Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. DisLike

    Rez

    do
    Rez
  3. Ostatni tydzień
  4. Witaj @Owsian! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  5. Witaj @Gazik! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  6. Czołem @Gazik! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  7. Imię: Mikołaj Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2004.12.17 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: KAT discord Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: FOG - foward operation group 23 betonowy pułk piechoty Praca na KOR Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Moje doświadczenie z armą jako takie nie jest zbyt duże, posiadam minimalną wiedze ale nie jest ona idealna poprzez moje działania w moim życiu. Posiadam za to jakiekolwiek umiejętności zarządania, w grach takich jak conqueror blade, eve online lub z własnego życia Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Przekonał mnie fakt że jest to jedna z nielicznych grup co jest troche poważniejsza w tym temacie. Plus chce wrócić do army i zostać w tym środowisku Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe Coś o mnie: Witam Jestem mikołaj i studiuje na uniwerku medycznym w gdańsku oraz gram w gry jak typowy nerd. Wprowadzam zazwyczaj fajną atmosfere ale mówie co mi ślina natoczy. Szukam miejsca gdzie moja wiedza oraz zainteresowania znajdą miejsce w grach haha. Uwielbiam próbować jedzenie. KAT for live <3 Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  8. Stahu

    rez

    do
    soon
  9. Patriotic

    JO

    do
    x
  10. Kendi

    CO30 Operation Olive Branch Beginning

    do

    Dodałem sekcję rezerwową Delta dla chętnych i dla rozdysponowania dla Dowódcy plutonu
  11. do

    TOCS Pt6 Povazujte.html
  12. Czołem @Wieleba! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  13. Imię: Kacper Wieleba Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2003.04.01 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Szukałem PL serwerów coop Arma i jakaś losowa stronka mi pokazała wasz serwer, przejrzałem i uznałem, że dołączę :D Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Oczywiście Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Arma 3, Project Reality, Reality mod BF3 Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Szukam drugiej grupy fanów Army, w mojej pierwszej ekipie liberacje czy joopy grane są w poniedziałki i wtorki, a wy gracie pod koniec tygodnia, więc idealnie mi to pasuje. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Śmigłowce bojowe Coś o mnie: Technik Informatyk, moim marzeniem jest kiedyś zrobić licencję pilota zamolotu. Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  14. Wcześniejsza
  15. Calc

    Hall Of Shame

    @Komendant Ban na zapisy do 26.04.2024 Nieobecność pomimo zapisania się na misję CO 26 Bieg na 800 z dnia 19.03.2024r.
  16. Jankes

    x

    do
    x
  17. Calc

    Hall Of Shame

    @Niedziel Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na misję CO 23 Takistan Angels 18.03.2024r. @Lando Ban na zapisy do 18.04.2024 Nieobecność pomimo zapisania się na misję CO 23 Takistan Angels 18.03.2024r.
  18. Witaj @Najon! Zostajesz zaakceptowany na "dzikiej karcie" ze względu na wiek, w razie problemów, wstrzymamy Twoje uczestnictwo w rozgrywkach do osiągnięcia 17. roku życia. Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  19. Czołem @NAYEON! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  20. Imię: Mateusz Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2009.11.06 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Wiem o ACC dzięki Niedzielowi który zachęcił mnie do dołączenia do waszego klanu Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Jestem najmłodszym adeptem SDW społeczności fanów symulatorów wojennych Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Czynnie gram w symulatory takie jak SQUAD, SQUAD 44 byłe post scriptum Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Posiadam grę ArmA 3 i chciałbym pograć trochę bardziej na poważnie Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne Coś o mnie: Mam na imię Mateusz mam 15 lat i chciałbym pograć na poważnie w ArmA 3 . Swoją przyszłość chcę związać z wojskiem i mam nadzieję że czeka nas bardzo wiele fajnych chwil w Armie 3 Osoba polecająca: Niedziel Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  21. Koxxus

    Hall Of Shame

    @Dyzio Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na misję CO Punkt Ukrycia 16.03.2024
  22. Niedziel

