Skocz do zawartości

TvT 24 Projekt Prometeusz

    

Misje
STALKER14
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia

Sytuacja

 

Na terenie jednostki wojskowej za czasów starego rządu Filistanu w wielkiej skale istniało laboratorium wojskowe. W momencie zamachu stanu, naukowcy w obawie przed wykorzystaniem broni która została tam stworzona zaszyfrowali wejście do obiektu. Jeżeli zostanie wprowadzony zły kod bądź zostanie użyta siłą do zniszczenia drzwi, cały kompleks eksploduje. Został stworzony specjalny kod z 4 kluczy oraz bezpiecznika sterującego. Klucze rozdano naukowcom i kazano im się ukryć do momentu uspokojenia sytuacji a klucz główny ukryto nieopodal w lesie. Niestety przed rozejściem się naukowców w ambulatorium dochodzi do eksplozji i uwolnienia się trującego gazu. Po szybkim zamknięciu oraz ucieczce naukowcy w katuszach umierają w lesie na terenie jednostki.

 


Nowy dyktator jest wściekły, że jego ludzie nie są w stanie dostać się do wnętrza obiektu. Niestety po kilkunastu dniach udaje im się znaleźć panel sterujący który wykrywa ostatnie miejsce kluczy.

 


Jeden z naukowców pracował również dla Zielonych Wyspy które zostały szybko poinformowane jak zabezpieczony zostaje projekt Prometeusz.

 

mapa -Schwemlitz


Opinie użytkowników

Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Brak opinii do wyświetlenia.

×