Skocz do zawartości

Agora

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Agora w dniu 20 Listopada 2016

Użytkownicy przyznają Agora punkty reputacji!

Reputacja

62 Wyśmienity

O Agora

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Słupsk

Ostatnie wizyty

1 287 wyświetleń profilu
 1. DANE WYWIADOWCZE 1st Marine Regiment, HUNTER Platoon Hunter 1st. Lt. Platoon Commander - Dagon SSgt. Platoon Guide - Agora Sgt. JTAC - Archer Bandit 2nd Marine Aircraft Wing Overlord Capt. Pilot - MSgt. Door Gunner - Pulsar Lt. Pilot - MSgt. Pilot - Marine Raider Regiment Nomad Capt. Team Leader - Sgt. Demolition Specialist - Zus Cpl. Anti-Armor Specialist - Osti SSgt. Designated Marksman - Maras
 2. Agora

  Agora

 3. Zasady zapisów: - sloty otwarte dla każdego od 20:00 04.12.16(zgodnie z regulaminem ACC), - standardowa linia modów ACC, - zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:20, - nie przewiduje się planowania operacyjnego, - dane wywiadowcze, - w razie fackupu misja zastępcza Lz Cow - sloty mogą ulec niewielkiej modyfikacji i zostać otwarte przez HQ, - minimum 5 pilotów.
 4. Agora

  Szkolenie Podstawowe

  do
  http://forum.armacoopcorps.pl/topic/9195-16122016-szkolenie-podstawowe/#entry120847
 5. Zasady zapisów: - sloty otwarte dla każdego od 20:00 04.12.16(zgodnie z regulaminem ACC), - standardowa linia modów ACC, - zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:20, - nie przewiduje się planowania operacyjnego, - dane wywiadowcze, - w razie fackupu misja zastępcza Lz Cow - sloty mogą ulec niewielkiej modyfikacji i zostać otwarte przez HQ, - minimum 5 pilotów.
 6. Zapraszam na rozmowę na nasz serwer TS. Jestem zwykle około 17.
 7. Agora

  Wojsko Polskie

  Wysłać do MONu z adnotacją "Do obejrzenia przez 100% stanu osobowego". Może wyciągną wnioski i zorientują się w końcu, że w przypadku ewentualnego konfliktu nie będziemy walczyć z zalewem Iwanów w kufajkach z rozklekotanymi AKM'ami.
 8. Szkolenie rozpoczyna się dnia 16.12.2016r. o godzinie 16:00 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. 2. 3. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 9. Agora

  Wojsko Polskie

  [m=Intruzik], nie zrozum mnie źle, daleki jestem od rzucania stwierdzeń, żeby zrezygnować z walki to nikt nie zginie. Może kiedyś, daleko w przyszłości to zda egzamin, ale ba pewno nie w naszych czasach. Po prostu chciałem zaznaczyć, że przy obecnym sposobie realizacji pomysłu pod tytułem Obrona Terytorialna to niestety wina jest w założeniach MONu, jak ma wygladać ich wkład w wojnę, czyli romantyczni "ludzie z lasu". A cenę zapłacą wartościowi ludzie, którzy się zgłoszą do OT aby służyć. A takich na pewno nie będzie mało. [m=Wyspa]- tyle o nas wiemy, ile nas sprawdzono, dlatego uważam takie przewidywania "co będzie jeśli" za chybiony pomysł, jeśli chodzi o o to, o czym mówimy tutaj, czyli o zachowaniu cywili w ekstremalnej sytuacji. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak ludzie się zachowają, jest za dużo ewentualnych zmiennych, które mogą na to wpłynąć. Owszem, masy ludzkie można przewidzieć i sterować, ale pojedyńcze jednostki to zupełnie co innego.
 10. Agora

  Wojsko Polskie

  [m=Intruzik], wszystko to prawda, ale należy jeszcze pamiętać o innej rzeczy. To już nie czasy siedzenia w lesie przy ognisku i śpiewania "Jeszcze Polska nie zginęła". Nie przy dzisiejszych metodach obserwacji pola walki i dostępnych środkach ogniowych. A do tego wydaje się dążyć MON, budując swoją cudowną OT. Nasza wierchuszka chyba nie zdaje sobię sprawy, że naszym wrogiem nie jest państwo, które wychodzi z założenia rzucenia do ataku ogromnych, ale słabo wyposażonych i mało unowocześnionych wojsk lądowych, jak to miało miejsce w doktrynie Układu Warszawskiego. Dzisiejsza Rosja, która jest dla nas poważnym zagrożeniem w swojej armii dysponuje nowoczesną technologią na równym poziomie jak Amerykańska (a w niektórych aspektach nawet bardziej zaawansowaną) i przede wszystkim wykorzystała ją już w walce, a nie w papierowych symulacjach. I dlatego obawiam się, że przy obecnej doktrynie sukcesu(tylko medialnego) prezentowanej przez MON, ewentualny konflikt może się skończyć masakrą cudownych chłopców Antosia. A ich najbardziej w tym całym burdelu szkoda.
 11. Zasady zapisów: - sloty otwarte dla każdego od 20:00 04.12.16(zgodnie z regulaminem ACC), - standardowa linia modów ACC, - zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:20, - nie przewiduje się planowania operacyjnego, - dane wywiadowcze, - w razie fackupu misja zastępcza Lz Cow - sloty mogą ulec niewielkiej modyfikacji i zostać otwarte przez HQ, - minimum 5 pilotów.
 12. Agora

  Szkolenie Podstawowe

  do
  http://forum.armacoopcorps.pl/topic/9167-091216-szkolenie-podstawowe/ zapisy
 13. Szkolenie rozpoczyna się dnia 09.12.2016r. o godzinie 17:00 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. 2. 3. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 14. Witaj, proszę o uzupełnienie danych w profilu (data urodzenia)
 15. Agora

  Spadek FPS

  Panowie, włączę się do dyskusji tylko z punktu widzenia jej czytelnika- na sprzęcie i technikaliach się nie znam, ale na logice już trochę tak. [m=canadian] to co mówi [m=coren] jest w pełni logiczne. Filmiki które wrzuciłeś jak sam twierdzisz pokazują, że przy wymianie karty graficznej nie odczuwa się znaczącego spadku FPS, co wcale nie znaczy, że taki efekt zapewni wymiana procesora. Żeby właściwie uargumentować swój punkt widzenia, że to procesor w głównej mierze odpowiada za FPS'y w Armie musiałbyś wrzucić filmiki z takim samym porównaniem, ale gdzie elementem porównywanym będzie procesor, oczywiście przy wyeliminowaniu innych czynników. Dopiero wtedy mógłbyś podważyć tezę [m=coren]a. Co do pytania o pozostawienie silnika- odpowiedź nasuwa się sama- nie ruszono innych podzespołów jak CPU, bo nie było takiej potrzeby. Lub nie było czasu- wydawca i fani na karku a deadline się zbliża, silnik działa, więc wrzućmy go do gry i ewentualne błędy naprawmy patchami, a nad technologią popracujemy przy okazji następnej części Army. W końcu mówimy o Bohemii...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...