Skocz do zawartości

Kozi

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kozi w dniu 25 Grudzień 2014

Użytkownicy przyznają Kozi punkty reputacji!

Reputacja

9 Neutralny

O Kozi

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Dane kontaktowe

 • Skype
  maxdila161

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

1 273 wyświetleń profilu
 1. Kozi

  Kozi

 2. Kozi

  ZAPAD

  miałem 8 fps a i tak dobrze mi sie grało...
 3. Kozi

  Złote Myśli

  LT Mic: [m=dagon] Nie jest złym dowódcą
 4. Kozi

  Złote Myśli

  Cygan ukraina Wszyscy:Kontakt!Kontakt!Kontakt*Pif Paf Pif Paf* to jest nasz! [m=Cender] Dobrze ze kiepsko strzelaćie [m=kozi] stwierdzam zgon dagona,ale wezme jego karabin
 5. Szkolenie odbędzie się 22.07.2015 o godzinie 17:00 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1.[m=Supiniak] 2.[m=kozi] 3. 4. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 6. przy okazji zmieńmy tekstury broni=psuje klimat usuńmy osoby które psują klimat=psuje klimat usuńmy GPS.za bardzo ułatwiony=psuje klimat usuńmy arme 3..nie jest klimatyczna=psuje klimat. Vesto..nie chce ci nic mówić.ale my nie symulujemy w 100 procentach armie.To tylko gra pamiętaj o tym. p.s co do Inwidualnego Rosyjskiego Szturmo-mięsa,czepiaj się MM,on ustala co on ma.
 7. Szkolenie odbędzie się 23.12.2014 godzinie 18:00 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1.[m=Husarz] (prawdopodobnie spóźnię się 10-15 min) 2.[m=ICEMAN] (mogę się spóźnić do 20 min ) 3.[m=MILER] (mogę się spóźnić do 10-20 min) 4.[m=Kozi] Sloty można dopisywać. Aby szkolenie się odbyło wymagana jest minimalna ilość zajętych slotów - 3 ! Jest to ostatnie szkolenie w tym roku.
 8. Kojaży ktoś piosenke Bas Tajpana..teledysk to były zdjęcia jak "wędrował" ....jakoś tego znaleść ni moge

  1. Jogo

   Jogo

   Poszukaj pod "S" jak "słownik" :P

  2. Kozi

   Kozi

   #JogoTroll

 9. kto zgadnie co to za samolot dostanie ciastko.. http://i57.tinypic.com/70uejc.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Tes

   Tes

   A10 Muslim Edition

   (kostek wygrałeś wszystko)

  3. Kozi

   Kozi

   Kostek.Naboje anty ISIS'owskie..bomby kierowany typu J(kozi)dam

  4. Kozi

   Kozi

   dlatego ze pilotem jest Silna i Wolna Kobieta..

 10. Panowie postój..zmęczyłem sie :D
 11. Wiadomość do wszystkich Ochotników...GEJZER.............booommm

  1. Alienzo

   Alienzo

   brzmi jak orgazm :)

  2. Kozi

   Kozi

   GEJZER-Nakaz alarmowego opuszczenia strefy zagrożonej

  3. Druh

   Druh

   To było głupie.

 12. Gdy ci smutno...Gdy ci żle..

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Kozi

   Kozi

   Mirex..Przechodzisz do Finału :D

  3. Mirex

   Mirex

   Jess, mój pierwszy życiowy sukces :D

  4. towarzysz

   towarzysz

   Walnij format dysku C!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...