Skocz do zawartości

ro 16 Guerra De Carteles

    

Misje
DisLike
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia


Dwa kartele, Caracol i Mangueras żyli ze sobą w zgodzie, wzajemnie się wspierając. Mangueras jednak zdradzili w krytycznym momencie, doprowadzając Caracol na skraj upadku. Niewielu przeżyło, a sprzętu pozostało jeszcze mniej. Padre Mangueras przysięgał wierność przyjaźni, lecz zdradził i teraz za to zapłaci. Kartel mimo niewielkiej ilości ludzi oraz braków w wyposażeniu, w akcie zemsty przygotował atak na jedną z kryjówek Mangueras w celu odzyskania sprzętu, towaru a także szacunku. Atak poprowadzi sam Padre kartelu, by wymierzyć sprawiedliwość.

UWAGA! - Misja będzie z goła inna niż pozostałe, ponieważ na całą akcje nie licząc zdobycznego sprzętu będą wam przypadać jedynie trzy karabiny szturmowe w rękach dowódców, zaś reszta będzie miała stare karabiny powtarzalne, strzelby i w większości pistolety maszynowe. Ponadto, ponieważ odgrywacie organizacje przestępczą, w teorii nie znacie żadnych taktyk militarnych typu CQB czy określonych formacji.

SPROSTOWANIE - To jest RealOP tylko ze względu na to, że nie odgrywamy jednostki wojskowej czy rebelianckiej, a kryminalistów. Nie znamy pojęć formacji czy typowych taktyk. Nie mamy jednak żadnych przypisanych ról - gramy tak jak chcemy! Ważne by zachować ducha organizacji przestępczej. Dopuszczona jest więc większa ilość wulgaryzmów i tego typu sprawy. Nie jest to także TvT. Gramy jako jedna ekipa przeciwko AI tak jak zawsze.Opinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...