Skocz do zawartości

tabakista

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana tabakista w dniu 22 Listopad 2016

Użytkownicy przyznają tabakista punkty reputacji!

Reputacja

49 Wyśmienity

O tabakista

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Imię
  Kuba

Ostatnie wizyty

428 wyświetleń profilu
 1. Sloty: HQ: CO-[m=Tox] RTO-[m=Berek] Pluton rozpoznawczy SNAKE rezerwacja [4DSR] - #12 Pluton szturmowy STRIKE rezerwacja [AFTP] #18 Pluton zabezpieczenia HUG rezerwacja [TFA] #18 Pluton SF GOST- zapisy wewnętrzne # 6 Raptor - rezerwacja [COSA] # 8 HEALER: SL/Medyk- Medyk/RTO- Medyk- TL/Medyk- Medyk/Nawigator- Medyk- Medyk- JUMPER SL- [m=tabakista] RTO- AR- GR- TL- Combat Medic- Saper- [ rezerwacja CFOG] AR-[ rezerwacja CFOG] Sloty RP- wolne 4 ( zapisy na pw)
 2. Poza tym wielu naszych FTL chetnie laczy BT na zasadzie nowy gracz - weteran. Na zapisach masz jeszcze latwiej, jesli sie zapiszesz np na asystenta KM do sekcji gdzie ktos doswiadczony jest strzelcem, to masz pewnosc, ze trafisz z nim do BT.
 3. Rozwazalbym czy by calosci nie skrocic. Nie wiem ile nam jeszcze zabraklo do przejscia, ale biorac pod uwage trudne warunki, sadze ze wiekszosc naszych dowodcow posuwalaby sie ostroznie i powoli.
 4. tabakista

  Hydepark

  Wina MM. Przeciwnik sie spawnuje tuż za plecami.
 5. Niekierowane spadochrony w polaczeniu z ladowaniem w lesie. A gdyby nas jednak zrzucac nad otwartym, a punkt zbiorki zrobic w krzaczkach?
 6. Stamina sie nie regenerowala. Jak spoczatku nabiegalem sie, ze mi 2 bary zostalo, to juz mi postac do konca misji dyszala. To sie ostatnio dzieje na roznych misjach u roznych MM. Moze trzeba by male sledztwo przepowadzic?
 7. AI "przeskakuje na normalne widzenie" jak już jest całkiem widno. Mieliśmy taki przypadek na misji nawet gdy widno, że można czytać drobny druk, a AI przeszły 10m od nas. W otwartym terenie. Powtórzę jeszcze raz. W warunkach nocnych gracz ma lepszą percepcję niż AI.
 8. tabakista

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  A tam w 3cim rzedzie, na srodku, to nie pepeszka bez magazynka?
 9. tabakista

  M.A.D.

  Co do zmęczenia, to w moim przypadku stamina po prostu praktycznie sie nie regenerowała. Przesprintowałem ze 20m z bronią podniesioną by zrobić bramkę po drugiej stronie drogi i potem dyszałem z kwadrans. To nie wyglądało jak żołnierz wyczerpany całonocnymi manewrami, tylko jak ciężki przypadek astmy Sama utrata staminy była w normie, mogłem spokojnie biec z opuszczoną bronią pomimo MAAWS'a i pocisków w plecaku (36kg całość). Co do samego wstępu i tego czy był długi to przypomnę, że z własnej i nieprzymuszonej woli szliśmy do radiostacji spacerkiem, co zdecydowanie wpłynęło na czas osiągnięcia celu.
 10. Zauważyłem, że w naszej paczce brakuje pewnej klasy uzbrojenia, przez co misje słowiańskimi nacjami nie są w pełni klimatyczne :/
 11. Czarnoruska kompania areomobilna startująca z lotniska Wibor, ma za zadanie wykonać natracie odcinające możliwość przesyłania zaopatrzenia z FR na tereny zajęte przez rebelię CzDKZ. DANE WYWIADOWCZE Przeczytaj zanim się zapiszesz! Sloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji i pierwszeństwa zgodnie z regulaminem ACC. Obowiązuje standardowa linia modów ACC. Zbiórka na kanale Alpha najpóźniej o godzinie 19:30. Zapisy zostaną zamknięte na 10 godzin przed rozgrywką. Dowódca operacji zobowiązany jest umieścić na forum w stosownym wątku wstępne planowanie operacyjne do 28. października. Ilość slotów może ulec zmianie. Dowództwo kompani 'Vitraz-2' Dowódca Kompanii - [m=Tiberrias] Z-ca dowódcy/RTO - [m=gienkov] Kontroler Ruchu Powietrznego - [m=Jimmy] Sanitariusz Kompanii - [m=Barney] Wsparcie kompanii Celowniczy FGM-148 - [m=Osti] Asystent FGM-148 - [m=towarzysz] Celowniczy LM-60K - [m=Tox] Asystent LM-60K - [m=Rizzet] 1. Pluton 2. Pluton Skrzydło Lotnictwa Taktycznego 'Wróbel-2' [Mi-8AMT/Mi-8AMTsz] Klucz Lotnictwa Bojowego 'Sokół-6' [L-159] Rezerwa:
 12. SLOTY ZASADY UCZESTNICTWA -Sloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. -Linia modów ACC. -Zbiórka na kanale Alpha najpóźniej o godzinie 19:30. -Zapisy zostaną zamknięte na 24 godziny przed rozgrywką. -Dowódca operacji zobowiązany jest przedstawić plan taktyczny w stosownym wątku do 20. października. -Ilość slotów może ulec zmianie.
 13. 2. Zasady uczestnictwa Sloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. Linia modów ACC. Zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:00 3. Sloty
×
×
 • Dodaj nową pozycję...