Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Wczoraj
 2. do
  Szkolenie uzupełniające rozpoczyna się o godzinie 19:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku lub Discordzie zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
 3. do
  Szkolenie wstępne rozpoczyna się o godzinie 17:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku lub Discordzie zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
 4. Ostatni tydzień
 5. Nick zmieniono na @Wonti
 6. Witaj @Ginko! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermistrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będą karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.
 7. Czołem @Ginkooo! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
 8. Imię: Piotr Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1995.12.09 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Grałem kiedyś z A3C po podpatrzeniu tego u kolegi. Bardzo fajnie mi się grało, więc wygooglowałem coop arma3 i znalazłem Waszą społeczność, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie i że będzie nam się fajnie grało :) Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Analogowo - od czasu do czasu gram w większych grupach w Airsoft, zacząłem jakieś 10 lat temu - trochę współpracy w zespole mnie to nauczyło W A3C też grało się dobrze. Na serwerach RP w GTA też była praca w grupie - fajnie wychodziła. Pozatym zespół w pracy - pracuję jako programista, ale bez dobrych umiejętności pracy z ludźmi nic z tego by nie było. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Właśnie A3C, grałem tam na wielu misjach, jako generyczna piechota. Single w Arma też bardzo lubię i mam tam parędziesiąt godzin. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Wspomnienia z A3C bardzo mi się podobają, mam teraz więcej czasu i lepsze warunki, to chętnie bym wrócił do działania w coop z Wami. Wcześniej grałem w RP w GTA, jednak gra tam wymagała gargantuicznych ilości czasu, a sama interakcja z innymi nie była aż tak intensywna - zatęskniłem za relatywnie krótkimi i bardziej intensywnymi misjami w Arma, nawet nie zawsze ten "kontakt" będzie. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe Coś o mnie: Jestem Piotrek, mam 28 lat, pochodzę i mieszkam w Lublinie. Pracuję jako programista. Bardzo lubię sobie grać w gierki, aktualnie dużo w Fallout 4, trochę w bardziej ekonomiczne strategie. Choduję mrówki i mam też ślimaka Gacusia Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
 9. Witaj @Wonti_! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermistrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będą karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.
 10. Czołem @Barti_Wonti! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
 11. Koteł

  CO 14 Sicarios

  do
  .
 12. W sumie chciałbym po ostatniej misji "niespodziewana agresja 2" w jakiej brałem udział się podzielić swoimi spostrzeżeniami jako, że nie miałem okazji na teamspeaku. 
  Po pierwsze jeśli idzie o samą misję: nie wiedziałem, że gram ruskimi, ani że misja będzie miała miejsce w nocy. Jak ta druga kwestia kompletnie mi nie przeszkadzała, to immersja strzelania do "polaczków" obrzydziła mi misję i właściwie zdecydowałem się na nią tylko dlatego, że obiecałem autorowi, że na niej będę. Drużyna, której zadaniem był zwiad i rekonesans spisywała się dość ciekawie, jednak imo wydawało mi się, że samo rozpoznanie było ze zbyt dalekich pozycji. Dodatkowo sam głównodowodzący drużyną Volga pomimo kilku próśb sam "rush"ował na pozycje czyszczenia co w końcu skończyło się jego śmiercią. Tak samo irytujące w zrachowaniach teamu było opuszczanie pozycji bez informowanie wszystkich np. obserwuję sektor z lokalizacji, gdzie wszyscy byliśmy i po dłuższej ciszy otrzymuję info na radiu "czekamy przy quadach". Nie wspomnę o kryciu wyznaczonego czy wybranego sektora o zminimalizowanej sylwetce, czyli przykucnięciu, a kolega stał jak świeca kilkukrotnie. Sama misja, plan dowodzenia i przebieg dość ciekawy. Nie jestem "spoceńcem" który uważa, że ma być "hur dur" wzorowo więc bawiłem się ciekawie nawet na pozycji na której grałem w fabule, która była mi dana przez twórcę misji. 

  Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na dwie kwestie jakie spostrzegłem. 
  1) w wielu misjach na slotach nie ma "zwykłego" operatora stąd może nowi gracze nie mający specjalizacji nie wpisują się chętnie na zadania czy przygody, może gdyby dodać do każdego teamu przynajmniej 2-3 strzelców, to frekwencja byłaby lepsza jak i zaangażowanie nowych. 
  2) feedback po misji IMO jest słaby, rozumiem całkowicie, że pierwszeństwo ma głównodowodzący, dowódcy oraz twórca misji, ale co z resztą? niby każdy ma głos, ale po wymianie zdań powyższych wywiązuje się dyskusja i ci cichsi siedzą cicho, albo opuszczają TS nie wyrażając kompletnie swojego zdania nie mając siły przebicia. Uważam, że uczciwiej by było gdyby wypowiedź na temat misji powinna iść od góry albo od dołu po kolei. Kto by chciał powiedzieć więcej by to uczynił, a kto nie, to przekazałby kolejkę dalej. I wtedy na koniec dowódcy i twórca misji, którzy mieli by się do czego odnieść. No chyba, że zależy nam na czasie żeby się rozejść, co wtedy jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. 

