Skocz do zawartości

Templar

Kwatermistrz
 • Liczba zawartości

  1 518
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  54

Ostatnia wygrana Templar w dniu 6 Grudzień

Użytkownicy przyznają Templar punkty reputacji!

Reputacja

517 Wyśmienity

O Templar

 • Tytuł
  Fan piekielnie trudnych misji

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Bielsko/Kraków
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, ASG, militaria, systemy walki, Gry fabularne
 • Imię
  Mateusz

Ostatnie wizyty

11 676 wyświetleń profilu
 1. Przypominam Panowie, iż jutro gramy jeden z @Jaskierowych klasyków!

   

  1. Jaskier

   Jaskier

   Oby tak było, bo jakżeby mogło tak nie być, jeżeli tak by było. Niemniej jednak mam nadzieję na wpływ i przypływ graczy, bowiem poniżej 15 ludzi może być ciężko odnieść sukces. Wincyj!

  2. Templar
 2. Templar

  Szkolenie Podstawowe

  Szkolenie Podstawowe
 3. Templar

  MC Zeus Cz. II

  do
  II część szkolenia MC Zeus dla @Pba & @Black.
 4. Panowie! Nie dostałem jeszcze od wszystkich danych do zamówienia!
 5. Mam pytanie z zakresu JTACowego (@Sone & @Jimmy paczam tutaj głównie na was):

   

  Otóż na wczorajszej misji pełniłem funkcję Dowódczo-JTACo-UAVą więc nie miałem za bardzo wolnej ręki do sterowania dronem + wzywania CAS podczas intensywnego przemieszczania się.
  Wpadłem zatem na pomysł aby laser z drona zalockować na dowódcy sekcji szturmowej (która była najbliżej przeciwnika), a kanonierce powiedziałem by pruła we wszystko co jest pomiędzy laserem a bazą wroga wedle własnego uznania. 
  W praktyce dało to bardzo dobre efekty bo nie musiałem tłumaczyć na bieżąco gdzie są jednostki sojusznicze dzięki czemu kanonierka mogła śmiało prowadzić ogień + w razie potrzeby mogłem podawać kierunek względem nas gdzie jest wróg wymagający ostrzału. 

  I teraz pytanie:
  Czy patrząc tak z perspektywy BHP JTACowego był to dobry pomysł?

  Czy tak de facto było to niebezpieczne zachowanie stwarzające ryzyko dla piechoty na ziemi?
   

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Jaskier

   Jaskier

   W głowie załączył mi się motyw muzyczny z "Curb Your Enthusiasm", bo faktycznie nie brzmi to bezpiecznie. Zadziałało i nikt nie zginął? Zadziałało, ale nawet dla mnie brzmi to jak "nie róbcie tego w domu".

  3. Jimmy

   Jimmy

   1. Bardzo zły.

   2. Bardzo niebezpieczny, czasami jakaś sekcji zostanie z tyłu, czasami wyjdzie do przodu.

    

    

  4. Sone

   Sone

   Szczególnie dlatego, że nie można zakładać, że każda jednostka w polu wie wszystko. Działają one często niezależnie, bez pełnego obrazu sytuacji i są koordynowane z góry. Cel (obiekt) widoczny/namierzony to już połowa drogi do jego zniszczenia.

 6. Główna nauczka z tej misjo to: Śmigło i drona wzywać tuż przed akcją! Gdybym miał wsparcie z nieba na moment odwrotu czeszenie pleców uratowało by nam tyłek.
 7. Cześć @Vaniok! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy łap @Semir, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<<
 8. Templar

  CO 25 Rzeczywistość Godna Brawek

  do

  Nareszcie ❤️
 9. Hmm... Gdy gram na Zeusie, często gdy ktoś padnie trupem, widać skrzynkę pod jego ciałem. Takie coś nie działa z automatu? No właśnie dowcip w tym, iż bundle misji które robię, w 75% opiera się o ręcznie tworzone EQ dla AI, bo nie mamy adekwatnych frakcji w naszym repo (np. Policja, US Army w hazmatach). :-/
 10. A jeżeli zrobię EQ w arsenale, a następnie zrobię export i wkleję jednostce to w init też będzie ok?
 11. @Stahu - misja miodnie trudna i wymagająca. I że tak powiem: WINCYJ!!! I bardzo miło było też że przyszła ekipa z TFA. Jak dla mnie można częściej zapraszać ludzi z innych społeczności "tak po prostu", nie na zasadzie Grande Joint-Ope, tylko tak jak wczoraj - po prostu na dużą misję. Wait... what? Jeżeli coś z palca dam do EQ to "przyspawam" to do AI? Jak, od kiedy? Dlaczego? O_o Da się to jakoś obejść?
 12. Cześć @Azar Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy łap @Semir, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<<
 13. Cześć @Laejffe! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy łap @Semir, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<<
 14. Z mojej strony jedynie co trochę mi przeszkadzało to niekompatybilne radia piechoty i śmigieł. Oczywiście można by to podpiąć pod taki był klimat i technologia tamtych czasów, jak najbardziej, lecz w tym momencie można by dać znać iż zamiast jako CO brać dowódcę piechoty, należało by wziąć slot JTAC'a. Jak bym nie musiał zabierać radia @Darkanowi, misja poszła by o wiele gładziej. Poza tym całkiem mi się podobała misja i choć mapa dość mała, to znalazłem dużo okazji do wzywania CASów, także to było bardzo na +.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...