Skocz do zawartości

CO 16 "Hammer Down"

    

Misje
Maras
   (3 opinie)

Rok 2001, początek inwazji na Afganistan.

Pierwsze zespoły sił specjalnych armi amerykańskiej wkraczają do działań na terytorium Afganistanu rozpoczynając operację "Enduring Freedom".

Min 8 os.

Czytaj więcejOpinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość

Calc

  

Klimacik, przygotowanie misji od strony technicznej na wysokim poziomie, widać, że wszystko zostało przetestowane. Proste instrukcje jak skoczyć z C-130.
To jak najbardziej na plus. (5x)
Na minus to co mówiłem na debriefie: Kontakt spalony, powinniśmy iść na pieszo, tym bardziej, że teren temu sprzyjał (przejście dolinką na zachód od zabudowań), i oczekiwać na plan B. Planem B ze względu na realia (prequel do inwazji) nie mogła być extrakcja Black hawkiem - brak bazy w zasięgu lotu, ale już na przykład Ospreyem by dało radę, a on był wielokrotnie wykorzystywany w tego typu misjach specjalnych. Wiem, że w paczce modów go nie ma, więc można było przymknąć oko na konkretny model evaqa.
Druga sytuacja bez planu B, to ten posterunek. Jak czekaliśmy na sprzymierzone siły, które to miały przejąć to na pewno byliśmy umówieni na sygnał (albo dwa niezależne), że zajęli posterunek i nas oczekują. Minął czas, sygnału nie ma, miejsce spalone idziemy gdzieś indziej (patrz plan B, C, D). Dla Znicza+ mi też brakowało HQ, które by na takie sytuacje mogło zareagować, a nie sytuacja: "No zrzuciliśmy ich, odbierzemy za dwa dni od Muhażabadżanidominów i będzie git, może przeżyją." -postawa godna polskiego rządu na epidemię 😕
Od strony planu misja przygotowana jak Ferrari na sezon 2020.
Raz musiałem odejść od kompa, przepraszam za "ZW" następnym razem powiem, że musiałem wyczyścić druciakiem lufę karabinu.  😂

Desynch wciąż w formie. Dziękuję i pozdrawiam.
Film w Opisach i wrażeniach

Odnośnik do komentarza
Houdini

  

Początek wyśmienity brakowało takiego rozpoczęcia.

moim zdaniem powiadomienia tekstowe były nie potrzebne. skoro sami tworzymy klimat to troszkę mi go psuło (jako ostatni w Fire team wiedziałem o wszystkim co się dzieje zamiast od FTL)

ale mimo wszytko było czuć lekki klimat ze coś się dzieje choć nie przewidziana zmiana trasy ucieczki chyba nie przewidziana przez MM :)

Odpowiedź od autora:

Klimat to jedno, a zapewnienie logicznego przebiegu misji to drugie :)

Co do ucieczki to przewidziałem, ale zabrakło czasu by i tam popsuć wam nieco szyki.

 

Dzięki za opinię!

Odnośnik do komentarza
Lix

· Edytowane przez Lix

  

FPS bardzo dobry. Również widać było sporo pracy włożonej w techniczne aspekty misji, jak i zdecydowanie wyróżniającą się narrację rozłożoną w czasie, która nie sprowadziła się do: Macie pkt a i b, idźcie i urządźcie tam piekło na ziemi. Jak zawsze wysoki poziom godny naśladowania 

szkoda, że bogowie byli zbyt łagnodni. nie byłbym sobą, jakbym tego nie napisał

Odpowiedź od autora:

Bogowie się najwyraźniej mylili, bo gracze ACC to prawdziwi zabójcy :)

 

Dzięki za wpis!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...