Skocz do zawartości

ro 16 Guerra De Carteles

    

Misje
DisLike
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia


Dwa kartele, Caracol i Mangueras żyli ze sobą w zgodzie, wzajemnie się wspierając. Mangueras jednak zdradzili w krytycznym momencie, doprowadzając Caracol na skraj upadku. Niewielu przeżyło, a sprzętu pozostało jeszcze mniej. Padre Mangueras przysięgał wierność przyjaźni, lecz zdradził i teraz za to zapłaci. Kartel mimo niewielkiej ilości ludzi oraz braków w wyposażeniu, w akcie zemsty przygotował atak na jedną z kryjówek Mangueras w celu odzyskania sprzętu, towaru a także szacunku. Atak poprowadzi sam Padre kartelu, by wymierzyć sprawiedliwość.

UWAGA! - Misja będzie z goła inna niż pozostałe, ponieważ na całą akcje nie licząc zdobycznego sprzętu będą wam przypadać jedynie trzy karabiny szturmowe w rękach dowódców, zaś reszta będzie miała stare karabiny powtarzalne, strzelby i w większości pistolety maszynowe. Ponadto, ponieważ odgrywacie organizacje przestępczą, w teorii nie znacie żadnych taktyk militarnych typu CQB czy określonych formacji.

SPROSTOWANIE - To jest RealOP tylko ze względu na to, że nie odgrywamy jednostki wojskowej czy rebelianckiej, a kryminalistów. Nie znamy pojęć formacji czy typowych taktyk. Nie mamy jednak żadnych przypisanych ról - gramy tak jak chcemy! Ważne by zachować ducha organizacji przestępczej. Dopuszczona jest więc większa ilość wulgaryzmów i tego typu sprawy. Nie jest to także TvT. Gramy jako jedna ekipa przeciwko AI tak jak zawsze.Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Niestety nie mogę się wypisać już, ale nie dam rady grać dzisiaj - dalej nie mam pojęcia co dzieje się z moim dźwiękiem, dalej strasznie harcze, nie słychać  mnie i nie mam dźwięków w Armie. 

Profilaktycznie wolę się wypisać by nie robić cyrków jak wczoraj. 

😞

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×