Ciekawe promocje na Steam:

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

Szakal

Steamgifts

6 postów w tym temacie

Steamgifts czyli portal gdzie można oddać/wygrać jakiś klucz na steama. Nie ma haczyków. Oddając klucze zdobywa się poziomy pozwalające dołączać do giveawayów z mniejszą ilością chętnych. Można niczego nie oddawać i dołączać do otwartych giveawayów.

Można tam też dodawać ograniczenia by dopuszczać do losowania tylko osoby z konkretnej grupy steamowej. Jestem leniwy i nie chce mi się robić konkursów jak [m=Doman], więc założyłem takie giveawaye dla naszej grupy na steamie oddając bundlowe starocie. Częstujcie się.

Co trzeba zrobić żeby dołączyć?

1. Dołączyć do grupy ACC na steamie - http://steamcommunity.com/groups/ACCPolska

2. Połączyć konto steam z steamgifts.com

3. Dołączyć do giveawaya:

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

Edit. Tutaj moje giveawaye publiczne, każdy może dołączyć (bez dołączania do grupy ACC):

signature.png

signature.png

signature.png

Edytowane przez Szakal
4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I słusznie, bo pewnie zdecydowana większość to scamy. Steamgifts jest jednak dość starą i sprawdzoną platformą, a powstał jako narzędzie do rozdawania nieużytków z bundli właśnie. Teraz poza giveawayami i zwykłym forum oferują agregowanie informacji o aktualnych obniżkach i punkt handlu/wymiany kluczami/giftami na steamie. Jak coś rozdaję to korzystam ze steamgifts i gleam.io jako sprawdzonych miejsc.

Tu więcej info, dość stare, ale podstawy tłumaczy: http://lowcygier.pl/steamgifts-com-co-to-jest/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Account could not be verified with 47 games, valued at $99.91. Required value, $100.00. Please wait another 10 minutes before trying again.

Że co???? :31:

Edytowane przez Stasica
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak, to zabezpieczenie przed tym żeby ludzie nie robili kont-botów. Taka forma potwierdzenia, że faktycznie korzystasz z tego konta. ;)
Zaraz zaradzimy na te 9 centów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze steamgifts mam pewne doświadczenia i to całkiem sympatyczne. Rozdałem kilka jakichś pomniejszych gier do

których uzyskałem klucz a i dostałem kilka i to do znanych produkcji jak np. Teraria :P

Także myślę, że bezpiecznie można do tego podejść.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta