Skocz do zawartości

JO 'Blue Trident'

    

Misje
Maras
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia


Gruzja, rok 2008

Roszczeniowa polityka Federacji Rosyjskiej wobec Gruzji i jej szlaków przesyłowych ropy zaczyna znacząco narastać. Turcja będąca członkiem NATO stanowi naturalną przeciwwagę w regionie dla agresywnych działań Rosji. Sytuacja staje się dramatyczna w momencie, gdy Federacja Rosyjska wykorzystuje rozłam w zachodniej polityce wobec Gruzji i wprowadza swoje wojska na terytorium sąsiada pod pretekstem operacji antyterrorystycznej. W jednej chwili cały kraj staje w obliczu pełnoskalowego konfliktu a zdezorientowane wojska gruzińskie walczą w desperackiej i beznadziejnej obronie.

W obliczu dynamicznie zaogniającego się konfliktu siły odpowiedzi NATO znajdujące się na terytorium Turcji zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Rozpoczyna się operacja Blue Trident mająca na celu deeskalację nowego konfliktu w regionie.

Do 31.03 (20:00) przypominam o zasadzie pierwszeństwa slotów dla grup: Sztabowiec, VIP, Weteran, Opiekun, Donator, Zaufany MM, Instruktor MC.

Czytaj więcejOpinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...