Skocz do zawartości

Breakdown

    

Misje
VegaZ
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia


W 2016 r. nakładanie sarkofagu nad reaktor jądrowy nie powiodło się z powodu tajemniczego wybuchu.
Rektor jądrowy wypuścił promieniowanie, które wynosi 10 000 rentgenów na godzinę. Ukraina obwinia Rosję za wybuch. Sytuacja na świecie zaostrza się. Rosja, jak i USA przygotowują się na najgorsze. Dwa lat później w 2018 r. podczas konfliktu w Syrii Rosja zestrzeliła Amerykańskie rakiety, co spowodowało załamanie. Przeciwnicy USA zaczęli pewnie działać, najpierw zaczęli od Europy. Pod koniec roku 2018 Papież Franciszek zostaje zamordowany przez muzułmanów. Rosja wysuwa się na prowadzenie w wyścigu militarnym i już w 2020 r. ma swoją broń grawitacyjną. Testy tej broni wyszły pozytywnie, część danych miała wrócić na ziemie w bezpiecznej kapsule. Niestety została zestrzelona i rozbiła się na Ukrainie. Osłona zadziałała i da się odczytać dane z rozbitej maszyny.

Minimalna Ilość osób do rozegrania misji to 13.

Zajęcie slota opcjonalnego (zielonego) nie gwarantuje, że ostatecznie na nim zagrasz. (Decyzja dowódcy)Opinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...