Skocz do zawartości

czarek90

mł. Chorąży
 • Zawartość

  462
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana czarek90 w dniu 28 Marzec 2016

Użytkownicy przyznają czarek90 punkty reputacji!

Reputacja

155 Wyśmienity

O czarek90

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

1 032 wyświetleń profilu
 1. czarek90

  Hydepark

  No to grubo z tą Ciri. Czy oni już wszędzie muszą wciskać azjatów lub czarnoskóre osoby w miejsca gdzie nie powinni bądź w miejsca osób, które od początku były białe, po co to mieszać.
 2. czarek90

  Battlefield V

  Otwarta beta w dniach 6-11 września, ktoś coś? Ściągam to pogram i zobaczę co i jak, ale tak jak czytam co tam ludzie komentują na temat gry, to jednak zniechęca.
 3. No dzięki, jakoś tak czytając post odnośnie aktualizacji tych addonów i tego które mają być podpięte to zinterpretowałem to jako aktualizację wszystkich wymienionych na JO, mój błąd.
 4. Czy aktualizacje addonów z głównej paczki czyli @CUP_Terrains oraz @MAPS obowiązują tylko na czas JO czy wchodzą już na stałe? W przypadku, gdy aktualizacja @CUP_Terrains i @MAPS wchodzi na stałe to: 1. Zaczyna ona obowiązywać wraz z dniem 1 września i ściągnięcie tych aktualizacji dzisiaj (tj. 30.08) może przeszkodzić w rozegraniu dzisiejszej oraz jutrzejszej misji na zapisy (w przypadku nieposiadania wcześniejszej kopii przed aktualizacją). LUB 2. Zaczyna ona obowiązywać od dzisiaj 30 sierpnia, więc co za tym idzie każdy musi ściągnąć na dziś aktualizację wymienionych addonów. Nigdzie nie widziałem informacji (tej oficjalnej) odnośnie aktualizacji addonów z głównej paczki dlatego pytam tu i teraz, bo może zostało to przeoczone jako ogłoszenie. Po prostu chcę mieć pewność, że po JO pozostaje stara paczka.
 5. czarek90

  Cyberpunk 2077

  Ja już nie mogę się doczekać. A dla tych lubujących się w grze S.T.A.L.K.E.R. to wstępny przewidywany czas wyjścia na świat części z cyferką 2 to rok 2021, więc jeszcze dłużej. Jak żyć, w co grać czekając...
 6. czarek90

  Rocket League

  https://www.rocketleague.com/news/progression-update-august-29/ https://www.rocketleague.com/news/incoming-changes-to-xp-and-level-progression/
 7. czarek90

  JO 37 High Hopes, Low Expectations

  do

  Oho, DisLike przyjdzie z kolegą, pewnie na "split screen" będą grać .
 8. czarek90

  War Thunder

  Mnie ciekawi jak zrobią model lotu, szczególnie na symulacji gdzie praktycznie cały czas latam samolotami.
 9. Napiszę tutaj, bo w innym miejscu może zostać przeoczone. Możliwe, że mogę się dziś trochę spóźnić na misję z przyczyn ode mnie niezależnych, bądź raczej z przyczyn osób trzecich. Możliwe też, że po prostu będę przed czasem, to tak tylko informuję.

 10. czarek90

  First And Foremost

  do

  Może jakieś sloty rezerwowe?
 11. czarek90

  Lotnictwo

  Ciekawe mieli pomysły...
 12. czarek90

  Hydepark

  Tak przypadkiem trafiłem, mnie rozbawiło.
 13. Witam wszystkich członków ACC ! Jak wszyscy wiemy mamy tu serwery gier, posiadamy także własny serwer TS oraz hosting WWW. Wszystko to abyście czuli się u nas komfortowo i nie mieli jakichkolwiek problemów podczas rozgrywek. Dbamy o to, abyście mieli wieczorami ciekawe zajęcie. Cały czas pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Wymaga to czasu i zaangażowania. Jeżeli chcielibyście nas w tym wspomóc, w imieniu ACC zapraszam. Raz na trzy miesiące organizowane są zapisy na listę Donatorów ACC. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dopisz się do listy! W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym kwiecień-czerwiec 2018, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres lipiec-wrzesień 2018. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek. Templar czarek90 ...
 14. czarek90

  Squad (& Post Scriptum)

  Bardzo mi się podoba mały fragment od 13:35 - 14:03 odnośnie tego rozmycia przy celowaniu, które mnie dość mocno zniechęcało do gry, zobaczymy przy następnej okazji jak to będzie wyglądało.
 15. czarek90

  Rocket League

  https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-salty-shores-update/ Czyli wychodzi na to, że 29 maja nowy sezon 8
×