Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Lt_Mic

Promocje

ck2 (podstawa) po raz kolejny za free jak ktoś jeszcze nie ma (+do 80% zniżki na produkty paradoxu) https://store.steampowered.com/app/203770/Crusader_Kings_II/?utm_source=twitter-owned&utm_medium=social-owned&utm_content=post&utm_campaign=crki2_ck_20191015_ste_f2p
  3. Gwiazdek

Oceń Utwór Poprzednika

8/10 bo Korn a ja ich uwielbiam, jednak Skrullex zaniżył ocenę
  4. Slova

Hydepark

>outsource do skośnolandii za każdym razem
  5. Lix

Police #1: BOPE[APEX][Z]

do

@Pba Nie, po prostu jestem tak gruby, że jeden slot mnie nie pomieści. Myślę, że dla nas, ludzi przy kości, powinno się stworzyć możliwość zapisu na dwa sloty jednocześnie
  6. Pba

Police #1: BOPE[APEX][Z]

do

@Lix niezdecydowany
  7. Kiedy Axel stałeś się taki troskliwy? Nie masz się o co martwić W tej materii nic się nie zmieniło. edit: Ach, i dla jasności: celem listy OP jest zebranie chętnych na zamówienie koszulek po kosztach produkcji. Nie ma czego się doszukiwać. -------------------------------------------------------------------------- Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt, bluza @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @MisterNova - T-shirt, Bluza, Czapka @Houdini - T-shirt, Bluza (Nie na 100% pewny) @Semir - T-shirt, bluza
  8. Wczoraj
  9. Lt_Mic

Hydepark

https://www.cdaction.pl/news-58376/mobilne-stellaris-pozyczylo-grafiki-z-halo-paradox-wycofuje-gre.html Paradox...
  10. Macie pozwolenie od Noona na używanie jego IP?
  11. Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt, bluza @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @MisterNova - T-shirt, Bluza, Czapka @Houdini - T-shirt, Bluza (Nie na 100% pewny) @Semir - T-shirt, bluza
  12. Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt, bluza @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @MisterNova - T-shirt, Bluza, Czapka @Houdini - T-shirt, Bluza (Nie na 100% pewny)
  13. Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt, bluza @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @MisterNova - T-shirt, Bluza, Czapka @Houdini - T-shirt, Bluza (Nie na 100% pewny)
  14. Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt, Bluza @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @MisterNova - T-shirt, Bluza, Czapka
  15. Kopiować całość i dopisywać się. @Templar - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka @Alienzo - T-shirt, czapka. @Stahu - T-shirt @Fistach - T-shirt @Koxxus - T-shirt, Polo, Bluza, Czapka
  16. Wybierane są najbardziej "generyczne modele", aczkolwiek można wybrać konkretny model jaki się chce, bo nadruk jest taki sam na wszystkich.
  17. czy to są jakieś konkretne kroje/kolory t-shirty/ bluzy z katalogu? bo dwa co znalazłem miały po 75-90 stron i zbytnio nie wiem co wybieram
  18. Houdini

CO 36 Flashpoint

do

Ale mogę zostać FTL
  19. Houdini

CO 36 Flashpoint

do

Dla mnie za dużo ludzi będę miał pod sobą więc podziękuje:)
  20. Zus

CO 36 Flashpoint

do

Moja aktywność przez najbliższe 2 miesiące będzie jeszcze mocno ograniczona. Postaram się przyjść, jak coś to się wypiszę.
  21. Maras

CO 36 Flashpoint

do

@Houdini @Gwiazdek @Blockwyskakujcie na coś z dowodzeniem, bo rozpiska jest przyjemna by czymś latwo dowodzić Tak samo zapraszam inne osoby, które czasem dowodzą @Zus @Semir @Fistach @Stahu @Zuza @Suszkow.
  22. Zus

CO 36 Flashpoint

do

85? Mmmm
  23. Sone

Foxhole

Event halloween-owy 😈 Tamci to też gracze!
  24. Ostatni tydzień
  25. Promocja z największą przeceną w historii serii, -75% na główne tytuły i kampanie. Idealny moment na wejście. https://forum.il2sturmovik.com/topic/54947-pre-release-celebration-sale-bosbombok-campaigns-75-off/ Oct. 15th - Oct. 31st 2019 on Website Oct 15th - Oct. 27th 2019 on Steam BoS = 75% OFF (Website and Steam) BoM = 75% OFF (Website and Steam) BoK = 75% OFF (Website and Steam) Blazing Steppe Campaign = 75% OFF (Website and Steam) Fortress on the Volga Campaign = 75% OFF (Website and Steam) Ten Days of August Campaign = 75% OFF (IL-2 Website Only) Havoc Over the Kuban Campaign = 75% OFF (IL-2 Website Only) Cliffs of Dover: BLITZ – 75% Off (IL-2 Website Only)
  26. Maras

Militarne itp.

Już jako tako wygląda
  27. Nie wolno zapomnieć o nalotach tureckich jak kiedyś to będzie może rozgrywane :x
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...