Skocz do zawartości

Ataren

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O Ataren

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Słupsk

Ostatnie wizyty

954 wyświetleń profilu
 1. Są może jacyś chętni na Zeusa dzisiaj wieczorem? Zapraszam, przyda się trochę losowych rozgrywek :D

  1. Zus

   Zus

   Why not

  2. Fistach

   Fistach

   Jak uda mi się wrócić na czas to wpadnę 

  3. Stahu
 2. Dzisiaj o 20 zapraszam wszystkich spragnionych Army na rozgrywkę zeusową. Trzeba obalić Wielki Kalifat! ;)

 3. Ataren

  [ZGM] Gorączka Złota

  do
  Misja Realop + Zeus Rok 2024, Północne Indie Rosnący w siłę radykałowie coraz bardziej wyniszczają światową gospodarkę. Nawet armie oraz agencje największych mocarstw przestają sobie radzić z coraz to większym napływem bojówkarzy. Najnowszym celem stała się Azja Środkowa oraz Wschodnia. Chińska korporacja Tencent zdecydowała się wziąć sprawy we własne ręce, wynajmując prywatne jednostki militarne, których zadaniem jest ochrona własności firmy. Każdy z Was jest wyszkolonym żołnierzem, każdy z Was potrzebuje pieniędzy i każdy z Was jest gotów dla nich zabijać. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, dzisiejsze zadanie wystarczy, żeby zapewnić dobrobyt Wam i Waszym rodzinom do końca życia. Mamy doniesienia, że w rejonie operuje inna grupa PMC, należąca do amerykańskiej korporacji Microsoft. Opis techniczny: Przewidywana ilość graczy: 5 - 20 Misja z silnym naciskiem na odgrywanie postaci (RealOp) .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 4. Ataren

  Problem z dyskiem twardym

  Pewnością jest już że problemem była płyta główna oraz wejścia na dyski. Testowałem jeszcze w porównaniu z nowym sprzętem. Teraz po nabyciu nowej oraz kupieniu procesora i7 wszystko śmiga mi wspaniale na dowolnym dysku więc będe mógł wrócić do grania w Arme jak tylko przeprowadze się do Bydgoszczy. Dziękuje wszystkim za pomoc!
 5. Ataren

  Problem z dyskiem twardym

  Sprezentowano mi nowe części do komputera, w tym płyte główną, gdy już dojdą to zdam raport jak poszło przepinanie dysków zgodnie z zaleceniami Axel'a.
 6. Ataren

  Problem z dyskiem twardym

  Więc rzucę troche więcej światłą na ten problem: 1. Problem pojawił się już na vanilli, bez użycia żadnych modów. Problem pojawia się "okazyjnie" w Total War: Warhammer. 2. Dokładna natura problemu - drastyczne spadki klatek co pare sekund, po sprawdzeniu okazało się że jednak jest to problem z nagłymi spadkami. 3. Reszta gier nie ma tego problemu. 4. Wyeliminowane źródła problemu: zasilacz, procesor, pamięć, sterowniki karty. System to Windows 10 ( Boże wybacz moje grzechy ). 5. Problem pojawił się po tym jak przepiąłem dyski na inne złącza. Wtedy wszystko przestało poprawnie działać. Problem wyeliminowałem powrotem do domyślnej konfiguracji przypięcia dysków oraz zmienieniem priorytetów dysków w BIOS'ie. 6. Zmiana vsync nie pomogła.
 7. Z góry informuje, problem oczywiście tyczy się Army. Mam już długą przerwe od ACC i to jest jeden z powodów. Od kiedy zakupiłem karte graficzną GTX 1070, i troche pogrzebano mi w komputerze, ArmA 3 przestała sprawnie działać na żadnym dysku prócz SSD ( który mam w sumie od ACC ). Nie byłby to problem gdyby nie fakt że mam na nim zainstalowany system i mieści się tam tylko sama ArmA bez modów. Szukam rozwiązania które nie zawiera reinstalacji systemu na inny dysk. A jakiż to problem? Gra po prostu się "przycina". Choć FPS są bardzo wysoko, nie bez powodu, to co sekunde, bądź częściej, gra się przycina, szczególnie przy obracaniu się bądź wchodzeniu nowych obiektów na ekran. Na dysku SSD tego problemu nie ma. Jakieś sugestie? Czy mój komputer ma po prostu raka?
 8. Ataren

  CS:GO

  https://www.youtube.com/watch?v=UTTDoK3wibA Ja to tu zostawie
 9. - ach arma, arma...
 10. Ataren

