Skocz do zawartości

TvT 24 Projekt Prometeusz

    

Misje
STALKER14
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia

Sytuacja

 

Na terenie jednostki wojskowej za czasów starego rządu Filistanu w wielkiej skale istniało laboratorium wojskowe. W momencie zamachu stanu, naukowcy w obawie przed wykorzystaniem broni która została tam stworzona zaszyfrowali wejście do obiektu. Jeżeli zostanie wprowadzony zły kod bądź zostanie użyta siłą do zniszczenia drzwi, cały kompleks eksploduje. Został stworzony specjalny kod z 4 kluczy oraz bezpiecznika sterującego. Klucze rozdano naukowcom i kazano im się ukryć do momentu uspokojenia sytuacji a klucz główny ukryto nieopodal w lesie. Niestety przed rozejściem się naukowców w ambulatorium dochodzi do eksplozji i uwolnienia się trującego gazu. Po szybkim zamknięciu oraz ucieczce naukowcy w katuszach umierają w lesie na terenie jednostki.

 


Nowy dyktator jest wściekły, że jego ludzie nie są w stanie dostać się do wnętrza obiektu. Niestety po kilkunastu dniach udaje im się znaleźć panel sterujący który wykrywa ostatnie miejsce kluczy.

 


Jeden z naukowców pracował również dla Zielonych Wyspy które zostały szybko poinformowane jak zabezpieczony zostaje projekt Prometeusz.

 

mapa -Schwemlitz


Opinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...