Skocz do zawartości

R4KET

Poborowy
 • Liczba zawartości

  918
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez R4KET

 1. dzień dobry

  1. Kozi

   Kozi

   Dzien dobry radio Los santos.

 2. Jest SV98 u Vilasa, lecz.... wygląda to jak to sprzęt Vilasa, szału nie ma, polygony kłują w oczy.
 3. R4KET

  Hydepark

  Jakie organizacje wspierające weteranów znacie? Procent powinien trafić do ludzi, którzy życiem chronią nasze granice i bezpieczeństwo.
 4. R4KET

  Hydepark

  Już instaluje, RS wygląda o wiele lepiej niż czyste RO2
 5. Zaś bodaj z płynu hamulcowego od czołgów pędzili bimber. Dlatego Ruskie biją Amerykanów na głowę, bo zrobią coś z niczego
 6. Lubię w misjach, kiedy jedna formacja nie jest faworyzowana przed inną. Przykładowo nie lubię, gdy mamy piechotę/pojazdy oraz wsparcie powietrzne. Często powietrzni odgrywają główne skrzypce w misji, a reszta biega i dobija co zostało. Oddziały naziemne powinny penetrować obronę plot. przeciwnika, powietrze niszczyć ciężkie fortyfikację, sprzęt gąsienicowy etc..Przemyślana współpraca między wyspecjalizowanymi sekcjami jest najlepszą imho zabawą. Z drugiej strony obecna technika i odstrzelenie ZSU z hellfire z miliona kilometrów nie powinna dziwić, a zagęszczanie 50 plot/km^2 nie ma sensu. Jeżeli MM dobrze zrobi misje, to przekonamy się o tym na debrifie i analogicznie jeżeli misja zostanie spartaczona. To czy coś z nią uczyni to tylko jego sprawa. Przy okazji temat napiszę jeszcze mały apel (albo dwa): 1. NIE ZRZYNAĆ BEZMYŚLNIE RZECZY Z INNYCH MISJI, BO W WASZEJ MOGĄ NIE ZADZIAŁAĆ!!! (a co robi MM w misji, wie nieraz tylko on... lub nie) 2. Więcej misji niszowymi oddziałami Molatii, GALu, partyzantów czy Ruskimi. Pozdrawiam!
 7. R4KET

  Rekonstrukcja historyczna

  Mam zamiar uczestniczyć w rekonstrukcji Batalionu Wostok. Kałasz zrobiony, dorwać jeszcze mundur jakiś ciekawy. Strzelanki ASG jako tako mnie się znundziły, a ARH jest o wiele ciekawsze. W Krakowie niemal sami Amerykanie i SPAPy, a Ruskie tylko jeden... https://www.facebook.com/GRHBatalionWostok?fref=ts
 8. R4KET

  Hydepark

  Lepszy od Krzysia Krosty
 9. R4KET

  Oceń Utwór Poprzednika

  6/10 https://www.youtube.com/watch?v=CniWS8fyBEo
 10. R4KET

  Grand Theft Auto V

  Po prostu gadasz do mikrofonu podczas gry. Niestety na PS3 nie da się gadać nie będąc w rozgrywce. Na X360 był to zajebisty bajer... wina 256mb ramu.
 11. R4KET

  Grand Theft Auto V

  Dziś z [m=Razor]em pomykałem chwilke w mutli i jest ok. Jeżeli jest więcej osób posiadających GTA V na PS3, to zapraszam. Jak macie headseta to będzie wypas. Jeżeli nie, a z funduszami cienko kupcie sobie takie coś: ---- Koszt tego badziewa w granicach od 0,99zł do 6zł na Allegro. PS3 bez problemu wykrywa. Mikrofon wyprowadzam przez tego cycka, a dźwięk do słuchawek przez HDMI--->TV--->Wieża i da się śmigać. Bezpośrednio do tego nie podłączajcie urządzenia z którego będziecie słyszeć, bo jakość jest do du*y. Do nagrywania OK.
 12. R4KET

  Skąd się wziął Twój nick?

  Od nazwiska, plus jak byłem piekny i młody dość szybko biegałem, a teraz edytor i studia...
 13. R4KET

  Dżołki, fany rzeczy itp.

  Jaka jest różnica między afgańskim ośrodkiem szkoleniowym dla terrorystów, a pakistańską podstawówką? Nie wiem, ja tylko steruje dronem.
 14. R4KET

  Grand Theft Auto V

  Raczej wątpię że wyjdzie, IV na PC się bardzo mało sprzedało w porównaniu do edycji konsolowych. Lepiej dla graczy, by R* skupił się na dopieszczeniu produkcji na konsole starej i nowej generacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...