  Star Wars: Battlefront

  Moje zdanie. Content w Battlefront został wycięty, ba, więcej niż się ludziom wydaje. Bo ta gra powinna wyjść za około rok - season pass powinien być contentem tej gry po jej nie wymuszonej premierze. Co i tak nie zmienia faktu że mogliby zmienić tytuł gry żeby nie mylił się nikomu z seria battlefront z którą to coś ma nie wiele wspólnego, ale rozumiem że komuś może się to podobać. Jednak raczej ten ktoś to nie jest fan Battlefront'ów i innych dobrych gier SW.
 11. Ataren

  Star Wars: The Old Republic

  Czy ma może ktoś postacie na serwerze The Progenitor, zna język angielski na wysokim/bardzo wysokim poziomie i jest chętny by zostać niecnie wykorzystanym w historii mojej postaci?
 12. Blue Diamonds Rok 2014, Izrael. Nasilające się ostrzały rakietowe na izraelskie osiedla położone przy granicy palestyńskiej zachwiały względnym spokojem utrzymującym się od niedługiego czasu w rejonie. Coraz śmielsze poczynania wojującego Hamasu sprawiły, że Izraelski wywiad i wojsko nie mogły pozostać dłużej bezczynne. Po ustaleniu z jakiego miejsca pochodzą ataki, dowództwo podjęło decyzję o ponownym wkroczeniu do strefy Gazy i przystąpieniu do operacji Diament - szybkiego i precyzyjnego uderzenia, mającego na celu wyeliminowanie głównego zagrożenia jakimi są wyrzutnie Hamasu i tym samym przywrócenia spokoju w rejonie. Czy wysłana w rejon działań kompania podoła swojemu zadaniu? Czy może podstępne działania zdeterminowanego Hamasu zdołają im w tym przeszkodzić? Jak wygląda walka w piekle miejskiej dżungli? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej, uzyskacie już wkrótce... Przeczytaj uważnie uwagi zanim się zapiszesz! (Brak czytania ze zrozumieniem może owocować ostrzeżeniami na forum i "wyrzuceniem" ze slota) Rozgrywka odbędzie się w sobotę 7.11.2015 - 20:00. Zbiórka na kanale Alpha godzinę przed misją - 19:00. Zapisy do dnia 31.10.2015 (sobota) do godziny 17:00 otwarte są dla grup: Sztabowiec, VIP, Opiekun oraz Donator. (Wyjątkiem są osoby wpisane odgórnie w ramach przynależności do danych regimentów.) Od 31.10.2015 (Sobota) - 17:01 do końca trwania zapisów, zapisy otwarte są dla wszystkich członków społeczności. Do uczestnictwa w rozgrywce wymagany jest podpięty Tag XML ACC (Więcej informacji w temacie.) W wypadku zapisywania się na sloty specjalistyczne, upewnij się że jesteś odpowiednio przygotowany i przeszkolony. (np. osoba zapisująca się na slot pilota, która nie posiada żadnego doświadczenia na tej pozycji może zostać z niego usunięta) Dane wywiadowcze, planowanie operacyjne oraz informacje techniczne będą aktualizowane w temacie: Blue Diamonds IDF:
 13. Wstępnie proponuje środy wieczór, opcjonalnie soboty. A co do epoki, wolałbym grać Starą Republikę ( KOTOR, nie TOR ), ale jeśli chcecie bardziej znane wam klimaty to może być Clone Wars lub Rebellion Era. p.s. Nie umiem za bardzo prowadzić Legacy Era.
 14. O gospodarkę, nie bardzo zrozumiałem o co chodzi w tym pytaniu.
 15. Dagonie: - Raczej czyste SW w pełni swej glorii - Ilość raz i ustrój to raczej kwestia epoki i konwencji w jakiej chcecie grać. Jeśli zagracie Imperium z epoki Starej Republiki to większość raz odpada z faktu rasizmu jaki tam był. W czasie Rebelii nie zagrasz już massasi itd. itp. Ilość raz przekracza około 50, więc na pewno nie będzie ich za mało. Rasy które znasz i więcej są opisane w tych podręcznikach. ( dokańczam pisać, wiadomość się sama wysłałą po wciśnięciu spacji... ) - Własne poprawki wprowadzam aczkolwiek większość systemu jest na tyle dobrze zrobiona że zostawiam go takim jakim jest, jednak wszelkie niejasności jakie znalazłem rozstrzygnąłem na swój sposób. - Nie jestem pewien czy rozumiem pytanie. - Chcę by sesje były klasycznymi "Star Wars'owymi przygodami". Konkretna i szybka akcja jednak zarazem ciekawa linia fabularna pełna intryg. Czy się uda? Można spytać Agory czy się udawało do tej pory. - Gatunkowy, tak przynajmniej staram się prowadzić - Wydarzenia SW są według lore, ale z przyczyn oczywistych gracz może mieć na nie wpływ. Oczywistm jest że jeżeli han solo zginąłby w bitwie o Hoth, wydarzenia potoczyły by się inaczej i dostosowuje się do nowej linii fabularnej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...