Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Dzień dobry, witam, heloł oraz czołgiem więc do wyboru do koloru ;)

    Minął w sumie tydzień odkąd przystąpiłem do społeczności ACC więc chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotychczasowymi.  Wiem, że jestem nowym szaraczkiem, który nawet jeszcze nie przeszedł wszystkich treningów, ale w swojej skromności (kiedy to można pod każdą misją na forum wyrazić swoją opinię i podzielić się wrażeniami) przedstawić swoje dotychczasowe wrażenia. I choć jak wspominałem kiedyś przez 3 lata już grałem w A3 w innej społeczności, a nikt nie lubi porównywania, to zapewniam Was, że nie przeczytacie tutaj żadnego "bo u nas było tak", bo teraz to nas zmieniło się  w moje, a właściwie nasze ACC. Stąd przechodzę do rzeczy, opinii, jak zwał i tak jak zasugerował Calcu, zrobię to kulturalnie :) inaczej bym się nie ośmielił. Nie zamierzam streszczać misji, ale zwrócić uwagę na aspekty, które zwróciły moją uwagę. No to zaczynamy. 

    1) Misja 1 czyli "Przełęcz płaczu", to była bardzo charakterystyczna i specyficzna misja, która jednak w swojej prostocie mi się podobała. Najbardziej spodobało mi się prowadzenie przez Squad Leader, czyli Teseł (jeśli dobrze pamiętam) i DisLike, który często był obecny obok mojego stanowiska. Bardzo mi się podobało wtedy podejście do formacji w czasie wędrówki oraz współpraca na płaszczyźnie komunikacji oraz cierpliwość wielu wobec mniejszości zwłaszcza w FOB, czy wciąż nie ogarniających świeżaków. Zaś sama misja miała świetny przekaz "historyczny" na bazie faktów i zachowanej immersji. 

    2) Misja 2 czyli II Wojna Światowa i granie Niemcami. Tutaj przyglądałem się zachowaniu immersji i powagi z czym bywało różnie. Największą trudnością była dla mnie zjawisko okien, które choć się nie wybijały to przepuszczały pociski. Zaimponowała mi w czasie misji taktyka i rozplanowywanie ruchów oraz pomysłowość łączona z brawurą u niektórych osób skutkująca efektywnością. Samą misją nie mogę powiedzieć, że się napawałem, bo to nie do końca był mój klimat. 

    3) Misja 3, czyli niedzielne stealth mission "into the dark" w sumie do załadowania się do pontonów misja była super. No może z wyjątkiem tego CQB w porcie, które rzeczywiście było problematyczne. Jakkolwiek w czasie w czasie tej misji bardzo mi się nie spodobał komentarz kiedy Delta dotarła do miejsca zbiórki w porcie i po informacji, że nasz kolega z teamu poległ ktoś stwierdził, że po prostu "dał du*y". Not cool, not cool, zwłaszcza, że tam nie był i nie wiedział jak to wyglądało, a ja próbowałem owego kolegę jeszcze ratować. Później doglądałem już misję zza kamery jako trup :) bardzo ciekawa koncepcja, tylko zastanawiałem się czy oddział SEAL porwał by się na szturmowanie więzienia aby odbić jednego VIP'a. Nie wiem, nie znam się, więc się nie wypowiem. Bardzo mi się tego wieczoru podobał Wasz zapał do nagadywania mnie abym nie odpuszczał pomimo komplikacji na slotach za co jestem Wam wdzięczny, bo się przednio bawiłem. Również troska dowódcy o team była na zacnym poziomie. Jednak najbardziej jestem wdzięczny tej duszyczce, która biegła za mną i podpowiadała mi klawiszologię do truchtu, bo ja jestem jednak trochę drewno w tej materii. 

    Super macie klimat i choć zaskakuje mnie głównie feedback po misji (mówią tylko dowódcy, leaderzy etc. choć jest pytanie czy ktoś chciałby coś dodać; mało kiedy są pytani o zdanie rekruci, a nawet praktycznie ani razu nie słyszałem opinii o rekrutach) oraz poczucie iż stanowicie zżyta grupę i na prawdę trzeba się wykazać czy zaangażować, żeby wejść na poważnie do zabawy. Rozumiem, że to też może wynikać po prostu z przemiału nowych mających różne wrażenia na temat gry (bo ja myślałem, że będę rambo). 