    [Z] CO 30 PUNKT UKRYCIA

    do

    Ja informacyjnie zaznaczam, że brałem udział ale zapisany nie byłem.
  23. Czołem @OwSiaN! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  24. Imię: Paweł Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1993.03.03 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Dzięki temu, że wiele lat temu byłem częścią rozpoznawalnej grupy GCT. Gdy skupiałem się na sobie i odszedłem z życia army przez wiele prywatnych spraw aktywnie ich śledziłem. Ostatnio zniknęła ich strona gdy ja byłem gotowy powrócić do świata army. Potwierdzenie SS ciężko było to odkopać, w momencie filmu mówię, odpowiadam TL-owi że przejmuje prawą. Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: GCT jak pisałem wyżej odpowiadam Tlowi że przejmuje prawą. SS potwierdzający nietypowy nick. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Army wszystkie, Squad rąbanka 0 taktyki... Dramat. Operation flashpoint, klasyka. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Chcę wrócić do ogarniętej ekipy gier na poziomie spędzania czasu, które daje coś więcej jak durne klikanie w death matchczy bezmózgich giereczkach. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Nie wiem, lub nie mam pewności Coś o mnie: Doświadczenie wojskowe w wyższym korpusie jak PDF. Nie chcę zbyt dużo pisać w próżnię.. Poznajmy się. Osoba polecająca: Widziałem na forum klakiera z znajomych mi nicków, nie wiem czy ktoś jeszcze jest w szeragach nie widze wszystkich użytkowników. Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  25. do
    **BAKHMUT GATEWAY REMAKE** Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej zmieniło główną oś natarcia i ponownie postanowiono skupić się na odcięciu dróg zaopatrzeniowych prowadzących do Bakhmutu. Rosjanom udało się naruszyć główną linię obrony przed drogą w Bohdanivce, skutecznie wypychając Ukraińców, zmuszając ich do improwizowania obrony w celu utrzymania dostaw. WAŻNE: - Sloty specjalistyczne zajmujemy tylko jeżeli jesteśmy pewni że podołamy danej roli - Sloty opcjonalne zajmujemy dopiero po zapełnieniu się reszty podstawy - ZBIÓRKA 18:50, START 19:00 Min. 19 + ZEUS Preset modów w komentarzu (soon) Paczka BL (BEZ LAMBS) + MODY: - Russian Ghille Equipment - Mavic 3 - Mavic 3 drop mod - FPV Drone Crocus ⬇️ Brief (Work in progress) ({slot.opis}) - ({slot.wpisany}) Wypisz Zapisz się `; let dane; let errormessage; try { dane = JSON.parse(''); errormessage = ''; } catch (err) { console.log(err); dane = { log: [], uzytkownik: {wpisany: null} }; } const zapisyApp = new Vue({ el: '#zapisy-app', delimiters: ['({', '})'], template: templateApp, data: { message: '', dane: dane, wpisany: {}, errormessage: errormessage, showlog: false, pokazPrzyciski: false, max_fetches: 12, sleeping: false, firstLoading: true, eventEnded: false, }, computed: { max_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { ilosc++; } } return ilosc }, otwarte_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany === '') { ilosc++; } } } return ilosc }, otwarte_opcjonalne: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany === '' && this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].opcja) { ilosc++; } } } return ilosc }, zajete_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany !== '') { ilosc++; } } } return ilosc } }, created: function () { if (getCookieACC('ips4_delit').length > 0) { setInterval(() => { if (this.max_fetches > 0) { this.xhr(); this.max_fetches = this.max_fetches - 1; } else { this.sleeping = true; this.pokazPrzyciski = false; } }, 10000); this.xhr(); } else { this.xhr(); this.pokazPrzyciski = false; } }, watch: { wpisany: function () { this.xhr(); }, }, methods: { xhr: function (u_id, typ) { u_id = u_id || ''; typ = typ || ''; let url_base = 'https://stats.armacoopcorps.pl/zapisy/3162/'; let url = url_base + '?json=1'; let http_type = 'GET'; if (typ === 'wypisz') { url = url_base + 'wypisz/' + u_id; http_type = 'DELETE'; } else if (typ === 'zapisz') { url = url_base + 'zapisz/' + u_id; http_type = 'POST'; this.pokazPrzyciski = false; } else if (typ === 'dopisz') { url = url_base + 'dopisz/' + u_id; http_type = 'POST'; this.pokazPrzyciski = false; } $.ajax({ url: url, method: http_type, ifModified: true, headers: {'X-IPBS': getCookieACC('ips4_delit')}, xhrFields: { withCredentials: true }, error: (ret) => { if ([406, 409].includes(ret.status)) { this.errormessage = ret.responseJSON.errormessage; this.data = {} } else { this.errormessage = "Połączenie z bazą slotów nie bangla. Jeśli widzisz ten komunikat notorycznie zgłoś do Domana."; this.data = {} } }, }) .done((data, status) => { if (status === 'success') { if (typ === '') { this.dane = data; } else { this.wpisany = data; } this.errormessage = ''; } this.pokazPrzyciski = true; this.firstLoading = false; }); }, togglelog: function () { this.showlog = !this.showlog; }, notsleeping: function () { this.sleeping = false; this.max_fetches = 12; this.xhr(); this.pokazPrzyciski = true; }, getSlotClass: function (slot) { return { "opcja": slot.opcja, "wazny": slot.wazny, "opis": !slot.opcja && !slot.wazny } }, getSlotTitle: function (slot) { if (slot.wazny) { return "Slot wymagany do ukończenia misji" } if (slot.opcja) { return "Slot do obsadzenia na końcu" } return null } } }); function getCookieACC(cname) { let name = cname + "="; let decodedCookie = decodeURIComponent(document.cookie); let ca = decodedCookie.split(';'); for (let i = 0; i < ca.length; i++) { let c = ca[i]; while (c.charAt(0) === ' ') { c = c.substring(1); } if (c.indexOf(name) === 0) { return c.substring(name.length, c.length); } } return ""; }
  26. Koxxus

