Skocz do zawartości

Chidori

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

O Chidori

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chidori

  co 24 Rebel Radio

  do

  skoro misja z natury nie pozwala na większą ilość osób, uważam że nie powinna być grana w sobotę. Gdzie właśnie najwięcej ludzi chce grać.
 2. Czy TCL może być ustawiony na misji, bez aktywacji "moda" u klienta i hosta? z VCL tak można, ale nie widzę takiej opcji z TCL aby po prostu wrzucić do misji. @EDIT Chodzi o to czy mogę po prostu wrzucić jakieś pliki prosto w misję, by TCL był aktywny. Bo domyslnie TCL jest modem, którego nie posiadamy w naszej paczce. VCL też jest modem, ale zawiera pliki które mogę wrzucić do misji, wtedy nie jest wymagana jego aktywacja ani na serwerze ani u klienta.
 3. Siemka. Mam problem z zapisem na misję. Gdy klikam przycisk "zapisz" pojawia się komunikat: Nie jesteś zalogowany lub masz nieuzupełniony profil na statsach!

   

  Mam w profilu wpisany profil A3 jak i profil Arma3. Wiecie co mogę zrobić? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Chidori

   Chidori

   @Doman ponoć możesz coś wiedzieć 

  3. Fistach

   Fistach

   Problem powinien być rozwiązany.

    

   Pozdrawiam

   Fistaszek

  4. Chidori

   Chidori

   Działa! Dziękuję.

 4. To kiedy sesja, piątek dwudziestego trzeciego?
 5. Chidori

  Wojsko Polskie

  Chciałem obejrzeć film o modernizacji Polskiej Armii. A nie jakąś pseudo fabularną kupę.
 6. Chidori

  [09.10.2015] CO 44 + 6 Karbala

  Jest początek kwietnia 2004 roku. Irak, II zmiana Wielonarodowej Dywizji Centrum Południe, podlegająca pod dowództwo Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Od początku zmiany mineły niecałe 2 miesiące, a już widać że ta zwycięska w początkowym okresie wojna, przemienia się w krwawy konflikt. Z wywiadu dociera coraz więcej informacji o agresywnych działaniach Armii Mahdiego. Działająca w Iraku, szyicka, radykalna formacja paramilitarna jest kierowana przez popularnego przywódce duchownego Muktade as-Sadra. Do miasta Karbala z początkiem kwietnia, nadchodzi ogromna fala pielgrzymów zmierzaj
 7. Chidori

  FIFA 16

  Ogromna masa ludzi. Na tyle duża ze organizowane są regularnie turnieje i ligi.
 8. Chidori

  Szukam zasilacza

  Z tego co pamiętam, to Letho ostro kręci procka.
 9. Chidori

  Szukam zasilacza

  Używam http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-bqt-l8-cm-630w-80-plus-bronze-activepfc-4xpci-e-bn182-418345/ Ładny, bezproblemowy. Ludzie jeno na kable narzekają że za krótkie. Mi w zupełności wystarczyły. Najlepsze ustrojstwo jakie miałem do tej pory osobiście. Nie wiem czy mogę mówić o Be Quiet! jako całość, pierwszy raz mam ich zasilacz.
 10. Chidori

  [22.09.2015] CO 34 King's Gambit

  King's Gambit Dane wywiadowcze: http://forum.armacoopcorps.pl/topic/7908-22092015-co-34-kings-gambit/#entry101727
 11. Każdy dzień roboczy, sobota od 21.30 Niedziela od 20.30
 12. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym lipiec-wrzesień, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres październik-grudzień. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tu Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Wszystkie kandydatury zostaną poddane głosowaniu przez Sztab. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą to będziemy Tobie n
×
×
 • Dodaj nową pozycję...