    Jestem wdzięczny, że mogłem dołączyć i pomimo doświadczenia dotychczasowego sprzed dekady uczyć się wielu kwestii na nowo i po prostu móc powiedzieć przez radio "przyjął" i "Siarka na pozycji". Cieszę się Waszym podejściem do gry, z pasją słucham Waszych dyskusji po każdej misji i wdzięczny jestem za kulturę jaką zachowujecie wobec wszystkich, że nikt nie może poczuć się personea non grata. Jestem bardzo ciekawy co będzie dalej. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę obserwował i chętnie grał wspólnie z Wami dalej .. oczywiście jeśli pozwolicie ;) Życzę wszystkim dobrego wieczoru. Do usłyszenia w następnym podsumowaniu tygodnia. 

    Ps. To nie jest laurka ni wazeliniarstwo. Po prostu jestem szczery i zawsze mówię/piszę co myślę. 

  3. Ostatni tydzień
  4. >>>>> 27.04.2024 - 19:30 <<<<<< Fabuła: Od czasu uzyskania niepodległości od Belgii w 1960 roku Republika Federalna Tambazon była wielokrotnie miejscem wewnętrznych, politycznych konfliktów zbrojnych pomiędzy zmieniającymi się koalicjami pod kreatywnymi nazwami, a mniej lub bardziej charyzmatycznymi przywódcami, głównie na tle etnicznym. Zarówno sąsiad na północy, jak i była potęga kolonialna Belgia, biorą udział w brudnej grze o władzę i zasoby. W kontekście zimnej wojny rządy, z których każdy istnieje dopiero od kilku lat, czasami orientują się na wschód, czasami na zachód, tak aby broń i wsparcie szkoleniowe docierały od najróżniejszych mocarstw z różnych stron świata. NATO i WP. Jednak oba sojusze wojskowe, pod przewodnictwem USA i ZSRR, powstrzymują się z bezpośrednim zaangażowaniem. Od czasu porozumienia o zawieszeniu broni z 1979 r. konflikt między wojskami rządowymi pod najwyższym dowództwem samozwańczego cesarza Balasi I i jego Mouvement pour l'évolution sociale de l'Afrique noire (MESAN), a Union des Forces pour la démocratie et le rozwój (UFDD) został zamrożony na linii Obari-Bozoum-M'baye. Miasta te zostały zajęte przez wojska belgijskie, aby oddzielić strony konfliktu. Sytuacja w 1982 roku: Wraz z wycofaniem się frakcji skupionej wokół Mahamata Ulama-Khali z UFDD sytuacja nabrała nowej dynamiki. Sprzymierzone z wojskami sąsiedniego kraju na północy, siły Socle pour le Changement, l'Unité et la Démocratie (SCUD) szybko nacierają na Bozoum w dwóch kolumnach po zdobyciu Obari. Rząd belgijski dał jasno do zrozumienia, że będzie w dalszym ciągu stał na straży pokoju i nie będzie tolerował okupacji Bozoum przez inne siły. Pozostałym siłom UFDD grozi odcięcie od baz na zachód od Bozoum i zmiażdżenie pomiędzy wyłaniającymi się frontami. Szczegóły zadań i dokładniejszy briefing oddzielnie dla każdej frakcji. Modyfikacje: Stosowane są następujące modele: ACE³, CBA, ACRE, Bozoum, The Free World Armory, S&S i GM – pojazd demonstracyjny System medyczny: ACE Sloty Mapa
  5. Patriotic

    JO 35 Ruse at Khorramshahr

    do

    JO Ruse At Khorramshahr.html
  6. do
    JO WYJAZDOWY! Wymagane pobranie modów z komentarza. Wojna iracko-irańska z lat 1980-1988 jest jednym z bardziej zapomnianych konfliktów u Europejczyków. Za to doskonale wszyscy o niej pamiętają na miejscu, gdzie wojna ta w praktyce żyje do dziś dnia, a jej ślady widoczne są gołym okiem. Waszym zadaniem jest przejść do działań zaczepnych w waszym sektorze poprzez przechwycenie i zniszczenie irańskiego ataku i wykorzystanie luki w ich pozycjach, aby lokalnie przejąć inicjatywę i rozerwać front w oparciu o rzekę. Zbiórka na naszym TS - 18:30 Zbiórka na TS organizatora - 18:40 Briefing - 19:00 Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
  7. Paper

    [Z] CO 18 Operation: Into the Dark

    do

    Czy mogę zmienić slota na Sharpshooter bo osoba wypisała się o 19:00 i już sloty są zamknięte
  8. Szkolenie wstępne rozpoczyna się o godzinie 18:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku lub Discordzie zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
  9. Szkolenie wstępne rozpoczyna się o godzinie 20:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku lub Discordzie zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
  10. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4. @Valdrigar 5. @Coola 6. @Gwiazdek 7. @Elite 8. @Kera
  11. Witaj @Fattinson! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermistrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będą karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  12. Czołem @Fattinson! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  13. Witaj @Szogun! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermistrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będą karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
  14. Imię: Igor Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1995.12.02 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Kiedyś gdzieś wyskoczył mi wasz filmik na yt. Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Dużo DayZ dużo Arma 2 cholernie dużo Tarkova trochę w Foxhola. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Microsoft Flight Simulator, Uprawnienia na drona ( NSTS 01 ) Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Bo chce zagrać w coś bardziej skomplikowanego niż bf ? Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Nie wiem, lub nie mam pewności Coś o mnie: Pracuje w branży telewizyjnej więc interesuje się streamingiem. Poza tym robie zajebiste burgery. Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  15. Czołem @Szogun! Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3. Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk. są oni oznaczeni na TS taką ikoną: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: >>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<< a następnie: >>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Link do serwera Discord<<<< Do usłyszenia!
  16. Imię: Kamil Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1998.11.07 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Od znajomego Niedziela Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Strefa Działań Wojennych Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Z Arma 3 mam niewielki doświadczenie natomiast inne gry typu mil-sim nie są mi obce :Squad , Squad 44 Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Od zawsze interesowała mnie bardziej taktyczna rozgrywka niż, tylko zwykłe bieganie po mapie Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne Coś o mnie: Miłośnik wojska i wszelkich militariów, początkujący strzelec a także maniak modelarstwa Osoba polecająca: Niedziel Zobacz cały formularz rekrutacyjny
  17. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4. @Valdrigar 5. @Coola 6. @Gwiazdek 7. @Elite
  18. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4. @Valdrigar 5. @Coola 6. @Gwiazdek
  19. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4. @Valdrigar 5. @Coola
  20. Jogo

    [Z] CO 35 Przełęcz Płaczu

    do

    Super misja Jankes! W połowie rozgrywki przypomniało mi się, że na A2 też ją robiłeś. Akurat ta, bardziej dynamiczna była o wiele ciekawsza. Choć wtedy ciągłe bombardowanie nas KM'ami, RPGami i granatnikami również miało swój klimat
  21. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4. @Valdrigar
  22. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3. @Kendi 4.
  23. 1. @Jankes 2. @Miczyk 3.
  24. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z zbliżającym się zakończeniem okresu rozliczeniowego styczeń-marzec 2023 pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres kwiecień-czerwiec 2024. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy jednakże jeśli zależy Ci na wsparciu nas możemy rozważyć odstępstwo od tej reguły. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek. @Jankes
  25. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z zbliżającym się zakończeniem okresu rozliczeniowego styczeń-marzec 2023 pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres kwiecień-czerwiec 2024. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy jednakże jeśli zależy Ci na wsparciu nas możemy rozważyć odstępstwo od tej reguły. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek.
  26. Wcześniejsza
  27. Calc

    Hall Of Shame

    @Koteł Ostrzeżenie. Rozpisanie misji bez otrzymania potwierdzenia jej grywalności przez osobę uprawnioną w temacie "Misje graczy" i rozpisanie misji w kalendarzu bez wymaganej zgody Sztabu zgodnie z Regulaminem ACC, dział "Otwieranie zapisów na wydarzenia", punkt 1. Wydarzenie nie zostanie odwołane, jeśli Twórca misji zastosuje się do przekazanych zaleceń w wyznaczonym terminie.
  28. do
    Rok 2021. Świat stał w obliczu jednej z najbardziej niebezpiecznych sytuacji od czasu zimnej wojny. Relacje między Stanami Zjednoczonymi a Iranem osiągnęły punkt krytyczny, prowadząc do wybuchu otwartej wojny, która trwała już trzy lata. Konflikt ten był rezultatem wieloletnich napięć, narastających z powodu różnic kulturowych, religijnych, oraz strategicznych interesów obu krajów.W międzyczasie Stany Zjednoczone rozpoczęły także skomplikowaną grę szpiegowską, próbującą podkopać wewnętrzną strukturę i stabilność reżimu irańskiego. Przekroczenie granicy międzynarodowej polityki i działania szpiegowskie wewnątrz Iranu stanowiły ryzykowne posunięcie, ale dla USA było to niezbędne w celu zdobycia przewagi w tej krwawej wojnie. W rezultacie, agentura amerykańska utworzyła gęstą sieć szpiegowską, w której agenci infiltrując rząd irański, służby bezpieczeństwa oraz inne kluczowe instytucje, starali się zdobyć informacje wywiadowcze oraz destabilizować reżim. BL Min 14 Brief Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...