  To tyle z moich przemyśleń na ten tydzień. Życzę miłego kolejnego tygodnia i zmagania się z jego wyzwaniami. Pozdrawiam. Siarka. 

 13. Imię: Bartek Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2004.11.25 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: ZNALEZIENIU GRUPY W GOOGLE Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: TAK POTRAFIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z INNYMI Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: DOŚĆ DUŻE NIE POWIEM ŻE NIE Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: CHCE TEŻ POGRAĆ W ARME NIE TYLKO SAMEMU ALE TEZ Z INNYMI I DOBRZE SIE PRZY TYM BAWIC Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne, Samoloty i myśliwce Coś o mnie: Witam , nazywam się Bartek pochodzę z podkarpacia interesuje się militaria oraz służbami mundurowymi sam pracuje od roku we wojsku i chciałbym w wolnych chwilach również pograć sobie w tematyce wojskowej i dlatego pisze do was prośbę o dołączenie Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
 14. Zmiany w Administracji ACC W związku ze zmianami w gronie administracji ACC pragniemy poinformować, że @Black opuszcza grono Sztabu ACC i przechodzi do grona . Blacku, dziękujemy za ci za lata wspólnej pracy na rzecz społeczności ACC. Mamy nadzieję, że twój głos oraz doświadczenie będą dalej towarzyszyć rozwojowi społeczności w dalszych, czekających ją wyzwaniach. Sztab Arma Coop Corps
 15. do
  Szkolenie do Brązowej Baretki Pilota śmigłowca. Wymogi do uzyskania brązowej baretki (Kadet/Pilot Transportowy): -Posiadanie rangi min. Szeregowy -Znajomość podstawowej klawiszologii wymaganej do latania w Arma 3 -Podstawowe umiejętność oraz doświadczenie w pilotażu śmigłowców -Minimum 80% wykonanych zadań w trakcie szkolenia wg. punktacji instruktora -Brak rozbić i znacznych uszkodzeń maszyny podczas szkolenia -Czysta i jasna komunikacja Zakres szkolenia: Podstawy pilotażu -Starty i lądowania na różnych lądowiskach -Podstawowa komunikacja -Loty VFR (Visual flight rules) -Podstawowa nawigacja -Podstawy doboru lądowisk (LZ) oraz trasy lotu -BHP oraz umiejętność pracy Holdach lub Bazie lotniczej -Wykonanie przelotów różnymi maszynami w zmiennych warunkach -Lot w formacji -Loty nocne (podstawy IFR) .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 16. Wcześniejsza
 17. do

  IP TSa organizatorów: 51.83.237.52
 18. do

  +FIR AWS do modsetu
 19. do

  Serwer testowy: Serwer: 51.83.237.52 Port 2402 Hasło: pkw123
 20. do
  Coming soon
 21. do
  Coming soon
 22. do
  Koniec drugiej wojny w Europie. Okrążone ostatki sił Wermachtu próbują uciec na zachód by poddać się w ręce Amerykanów i Brytyjczyków. By jednak mieć szansę, najpierw trzeba dokonać dywersji i zaatakować Sowiecki punkt logistyczny, by dać szansę okrążonym odciążając uderzenie przebijające. Paczka Charlie L Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 23. do
  Szkolenie wstępne rozpoczyna się o godzinie 18:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku lub Discordzie zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
 24. 💂‍♂️

  dwalata.gif

 25. do

  Arma 3 Preset Sound of Silence 14052024.html
 26. Koxxus

  rez

  do
  rez
 27. do
  To, że doszło do katastrofy biologicznej nie jest już żadną tajemnicą w kręgach wojskowych. Sektor o rozmiarze 1000km^2 został odcięty od świata, który jest zapewniany iż doszło do rozszczelnienia reaktora atomowego. Tak oczywiście nie jest. Ale może niedługo być, jeśli nie rozwiążemy sprawy bazy Piełun-5. Od 7 godzin nie mamy z nimi kontaktu. Drużyna piechoty zmotoryzowanej posłana na posterunek meldowała o kontaktach, jednak wkrótce później komunikacja się urwała. Baza Piełun-5 była jednostką wojskową artylerii rakietowej. Zawierała na swoim terenie również broń masowego rażenia, w postaci przestarzałego nośnika pocisków balistycznych SCUD z głowicą atomową. W celu zapobiegnięcia kolejnej katastrofie, dowództwo wysyła specjalistyczny pododdział. Misja bez KATa. Preset będzie w komentarzu pod wydarzeniem. Niektóre sloty mogą posiadać dodatkowe informacje o swojej postaci lub zadania poboczne. Minimum 12 osób. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 28. do

  naprzod_do_zmierzchu.html
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...