    rez

    do
    rez
  27. Koteł

    CO 23 Takistan Angels

    do
    Jednostka Białe Orły Polska jednostka wojskowa otrzymuje zadanie sprawdzenia ostatniego miejsca kontaktu z zaginionym patrolem amerykańskim w obszarze kontrolowanym przez talibów. Otrzymujemy także rozkaz której celem jest lokalizacja i eliminacja dowódcy talibów, odpowiedzialnego za ataki na koalicję i destabilizację regionu. Mamy także w miare naszych możliwości sprawdzić lokalizacje bazy wojskowej nieopodal wąwozu Sar-e Sang oraz stanowiska moździerzowe. 1x Tumak-2, 2x Tumak-2 (UKM), 1x Rosomak Minimum - 16 Paczka - BL Brief Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
  28. do
    Pod koniec stycznia 2018 roku Turcja wraz z Syryjską Armią Narodową (SNA) rozpoczyna ofensywę w północnej Syrii (prowincji Afrin) przeciwko YPG, które wchodzi w skład Syryjskich Sił Demokratycznych (SDF) w obawie utworzenia się regularniej armii . Głównym założeniem operacji „Gałązka Oliwna” jest obrona własnych granic, zapobieganie przedostawania się ludności kurdyjskiej na tereny Turcji, walka z terroryzmem oraz zapewnienie azylu dla uchodźców z Syrii. Operacja jest także poniekąd sprzeciwem wobec polityki USA w trwałe zaangażowanie się w pomoc kurdom. Waszyngton natomiast rozumie te zachowanie, które ma na celu obronę granic oraz ponadto twierdzi iż wspiera PYD tylko i wyłącznie w walce z Państwem Islamskim – nie chce mieszać się w konflikt z Turcją. Paczka BL Min. 12 Graczy Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...