrótce.... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Mam na imię Jakub/Kuba. Mieszkam w Bydgoszczy.Interesuje się muzyką ,grami, historią.Wiem o was z armacenter.pl . xD

I chciałbym z wami chodzić na misje.

Witam.. ale mam male pytanie.. ile masz lat?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Na imię mi Karol, lat 18.

Znalazłem się tu szukając dobrej ekipy do gry w ARMA, bo mam zamiar pograć sobie w porządnej ekipie :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam i gratuluję - znalazłeś bardzo dobrą i porządną ekipę ;)

Ściągaj add-ony, wpadaj na TeamSpeaka i zapraszamy do gry

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam cześć :D wszystkich graczy którzy grają w Arma 2 + OP

nazywam się Daniel pseudo Filo od Filozofa.a w grze nazywają mnie ślepy, przyjaciele Filo, a inni szczęścisz,lucky man.I Ile ja mam hmmm lat 17.

Jestem Kolesiem z dużym humorem i optymistycznie ustawiony na świat i na problem.Iz Bilet w jedną stronę może się ukazać ze mamy powrotny bilet do domu ( lub coś takiego :DxD) .Kiedy jest wielka presja ze przeciwnik nas ciśnie. Zawsze kiedy coś chcę powiedzieć to spodziewaj się ze to będzie coś optymistczniego lub śmiesznego albo coś (głupiego ale to Zadko się zdarza ze coś głupiego powiem xD :D ).

Graczem jestem takim spokojnym,w Arma 2 chcę być snajperem albo pilotem śmigłowca albo samolotu.(pilot mi najlepiej wychodzi 20 godzinny przelatanych,to są treningi np szybkę lodowanie,ciasnych miejscach lodowanie, hardcorowe lodowanie,Zabranie ludzi z dachu, z wody, z lądu.itp.) to są moje prywatnie treningi i przetestowanie.ale ktoś musi mnie podszkolić pilotowaniu samolotów :D.

Ja sugeruje ze pilot ma na zadanie zabrać żołnierzy gdzie się da, mogą to być najtrudniejsze warunki do lodowania.Ale ma na zadanie zabrać tych żołnierz z tej strefy która zagraża im życie.Wiadomo ze to symulator.Ale trzeba to brać na poważnie.Masz na zadanie zabrać ich i bez gadania.wiadomo ze w nie których miejscach nie da się lodwoać bo brak jest przeszczeni( np ze jest bardzo gesty las).Ale Chłopaki od czego jest siekiera :D.

Trochę długie :D.

(JESTEM WASZYM FANEM :D xD)

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To juz nie bawem zmienisz widzenie .Na snajpera trzeba wpierw zaslurzyc,o funkcji pilota to juz nie bede raczej wspominał... . Zadnen, podkreslam zaden szanujacy sie dowodca nie da Ci tak odpowiedzialnej roli. Na poczatku,(miesiac moze trzy grania z nami,jak wytrzymasz ) Twoje misje beda jednakowe...czyli: jedna badz dwie godziny bedzie Ci dane wpatrywanie w plecy swego kolegi, pozniej bedziesz sie wpatrywać w malenki kawalek terenu i szukał wroga ktory moze zechce akurat wyskoczyc w Twoim sektorze dozoru. A miedzyczasie Twoja druzyna bedzie sie szybko i sprawnie przemieszczac ,wiec pilnuj sie zeby sie nie zgubic... i wierz mi nie bedą raczej mili kiedy juz to popelnisz, bo nie jest frajdą szukanie Ciebie kiedy inni wykonuja swoje zadania.

Moze czasem uda Ci sie wystrzelic w kierunku wroga ze dwie kule...zanim sam dostaniesz.A i czasem jest tak że dowodca posle Cie kilka kilometrow z powroten po kilka magazynkow bo akurat nie ma komu isc. A sproboj jeszcze nie odpowiedziec:Tak Jest!

Takze witamy w swiecie Army :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty to Darek umiesz człowieka zachęcić :)

Witamy na pokładzie.

Tak apropo tych śmiesznych tekstów, to poczytaj troszkę "zachowanie styl gry".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(JESTEM WASZYM FANEM :D xD)

I to jest najważniejsze. Witamy ;)
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To juz nie bawem zmienisz widzenie .Na snajpera trzeba wpierw zaslurzyc,o funkcji pilota to juz nie bede raczej wspominał... . Zadnen, podkreslam zaden szanujacy sie dowodca nie da Ci tak odpowiedzialnej roli. Na poczatku,(miesiac moze trzy grania z nami,jak wytrzymasz ) Twoje misje beda jednakowe...czyli: jedna badz dwie godziny bedzie Ci dane wpatrywanie w plecy swego kolegi, pozniej bedziesz sie wpatrywać w malenki kawalek terenu i szukał wroga ktory moze zechce akurat wyskoczyc w Twoim sektorze dozoru. A miedzyczasie Twoja druzyna bedzie sie szybko i sprawnie przemieszczac ,wiec pilnuj sie zeby sie nie zgubic... i wierz mi nie bedą raczej mili kiedy juz to popelnisz, bo nie jest frajdą szukanie Ciebie kiedy inni wykonuja swoje zadania.

Moze czasem uda Ci sie wystrzelic w kierunku wroga ze dwie kule...zanim sam dostaniesz.A i czasem jest tak że dowodca posle Cie kilka kilometrow z powroten po kilka magazynkow bo akurat nie ma komu isc. A sproboj jeszcze nie odpowiedziec:Tak Jest!

Takze witamy w swiecie Army :twisted:

i to jest najlepsza reklama grania z wami/nami chlopaki!! tego typu sytuacje daja niesamowity klimat.. misja.. zadania dla dwojki snajperskiej: dowodca sobie zazyczyl ze dzisaj jestesmy zwiadem a wiec 5 godzin biegania/lezenia/skradania/skradania/lezenia/skradania/skradania/uciekania/byc moze strzelania jezeli 30mm w smigle nie wykosila wszyskiego do cna :D panowie przeciez to jest to :D juz sie nie moge doczekac misji!! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie sztuką jest biegać po lesie przez 2h i obserwować wszystko przez lunetę. Sztuką jest być w pierwszej lini frontu i nie zginąć. Przeważnie rekruci mają największe problemy z wypatrywaniem wroga w lesie czy w mieście. Nie mają za to problemów z wykonywaniem rozkazów (jeśli nie przekracza to ich wiedzy). Tak jak każdy, zaczyna się od szeregowca, co nie odróżnia krzaka od Czedaka, a kończy na dowódcy sekcji, który kończy misję ze swoim oddziałem bez strat.

Możesz spodziewać się miłego grona graczy, ale bądź też przygotowany na ewentualny opiernicz (bo mają tutaj miejsce i takie sytuacije). Starać się wykonywać rozkazy, nie odwalać numerów, a gra sprawi przyjemność i tobie, i reszcie graczy.

Nie wymiękać. Tylko twardziele przetrwają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta