Skocz do zawartości

[Z] CO 18 Operation: Into the Dark

    

Misje
Koteł
   (0 opinii)

Szczegóły wydarzenia


Rok 2021. Świat stał w obliczu jednej z najbardziej niebezpiecznych sytuacji od czasu zimnej wojny. Relacje między Stanami Zjednoczonymi a Iranem osiągnęły punkt krytyczny, prowadząc do wybuchu otwartej wojny, która trwała już trzy lata. Konflikt ten był rezultatem wieloletnich napięć, narastających z powodu różnic kulturowych, religijnych, oraz strategicznych interesów obu krajów.W międzyczasie Stany Zjednoczone rozpoczęły także skomplikowaną grę szpiegowską, próbującą podkopać wewnętrzną strukturę i stabilność reżimu irańskiego. Przekroczenie granicy międzynarodowej polityki i działania szpiegowskie wewnątrz Iranu stanowiły ryzykowne posunięcie, ale dla USA było to niezbędne w celu zdobycia przewagi w tej krwawej wojnie.

W rezultacie, agentura amerykańska utworzyła gęstą sieć szpiegowską, w której agenci infiltrując rząd irański, służby bezpieczeństwa oraz inne kluczowe instytucje, starali się zdobyć informacje wywiadowcze oraz destabilizować reżim.

BL
Min 14

Brief

Czytaj więcejOpinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...