Skocz do zawartości

[27.04.2017] Co 20 The Expendables

Misje
Lypton
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia

The Expendables

 

 

 

Academi-Blackwater-0021010262413.jpg

 

 

Sytuacja:

Południowe Sahrani przeżywa kryzys ludziom z roku na rok z miesiąca na miesiąc żyje się coraz gorzej. Prezydent półwyspu Król Josef boryka się z problemami pieniężnymi, część wojsk RACS wspomogła zbuntowaną ludność i milicję. Bogaty biznesmen Crichton Huxley który wzbogacił się na handlu z półświatkiem na starym kontynencie wyczuł okazję do objęcia władzy. Dzięki swoim zasobom finansowym dał ludziom lepszy ekwipunek i nadzieję na szanse powodzenia. (...)

Kilka tygodni później…

 

Przewrót jest na skraju załamania, zbuntowane wojska zostały zepchnięte do małego miasteczka Arcadia. Zwiad RACS sprzymierzony z królem donosi, że zrobili tam małe umocnienia i są gotowi zginąć za sprawę. Król Josef z racji na to że w skarbcu miejskim zaczyna brakować pieniędzy nie ma wystarczających środków na opłacenie wojsk RACS, postanowił wynająć mniejszy oddział do zadań specjalnych których zadaniem będzie odszukanie i sprowadzenie Huxleya pod sąd wojenny.


Opinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...