Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Z tego co wiem w rzeczywistości da się podpiąć magazynek z AK do RPK i z RPK do AK - sowieci tak zaprojektowali, żeby były kompatybilne.
  3. Ja cię jak najbardziej rozumiem. Sam robię misje i potrafię się postawić na twoim miejscu. To nie krytyka, po prostu uwaga na przyszłość. Albo dawać bronie które nie mają kompatybilnych magazynków między sobą np. jedni z RHS, drudzy z NI Arms, albo wyraźnie zaznaczyć, żeby na to uważać. Ja sam nawet na to nie patrzę, bo widząc stos magazynków biorę pierwszy lepszy " który pasuje ".
  4. Czytamy w takim razie ze zrozumieniem. Przy magach pisało czy to RPK, czy AK mag. Mieliście specjalnie delegowane magi na wozach, z czego w kamzach były właśnie magi do RPK. Następnym razem polecam sprawdzać co bierzecie, a nie brać na pałe.
  5. Semir

Formularz rekrutacyjny - Karol

Czołem @Szybki! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak. Łap tam @Fistach lub @Semir, oznaczonych ikoną W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak <<<<
  6. Imię: Karol Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1995.03.09 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Grałem na ACC kilka lat temu. Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: ACC Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: A2 na ACC, teraz czas na A3. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Chciałem Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Nie wiem, lub nie mam pewności Coś o mnie: Student archeologii, zainteresowany historia, podróżami i wojskowością. Kilka lat temu grałem tutaj w A2, po dłuższej przerwie zakupiłem A3 i chciałbym wrócić do zabawy. Osoba polecająca: Gość Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  7. Jeśli nawet to nie sprawa gracza, żeby nad takimi rzeczami myślał
  8. Szybkie pytanie gastronomiczne: burgery, sznycelek, wafle z syropem, czy też ryba z frytkami? A może kuchnia skandynawska?

1. Lix

Lix

Fish and chips, a jakże - lepiej nie ryzykować 

2. Sone

Sone

Skandynawia, dla odmiany ;)

3. Alfi

Alfi

rolada kluski ślunskie, modro kapucha

9. Obawiam się że trzeba używać tylko magów z HLC żeby amunicja była wymienna w drużynie skoro RHSowe znikają RPK
  10. Na wozie były trzydziestki z RHS i 45ki z HLC. Musiałeś pobrać nie te co trzeba.
  11. Wczoraj
  12. Użyłem magazynków które były dostępne w pojeździe. Nie kojarzę czy były z HLC czy RHS, ale tak czy tak to sprawa dla MM
  13. RPK z hlc trzeba ładować magazynkami z HLC, inaczej znikają. Sam się na tym przejechałem.
  14. Alienzo

MC: Lider

do
    Szkolenie MC Lider. Dla każdego stopnia. Posiadacze MC mile widziani dla odświeżenia wiedzy i pomocy, w roli instruktorów. Poradnik: https://forum.armacoopcorps.pl/wiki/poradniki-operacyjne/master-classes/mc-lider-poradnik-wg-alienzo-r54/
  15. Nie tylko w ostatnim. Jeden AI wytrzymał 3 strzały w głowę
  16. @Koxxus Fajna misja, ale w ostatnim bunkrze potrzeba było opróżnić cały magazynek żeby zabić jednego Aika .
  17. @Krystian Czekam na zakładowego browarka
  18. Molot RPK mi zniknął po przeładowaniu :<
  19. Streeciarz

