Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.24 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  @Brick, @Matt, @canadian W takim wypadku przepraszam i cofam moją wypowiedź. Przepisałem to z jakiegoś artykuliku którego prawdziwości nie sprawdziłem.
 2. 1 punkt
  @canadian +1 https://www.lockheedmartin.com/content/dam/lockheed-martin/rms/documents/black-hawk/sikorsky-UH60M-brochure.pdf https://www.lockheedmartin.com/content/dam/lockheed-martin/rms/documents/black-hawk/sikorsky-S70i-brochure.pdf @Matt - to są właśnie, według mnie, te mity i legendy o S70i które powstały podczas poprzedniego przetargu. Część wymyślili sami ludzie, ale myślę, że tu sytuacje podsycał również francuski dział PR. "Informacja najpotężniejszą bronią XXI wieku".
 3. 1 punkt
  Nie, S-70i to nie jest wersja na rynek cywilny. Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy tak myślą. Zawsze możecie porównać parametry tech, które sa ogólnodostępne.
 4. 1 punkt
  Spoko, jak koszty ich dostosowania do misji specjalnych wybebeszą budżet monu, to wtedy więcej żadnych nie zamówią i problem się skończy.
 5. 1 punkt
  a teraz widzimy ile Bohemia traci robiąc Vigory, Standalony zamiast kontynuować projekt FARMA 2
 6. 1 punkt
  Polska wersja popularnego ostano #10yearschallenge
 7. 1 punkt
  Jako, że zawsze dostarczam wam wartościową treść, i tym razem mam nadzieję was nie zawiodłem Już oczami wyobraźni widzę listę slotów na misję z takimi jednostkami. Np. starszy trębacz konny (pierwszy z prawej na drugim obrazku). Źródełko
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...