Skocz do zawartości

Houdini

Sierżant
 • Liczba zawartości

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Houdini w dniu 7 Października

Użytkownicy przyznają Houdini punkty reputacji!

Reputacja

71 Wyśmienity

O Houdini

 • Tytuł
  OVER 9000

Dane kontaktowe

 • Discord
  Houdini#3195

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Zalasewo
 • Imię
  Krzysztof

Ostatnie wizyty

2 708 wyświetleń profilu
 1. Houdini

  CO 19 "Połączone Siły"

  do

  Nie wiem czy się wyrobie ze wszytkim dzisiaj do 20 więc się wypisze
 2. Zaprasza na drugą część szkolenia CQB które odbędą się w niedzielę.  Będą to krótkie misję treningowe postawione z Zeusa. 

  Zapraszam wszystkich nawet tych co nie byli na 1 części (czyli teoria z sucha praktyką) podeślę film z teoria dla tych którzy nie byli i chcieliby zapoznać się z tematami które były omawiane w 1 czesci

 3. Houdini

  Drugi Etap Szkoleń (CQB)

  do

  @Ziemniak z racji że Ciebie nie było na 1 etapie czyli teori i suchej praktyce pokaże Ci co i jak (jak mi się uda to Ci podeślę film z 1 etapu szkolenia)
 4. Houdini

  Drugi Etap Szkoleń (CQB)

  do
  Drugi Etap Szkoleń (CQB)- Trening na podstawie prostych misji z Zeusa .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight:
 5. U mnie działa A mam gtx jest instalator na gtx i powiem wam że u mnie trochę to działa wygłasza tło nie całe ale wygłasza (czasem jak mój głos jest ciszej od tła to wygluszy mnie )
 6. Widzę że full się zrobił na szkoleniu CQB w czwartek to dodaje dodatkowe 

 7. do
  Szkolenie na prośbę Blackeye Pierwszy etap CQB .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.
 8. I nagranie z poziomu dowódcy drużyn
 9. Misja z góry nastawiona na taktykę zielona z którą przy dowodzeniu mam lekkie problemy Ale dałem jakoś radę Misja przyjemna już na samym starcie coś się dzieje nie było chwili dużego wytchnienie (wkoncu granica) szkoda że czołg i rosomak nie zadziałały jak miały z Twojego zalozenia może by jakoś pomogły.
 10. Houdini

  CO 16 "Granica"

  do

  Dobra bo ja czekam za danymi xD nie wiedziałem że na bieżąco
 11. Houdini

  CO 16 "Granica"

  do

  @Alienzo będą jakieś dane wywiadowcze czy na surowo?
 12. Houdini

  [ZGM] Randomowa Misja

  do
  Wydarzenie na proźbe Piotrka
 13. misja fajnie zrobiona jak na takie zmagania za malo wroga za samym miescie gdzie był ratusz skoro atakujemy ich "baze" na linii frontu to spodziewalem sie wiekszej ilosci obroncow takie jest moje zdanie
 14. Też to zauważyłem lix ale wystarczyło założyć na siebie kamizelkę/mundur przełożyć i działało
×
×
 • Dodaj nową pozycję...