Skocz do zawartości

Wafel

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Wafel w dniu 9 Wrzesień 2015

Użytkownicy przyznają Wafel punkty reputacji!

Reputacja

119 Wyśmienity

O Wafel

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Dane kontaktowe

 • Skype
  grzegorzgrafi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Imię
  Grzegorz

Ostatnie wizyty

582 wyświetleń profilu
 1. Wafel

  Hydepark

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3453926/Video-Iranian-state-TV-claimed-showed-sniper-shooting-six-ISIS-soldiers-dead-fact-game-play-Medal-Honor.html XD
 2. Wafel

  Rocket League

  Ktoś chętny na rankeda?
 3. Blue Diamonds Rok 2014, Izrael. Nasilające się ostrzały rakietowe na izraelskie osiedla położone przy granicy palestyńskiej zachwiały względnym spokojem utrzymującym się od niedługiego czasu w rejonie. Coraz śmielsze poczynania wojującego Hamasu sprawiły, że Izraelski wywiad i wojsko nie mogły pozostać dłużej bezczynne. Po ustaleniu z jakiego miejsca pochodzą ataki, dowództwo podjęło decyzję o ponownym wkroczeniu do strefy Gazy i przystąpieniu do operacji Diament - szybkiego i precyzyjnego uderzenia, mającego na celu wyeliminowanie głównego zagrożenia jakimi są wyrzutnie Hamasu i tym samym przywrócenia spokoju w rejonie. Czy wysłana w rejon działań kompania podoła swojemu zadaniu? Czy może podstępne działania zdeterminowanego Hamasu zdołają im w tym przeszkodzić? Jak wygląda walka w piekle miejskiej dżungli? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej, uzyskacie już wkrótce... Przeczytaj uważnie uwagi zanim się zapiszesz! (Brak czytania ze zrozumieniem może owocować ostrzeżeniami na forum i "wyrzuceniem" ze slota) Rozgrywka odbędzie się w sobotę 7.11.2015 - 20:00. Zbiórka na kanale Alpha godzinę przed misją - 19:00. Zapisy do dnia 31.10.2015 (sobota) do godziny 17:00 otwarte są dla grup: Sztabowiec, VIP, Opiekun oraz Donator. (Wyjątkiem są osoby wpisane odgórnie w ramach przynależności do danych regimentów.) Od 31.10.2015 (Sobota) - 17:01 do końca trwania zapisów, zapisy otwarte są dla wszystkich członków społeczności. Do uczestnictwa w rozgrywce wymagany jest podpięty Tag XML ACC (Więcej informacji w temacie.) W wypadku zapisywania się na sloty specjalistyczne, upewnij się że jesteś odpowiednio przygotowany i przeszkolony. (np. osoba zapisująca się na slot pilota, która nie posiada żadnego doświadczenia na tej pozycji może zostać z niego usunięta) Dane wywiadowcze, planowanie operacyjne oraz informacje techniczne będą aktualizowane w temacie: Blue Diamonds
 4. Wafel

  Promocje

  https://www.humblebundle.com/ Insurgency za 1$
 5. Wafel

  The Hunter

  Nie brałem udziału w konkursie.
 6. Wafel

  The Hunter

  Nowy rezerwat już jest! Bizon, Łoś, Jeleń Sitkajski, Zająć amerykański i Lis polarny to gatunki, na które możemy zapolować w Whiterime Ridge. Potwierdzono już, że pojawi się szósty gatunek w WR! Rezerwat jest ogromny i wymagający, zwierzyny nie brakuje, optymalizacja jest świetna, zapowiada się wielogodzinna zabawa.
 7. Wafel

  CS:GO

  http://img.myepicwall.com/2015/09/7bf2844b08a1061764875c5a0e19fa59.webm
 8. Wafel

  The Hunter

  Mulak! Taki nawet za 160 pkt... tzn... 80.. Tapetka W nowym rezerwacie trzeba będzie się ciepło ubierać bo inaczej można nabawić się hipotermii, nowe ciuszki dostaniemy za darmo. http://news.thehunter.com/status-update-145/ +do poniedziałku jest 2x EXP, można sobie szybko wbić lvl w tropieniu.
 9. Wafel

  The Hunter

  Whiterime Ridge zbliża się wielkimi krokami!
 10. Wafel

  The Hunter

  Na stronie którą wczesniej podawałem pojawiła się ciekawa promocja - theHunter BOX 2015 za 58zł! http://games-items.eu/produkt/thehunter-2015/ A w cenie:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...