Skocz do zawartości

RRBM

Weteran
 • Liczba zawartości

  263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana RRBM w dniu 5 Czerwca 2014

Użytkownicy przyznają RRBM punkty reputacji!

Reputacja

29 Wyśmienity

O RRBM

 • Tytuł
  Newbie
  Newbie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Głogów

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. RRBM

  ʞɹɐdǝpʎɥ

  Witam Panowie. Dawno mnie tu nie było. Ale nie próżnowałem. https://youtu.be/odIuwTE_VtQ https://youtu.be/9XfWEZxBDqE
 2. RRBM

  Hydepark

  Dokładnie. Hukowych używamy tylko do pokazów i jak w ty wypadku do nadania realizmu.
 3. RRBM

  Hydepark

  Jak szturmowaliśmy to strzelaliśmy z amunicji hukowej (ja akurat nie). Obrońcy strzelali ze zwykłych fajerwerków. W 7:51 właśnie takim fajerwerkiem dostaje. To miała byś symulacja szturmu a nie strzelanka. Problem był ze zliczaniem trafień, bo ciężko było na ASG zasumulować normalny zasięg broni. Poza tym, nikt o zdrowych zmysłach w ten sposób by nie szturmował przy takim "zaminowaniu" terenu. Całość zadania rozpoczęła się około 17:00 w sobotę, gdy jako oddział szturmowy otrzymaliśmy meldunek o zajęciu elektrowni. Została wysłana grupa zwiadowcza, która około godziny 12:00 przekazała nam meldunek o ilości przeciwników jaki i zabezpieczeniu terenu. Zaplanowaliśmy atak. Rozdzieliliśmy siły na dwie grupy. Wsparcia - 2 KM ( widać i słychać jak strzela na wzgórzu z którego podbiegliśmy jak obracam się przy bramie) + 2 snajperów, do tego osłona z rozpoznania. Szturmowa - 2 grupy po 5 osób.
 4. RRBM

  Hydepark

  Krótki filmik z wekendu
 5. Cześć, Czciałem w hydeparku skorzystać z małej prywaty. Chaiłbym poszeżyć sobie darmowe konto na Dropboxsie. Za każdą osobę która założy konto z linku polecającego dostanę 500 MB. http://db.tt/k9OIunS1 Jeżeli nie macie konta w Dropboksie a chcielibyście mieć miejsce w chmurze to serdecznie polecam. Oczywiście wszystko jest dobrowolne. Jeżeli chcecie tylko założyć konto i z niego porzystać istnieje ryzyko, że Dropbox po pewnym czasie zweryfikuje konto. Z góry wszystkim dziękuję.
 6. Proszę wszystkich chętnych o dopisywanie się do listy. O 24 zamykam listę. Jutro rozpocznie się głosowanie.
 7. RRBM

  Close Combat

  Aż się łezka w oku kręci. Ja zaczynałem od pierwszej części jeszcze na Windows 95. Ale uważam, że Combat Mission jest lepsze
 8. Powoli zbliża się nowy rok, więc najwyższa pora zacząć zapisy na kolejny okres rozliczeniowym. Termin zapisów do dnia 24.12.2012 r. Po tym terminie wszyscy zapisami po czasie będą poddawani głosowaniu dopiero po trzy osoby, żeby nie robić zbytniego zamieszania przy głosowaniu. Wszystkie za i sprzeciw wobec zapisanych osób memberzy powinni rozpatrzyć w ciągu tygodnia czasu. Po wszystkim roześlę do zainteresowanych maile. Proszę o nie podejmowanie pochopnych decyzji podczas zapisów, bo do grona co-fundators dodam na słowo honoru w PW zwrotnym od zainteresowanego i będę czekał na wpłatę. Przypominam. Składka za okres wynosi 30 PLN wzwyż. Z góry dziękuję i zapraszam do wspomagania naszej małej elitarnej społeczności. ---------------------kopiuj z tą linią--------------------- CoFundators ACC - Okres rozliczeniowy Styczeń-Marzec 2013r. 1.
 9. RRBM

  Hydepark

  http://www.youtube.com/watch?v=Gn7ijg2lMy0&feature=youtube_gdata_player
 10. Dziękuję wszystkim za zapisanie się. Lista zamknięta. Osoby, co do których zakończyła się weryfikacja dostały PW, pozostałych proszę o cierpliwość do niedzieli. Adams - trochę późno, ale wpisuję cię do głosowania ze względu na to, że jesteś obecnym co-fundatorem.
 11. CoFundators ACC - Okres rozliczeniowy lipiec-wrzesień 2012r. 1. Tomy 2. Wcisło 3. Jachu 4. KaRV 5. Sone 6. Dramatt 7. Tomash87 8. Barney 9. SNUPPi 10. R4KET Dziękuję za rozpoczęcie zapisów. Właśnie wróciłem z Jamajki Na ostatnie zapisy czekam z jutrem włącznie. Wszystkie zapisane osoby zostaną przedstawione memberom do głosowania.
 12. Zamykam listę. Ostatnia szansa na zapis.
 13. RRBM

  ASG

  Może dlatego, że w ASG, AK ma "niezniszczalny" gearbox, w odróżnieniu do V2 w emkach.
 14. RRBM

  ASG

  Widzą, że znowu robi się OT. Zamykam. Rozmowy o ASG toczcie sobie na TS albo PW.
 15. RRBM

  [Techniczne]Obrót Z problem

  Jeżeli pracujesz na najnowszych sterownikach SAITEKa to w control panelu oś musi działać. Jeżeli tak nie jest to wina joya raczej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...