Skocz do zawartości

SLT

    

Kalendarz społeczności
Dagon

Szczegóły wydarzenia

Trening z udziałem ATC, szczególnie zapraszam 7WEDS (jeżeli wam termin nie odpowiada - kontakt przez TS/Forum).

Pozostali piloci równie mile widziani.


Recommended Comments

Dziękujemy za zaproszenie, niestety termin jest kolidujący z naszymi przedsięwzięciami domowymi (Dziara, Cygan). Intruz rozmawiał z Tobą więc jesteście w kontakcie. 

 

Jeśli chodzi o JO to szkoda, że termin został narzucony bez jakiejkolwiek choćby próby kontaktu ze mną, choć z tego co do mnie dotarło jest bardzo duże zapotrzebowanie na pilotów. Termin jest, niestety dla mnie przede wszystkim, niefortunny ze względu na różne okoliczności z których nie mogę się wykręcić, u Cygana jest trochę lepiej, choć też zgłaszał zastrzeżenia do daty.

7WEDS na JO wystawi 3 pilotów. Proszę żadnego z nich nie angażować w dowodzenie grupą powietrzną.

Pozdrawiam

Dziara

Edytowane przez Dziara

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Czesc Dzieki za zaproszenie na trening , z chęcią polatam. Jednak w ten weekend zona była szybsza ..... jestem umówiony ze znajomymi. Jeśli da rade przełożyć na niedziele - będę. Jeśli nie to w następny piątek lub niedziele ...w sobotę 10.06 u mnie na lotnisku są pokazy z okazji 50-lecia jednostki wiec o 17.00 będę jeszcze zaangażowany. 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Panowie nie ma spiny, chodzi mi o dokręcenie procedur tak by było wszystko jasne i klarowne po mojej stronie, po stronie JTAC-a już nie wiem kto tam zasiądzie choć dołożę wszelkich starań by pewien jegomość tam był.

Możemy się na niedzielę zgadać po 20-stej jak mi wstępnie Intruz przekazał (na misji nie planuję być więc bdziemy mieli jeszcze drugi server dla siebie, chyba, że na jakąś konketną godzinę to słucham waszych wolnych terminów godzinowych.

Co do dowódcy klucza - nie ma nawet tego w planach, koordynatorami będę ja jako ATC a po drugiej stronie JTAC, co najwyżej dojdzie do lotów w parach lub w formacji gdzie dana maszyna zostanie na taki przelot powołana na ten czas.

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

W razie co mogę udostępnić do treningów jeden z czterech serwerów w AFTP - just say a word :)

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
×