Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Bardzo fajna misja. Czuć było, że jesteśmy za linią frontu i to nie my rozdajemy karty. Nie bardzo tylko rozumiem, po mi były te ładunki, bo raczej podejście pod wrogie pozycje było mało realne. Chyba że w formie przygotowania pułapki pod ścigające nas siły, ale na to wpadłem niestety za późno 🤪
  3. Opisy, wrażenia, propozycje proszę zostawiać tutaj.
  4. canadian

First And Foremost

do

Done
  5. Semir

Formularz rekrutacyjny - Kuba

Czołem @viking! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak. Łap tam @Fistach lub @Semir, oznaczonych ikoną W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną.
  6. Witaj @FatMonkey. Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Informacje dotyczące serwera oraz komunikacji przez program TEAMSPEAK 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 W przypadku braku terminów skontaktuje się z kwatermistrzem lub administratorami (sztabowcami) w tej sprawie. WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry oraz addony są kompatybilne z wersjami znajdującymi się na naszym serwerze. 2. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję gry z addonami wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj, aby nie testować swego przygotowania w trakcie innych szkoleń i misji przed o po godzinie 20:00, kiedy prowadzimy rozgrywki. 3. Jeśli masz problemy wejdź na TS-a lub pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) ew. pisz do mnie PM-a. 4. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina. Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.  Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC: 1. Kanał Alpha jest zamykany o godzinie 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator, Opiekun, ViP, Weteran, Sztabowiec. 2. Musisz być przygotowany techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki. 3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ lub w skrajnej sytuacji poinformuj administrację o tym fakcie. 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane) 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  7. Imię: Kuba Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2003.03.09 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Dowiedziałem się o was przypadkiem.Szukałem grupy do gry Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Należałem do grupy A3C Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Mam przegrane w arme 3 ok. 20 godzin , ale styczność z tą serią gier miałem już wcześniej Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Szukam ludzi którzy tak jak jak ja interesują realistyczne symulatory pola walki Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce Coś o mnie: Mam na imię Kuba.Mieszkam w Lubawce, małym miasteczku na Dolnym Śląsku niedaleko granicy z Czechami.Interesuje się piłką nożna i militariami.W wolnym czasie lubię pograć na komputerze. Osoba polecająca: Gość Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  8. Maras

First And Foremost

do

@canadian W opisie misji na górze brakuje krótkiego jednozdaniowego opisu, informacji o minimalnej ilości graczy pozwalającej na rozegranie misji, oraz ew. informacji o slotach obowiązkowych do obsadzenia. Proszę uzupełnij te info
  9. Koxxus

Motherland pt 2

do

Zwalniam slot. Pilna sprawa prywatna.
  10. Tak tak wiem. Jednak słabo się go przeszukuje, a błąd który trudno określić słowami nie pomaga haha. No i briefingname to ostatnie co podejrzewałbym o taki błąd
  11. Polecam na przyszłość przeszukiwanie tego tematu. Wiele pytań i tyle samo odpowiedzi.
  12. @Maras briefingName = "co 20 BF1 Get out of my land"; Działa ¯\_(ツ)_/¯
  13. Dodałem trzy dodatkowe sloty na dzisiejszą misję, więc myślę że wszyscy się pomieścimy :)

1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Sone

Sone

Nie, jego prywatnym ;]

3. Templar

Templar

No tak, bo tylko ferajna z ACC mnie ogląda XD

4. Zus

Zus

Po prostu masz najlepszą cenę do jakości 

14. Streeciarz

Motherland pt 2

do

@Maras Dwie może dwie i pół godziny.
  15. Maras

Motherland pt 2

do

@Streeciarz Na ile czasu przewidujesz misję? +/-
  16. Ta linijka działa od wieków poprawnie. Sprawdź tę linijkę bez znaków specjalnych między cudzysłowem. Np. co 20 BF1 Get out of my land
  17. Dla przyszłych pokoleń oraz zainteresowanych @canadian @Zus @Maras @Sone i każdego kto próbował pomóc: Problemem był plik description.ext, a konkretnie linijka: //briefingName = "co 20 BF[1]:Get out of my land!"; Dlaczego ? ¯\_(ツ)_/¯ Po skomentowaniu tego wszystko działa poprawnie. Pojazdy jeżdżą, zeus działa. Dla każdego kto chce sprawdzić to można to zrobić na pliku który dodałem post wyżej. Ktoś ? Coś? Jakieś pomysły dlaczego to nie działa lub jak to naprawić? Bo w sumie komenda niepotrzebna do działania misji, ale teraz misja nie spełnia standardów 😓 Jednocześnie prosze o wyczyszczenie serwera testowego z misji ( a przynajmniej tych nazwanych test_pba ) bo narobiłem trochę bałaganu próbując do tego dojść. I jednocześnie dziękuję każdemu który próbował mi pomóc
  18. Wczoraj
  19. Tes

Hydepark

To było akurat na odwrót, w spin-offie Avengersów The Ultimates z 2002 postać bazowano na Samie L. Jacksonie. Zapłacili mu za wizerunek i dali prawo pierwszeństwa przy jakiejkolwiek ewentualnej ekranizacji (z którego skorzystał). Także najpierw był rysunkowy Fury L Jackson, a dopiero potem filmy. Co do Wiedźmina to nie warto się pienić, I tak nie wygracie. To ich wersja jest. Książki to jedno, gry drugie, a serial kompletnie trzecie (a nasz wiedźmin z Żebrowskim to czwarte nawet było) to samo, ale inaczej. Deal with it. Jedyne co z tego wychodzi to że śmieją się potem z nas na redditach i innych takich że Polaki cebulaki buldupią i rasiści są. Osobiście jestem bardziej zadowolony niż sądziłem że będę. Od początku byłem za Heńkiem ale po trailerze i wywiadach przeszedłem też na stronę Ani i Freyi. Imho postarali się. Yen taka młoda bo rozszerzają historię o rzeczy napomknięte w sadze lub będące tylko w opowieściach - Z tego co wiadomo na pewno nauka w Aretuzie i wzgórze Sodden( Prawdopodobnie huczny koniec 1 sezonu). Przez Aretuzę (te wszystkie sceny z garbatą Yen w trailerze, próbują tym zaznajomić widza za wczasu z zasadami magii w serii zamiast czekać na Ciri w Ellander za sezon, dwa.) potrzebowali właśnie kogoś kto jest w stanie zagrać też nastoletnią Yen. Mi tam jej wiek specjalnie nie przeszkadza, po tych paru ujęciach "po przemianie" wygląda na to że da radę. Zwłaszcza że podobno umie grać. Freya Allan z kolei to po prostu jest Ciri, nie ma więcej do gadania. Podniesiony wiek ale to zrozumiałe, zwłaszcza że dalej to ona jest właściwą główną bohaterką, nie Geralt. Danny w Grze o Tron też awansowała o kilka lat. Co skopali to Triss, że sytuacja jest odwrócona. "Starsza siostra" wygląda starzej od "Mamy", i poza kolorem włosów (które właśnie nie powinny być czerwone jak wóz strażacki jak woli CD Projekt) nie ma kompletnie nic wspólnego z Merigold. Istredda, Driady i Fringille szczerze mam w du**e, chcą mieć diversity niech robią diversity. No i zbroja Wz.91 Moszna, fakt, to jest zło. Już niech tam mają nawet te zmarszczki, przynajmniej to może mieć jakiś aspekt psychologiczny. Te hełmy za to są po prostu głupie. Nie ma ujęcia w którym ktoś nie ma go na oczach.
  20. Semir

Hall Of Shame

@Lukasier Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na rozgrywkę.
  21. Maras

Good Morning

Misja 21.07
  22. Dziś misja Royal Marines! Wpadajcie o 20:00 na Alpha ;)

1. Alienzo

Alienzo

Pije w Trójmieście 3 dzień z rzędu :P

I odkryłem że nie mam już zdrowia jak kiedyś 😕

23. Templar

Hydepark

Mnie razi po oczach tylko jedna rzecz - Yennefer. Przede wszystkim jest za młoda! To powinna grać aktorka w tym samym wieku co Superman "szczena" Cavil. I to że nie jest ona biała czego wszsycy oczekują po tej postaci nie waliło by po oczach gdyby zagrała to np. Halle Berry. Tak, irytuje mnie polityczna poprawność ale jeżeli potrafi się wybronić pozostałymi parametrami - może być, i mało tego - wyjść zajebiście. Przykład? S. L. Jackson jako Fury w Avangersach. Fury od początku był biały (kiedyś grał go nawet The Hoff), ale wzięli czarnego aktora który idealnie wpasował się charakterem w tą postać i wyszło fantastycznie. Więc podsumowując - Yen jest za młoda. I ten problem wzmacnia pozostałe "ale". Tyle.
  24. Alienzo

Hydepark

Tak właśnie @Rizzet jest jak mówisz Jak na moje Netflix zbrukał Wiedzmina bo nie ma nigdzie soczystej ku**y
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...