MC: AT/AA

do
    Szkolenie składa się zarówno z części praktycznej, jak i teoretycznej. Zakończone zostanie prostym egzaminem. Zawartość szkolenia (w wielkim skrócie): 1. BHP i informacje ogóle. 2. Rodzaje pocisków. 3. Wyrzutnie kierowane, w tym wyrzutnie stacjonarne. 4. Wyrzutnie niekierowane, w tym wyrzutnie stacjonarne. 5. Słabe punkty pojazdów powszechnie spotykanych na polu walki. 6. Strzelnica. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z poniższą pigułką ({slot.opis}) - ({slot.wpisany}) Wypisz Zapisz się `; let dane; let errormessage; try { dane = JSON.parse(''); errormessage = ''; } catch (err) { console.log(err); dane = { log: [], uzytkownik: {wpisany: null} }; } const zapisyApp = new Vue({ el: '#zapisy-app', delimiters: ['({', '})'], template: templateApp, data: { message: '', dane: dane, wpisany: {}, errormessage: errormessage, showlog: false, pokazPrzyciski: false, max_fetches: 12, sleeping: false, firstLoading: true, }, computed: { max_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { ilosc++; } } return ilosc }, otwarte_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany === '') { ilosc++; } } } return ilosc }, otwarte_opcjonalne: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany === '' && this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].opcja) { ilosc++; } } } return ilosc }, zajete_sloty: function () { let ilosc = 0; for (let grupa in this.dane.grupy) { for (let slot in this.dane.grupy[grupa].sloty) { if (this.dane.grupy[grupa].sloty[slot].wpisany !== '') { ilosc++; } } } return ilosc } }, created: function () { if (getCookieACC('ips4_delit').length > 0) { setInterval(() => { if (this.max_fetches > 0) { this.xhr(); this.max_fetches = this.max_fetches - 1; } else { this.sleeping = true; this.pokazPrzyciski = false; } }, 10000); this.xhr(); } else { this.xhr(); this.pokazPrzyciski = false; } }, watch: { wpisany: function () { this.xhr(); }, }, methods: { xhr: function (u_id, typ) { u_id = u_id || ''; typ = typ || ''; let url_base = 'https://stats.armacoop.pl/zapisy/1919/'; let url = url_base + '?json=1'; let http_type = 'GET'; if (typ === 'wypisz') { url = url_base + 'wypisz/' + u_id; http_type = 'DELETE'; } else if (typ === 'zapisz') { url = url_base + 'zapisz/' + u_id; http_type = 'POST'; this.pokazPrzyciski = false; } else if (typ === 'dopisz') { url = url_base + 'dopisz/' + u_id; http_type = 'POST'; this.pokazPrzyciski = false; } $.ajax({ url: url, method: http_type, ifModified: true, headers: {'X-IPBS': getCookieACC('ips4_delit')}, xhrFields: { withCredentials: true }, error: (ret) => { if ([406, 409].includes(ret.status)) { this.errormessage = ret.responseJSON.errormessage; this.data = {} } else { this.errormessage = "Połączenie z bazą slotów nie bangla. Jeśli widzisz ten komunikat notorycznie zgłoś do Domana."; this.data = {} } }, }) .done((data, status) => { if (status === 'success') { if (typ === '') { this.dane = data; } else { this.wpisany = data; } this.errormessage = ''; } this.pokazPrzyciski = true; this.firstLoading = false; }); }, togglelog: function () { this.showlog = !this.showlog; }, notsleeping: function () { this.sleeping = false; this.max_fetches = 12; this.xhr(); this.pokazPrzyciski = true; } } }); function getCookieACC(cname) { let name = cname + "="; let decodedCookie = decodeURIComponent(document.cookie); let ca = decodedCookie.split(';'); for (let i = 0; i < ca.length; i++) { let c = ca; while (c.charAt(0) === ' ') { c = c.substring(1); } if (c.indexOf(name) === 0) { return c.substring(name.length, c.length); } } return ""; }
  20. Misja: Eskalacja Mapa: Roche MM: @Koxxus Sloty: 23/25 Obecni: @Alienzo @Sone @Fistach @Maras @Koxxus @Tes @Semir @Cyrith @Templar @Brick @Rizzet @Adi @Krystian @Stahu @Weiss @Alfi @Ash @BoneBreaker @Loki @Lukasier @piranha @Pba @VeXen Nieobecni: @Adwi Opis: 1985 rok, pluton rozpoznawczy sił zbrojnych Niemieckiej Republiki Demokratycznej wkracza na terytorium Berlina zachodniego, rozpoczynając Niemiecki konflikt graniczny. Zapraszam do składania w odpowiedzi wszelkich skarg, czy opinii.
  21. Lix

Szkolenie Dowódców Sekcji #2

Proszę dopisywać obok nicku dyspozycyjność w trakcie tygodnia np.@Maras- (Pon/Sr/Sob po 19:30) Lista chętnych na Szkolenie Dowódców Sekcji: @Stahu @Loki (pt/sb/nd) @Lix (pt, sb, nd po 18)
  22. Ktoś streamuje?

23. Jestem w trakcie robienia misji na IFA która będzie ponieką wyzwaniem. Guadalcanal, patrol po dżungli, chcę postawić na spory realizm tak w ramach eksperymentu. Woda, żarcie, ace medyczny no i tylko d-ca z mapą. Będą chętni wyzwania? około 12 osób planuje.

1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Alfi

Alfi

biere udzial

3. Alienzo

Alienzo

Teraz widzę jak to napisałem. Chodzi o najbardziej możliwie realisfyczne ustawienia. Bez pełnego leczenia z ograniczonymi zasobami

4. Templar
  24. Ostatni tydzień
  25. Loki

Szkolenie Dowódców Sekcji #2

Proszę dopisywać obok nicku dyspozycyjność w trakcie tygodnia np.@Maras- (Pon/Sr/Sob po 19:30) Lista chętnych na Szkolenie Dowódców Sekcji: @Stahu @Loki (pt/sb/nd)
  26. Stahu

JO 36 'Mess in Transnistria'

do
    asd
  27. Semir

Formularz rekrutacyjny - Jakub

Czołem @zloxen! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak. Łap tam @Fistach lub @Semir, oznaczonych ikoną . >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak <<<<
  28. Imię: Jakub Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2003.05.13 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Kolega mi was polecił Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Niestety należałem tylko do małej grupy coopowej (10 osób) którą założyliśmy ze znajomymi. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: - 2500h w Armie 3 . - Umiejętność działania grupowego. - Dobre umiejętności pilotażu zarówno samolotami jak i śmigłowcami. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Chciałem trochę pograć w COOP'y na dobrym poziomie RP Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Śmigłowce transportowe, Samoloty i myśliwce Coś o mnie: Na co dzień jestem Developerem na serwerze Altis Life, Interesuje się Lotnictwem Osoba polecająca: VeXen Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...