Skocz do zawartości

Magik

Poborowy
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O Magik

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 1. I zaczynam w końcu pobierać A2 i resztę :)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. towarzysz

   towarzysz

   A tak w ogóle to tylko Rambo może ocalić Serbie

  3. Jaskier

   Jaskier

   Kebab Rambo

  4. Jaskier

   Jaskier

   Ja bardzo chętnie Serbów bym widział w III, szkoda że pod II jest cały Balkan War Mod i trzeba bawić się w udawanie.

 2. Magik

  Stan dysku

  Jak Ci zależy na tym dysku to jeszcze można walczyć, przesuwać sektory na koniec dysku, a z tych sektorów nie tworzyć żadnej partycji(zostawić wolne), wszystko zależy od Ciebie. Lecz jak nie chcesz żeby jakichś danych szlag trafił, przegraj je tak jak radził tomeek.
 3. Magik

  Problem z siecią

  Hej Red, takie pomaganie co post jest uciążliwe, jeżeli miałbyś czas, proszę napisz do mnie na PW kiedy moglibyśmy się "spotkać" on-line i spróbuję Cię nakierować lub poprzez team-viewera załatwić problem raz na zawsze.
 4. Magik

  Problem z siecią

  Powiedz mi jeszcze co się mogło połączyć i co ma internet prócz Twojego kompa?
 5. Magik

  Problem z siecią

  Czy posiadasz urządzenie które rozdziela ten internet [antena > przełącznik(switch)/router > Access Point] ? Twoje urządzenie, które podałeś to punkt dostępowy(Access Point), czyli urządzenie które rozszerza kablową sieć LAN o sygnał radiowy. Jakie urządzenia mogą się połączyć z tym AP?
 6. Magik

  Problem z siecią

  Podaj swój model routera, zobaczę jak go się da skonfigurować, podeślę screeny jakbyś to mógł sprawdzić, ok?
 7. Magik

  Problem z siecią

  Na routerze ustawiony serwer DHCP? Czy wydzieliłeś poprawnie sieć LAN i WLAN? W jaki sposób odbierasz radiowo internet? Czy Twój Pecet nie używa już zajętego adresu IP, adresu MAC karty sieciowej? Możesz zdeinstalować kartę sieciową i zainstalować ją ponownie, potem ją skonfigurować domyślnie(wszystko automatycznie).
 8. Magik

  Co ta Ukraina ?

  Co do Rosji - nie wiem czy prawda, znalezione w internecie.. http://niepoprawni.pl/blog/7352/syberia-republika-autonomiczna-rosji-oglasza-niepodleglosc
 9. Magik

  Formularz rekrutacyjny - Magik

  Dzięki bardzo, nick zmieniony w formularzu i w nazwie wyświetlanej. (Pozostał tylko w avatarku, hihi)
 10. Magik

  Formularz rekrutacyjny - Magik

  Nie mogę ich usunąć ponieważ konto o nazwie Magik już istnieje, przykro mi . Jedynie w formularzu..
 11. Imię: [szczepan] Data urodzenia: [19 listopad 1996 - 00:00] Chcę grać z ACC w: [ArmA 2: CO] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [uczestniczyłem w rozgrywkach ASG(aktualnie weteran, sprzętu brak) w realnych scenariuszach z grupami z pobliża Olkusza. Byłem członkiem "prywatnego" klanu w OFP: CwC - graliśmy w 7 osób z modem FFUR wykonując różnorakie misje - był to najdłuższy czas w większym z ugrupowań internetowych. Nie posiadam w przeszłości za sobą innych klanów, prócz jednego w Armie 2 zwykłej, gdzie po 2 dniach stwierdziłem że to klan a'la Battlefield i opuściłem go.] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [Grałem parę grubych lat w OFP: CwC z kumplami(jw) na różnorakich modach(niestety nie było, lub nie wiem o istnieniu podobnego moda jak ACRE do CwC, używaliśmy tylko TS3), grałem również z kolegami w grę SWAT 4. Nie wiązałem się w grubsze klany związane z tymi grami. Moja przeszłość z komputerowymi symulatorami pola bitwy się tutaj kończy, bo symulatorami Battlefielda 3, CS 1.6, czy Call Of Duty: MW nazwać nie można.] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [Chciałbym spróbować rozgrywki na jeszcze wyższym poziomie rzeczywistości niż OFP: CwC, które jest już przestarzałe i coraz więcej użytkowników przesiada się na nowsze tytuły. Na dołączenie zdecydowałem się poprzez obejrzenie wielu klipów ukazujących rozgrywkę na serwerze ACC, przeglądnięcie wielu tematów (dostępnych dla poborowego) na forum. Myślę również, że podołam wszystkim warunkom i obowiązkom żołnierza-rekruta i bez większych problemów osiągnę więcej doświadczenia i rozwagi na polu bitwy.] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne] Coś o mnie: [Witajcie droga społeczności! Pozwólcie, że się przedstawię tutaj na forum. Mam na imię Szczepan, lat 17. Chodzę do Technikum nr 3 w Olkuszu na profil Technik-Informatyk, obecnie znajduje się w 2 klasie tego kierunku. Moje zainteresowania to informatyka, militaria, muzyka(ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Olkuszu na kierunku gitary) oraz służby ratownicze(głównie w Polsce). Od 2 lat próbuję swoich sił w modelowaniu 3D. Dotychczas tworzyłem modele do gry GTA:San Andreas(głównie wozy strażackie i radiowozy), myślę że z pomocą forumowych addon makerów będę mógł wydać jakiś model do Army 2. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Pozdrawiam, Szczepan.] Osoba polecająca : Nie podano Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...