Ciekawe promocje na Steam:

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

tsuki

Powitalnia dla nowych graczy

980 postów w tym temacie

12 godzin temu, Chywzar napisał:

Siemanko, mam pytanie jak u Was wygląda kwestia Zeusa i misji realizowanych na nim? Pamiętam, że przez długi czas byliście dość sceptyczni, mógłby ktoś rozjaśnić temat czy coś się w tej kwestii zmieniło :) 

A tak poza tym witam wszystkich ;) 

Ja dłubałem temat misji z Zeusem.

De facto mam jedną misję ZvT gotową w 99%, utknąłem przy problemie automatycznego dźwięku z punktu (a dokładnie chodzi o skandowanie protestujących cywili).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się mój sesyjny ragnarok skończy to służę pomocą :). A czy misję tygodniowe w przypadku zebrania się jakiejś niewielkiej grupy ludzi mogą być rozgrywane na Zeusie w formie podobnej do MCC którą kiedyś prezentował Wcisło (może jeszcze ktoś go pamięta :D), czyli robienie misji na bieżąco? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

VTS w tygodniu nie było od baaaardzo dawna. I nie ma u nas w tej chwili żadnej misji z MCC.

Nawet jak się zbierze niewielka ekipa to zawsze znajdzie się jakaś normalna niewielka misja aby zagrać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwestie tego w co dziś gramy postanawia dowódca, jeżeli nikomu nie przeszkadza misja na APEX/VTS - wtedy i tylko wtedy...są rozgrywane.

Głównym punktem jednak poza tymi na zapisy, są misje COOP, których jest u nas na serwerze całkiem sporo a nowe wychodzą jak grzybki po deszczu.

Zapraszamy jak znajdziesz czas. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam społeczność wszystkich razem i każdego z osobna. Mam nadzieję że zarówno ja z wami jak i wy ze mną bedziemy sie wspolnie dobrze bawić 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta