Skocz do zawartości

Grynio

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Grynio

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 1. Wesołych Świąt WSZYSTKIM, mam nadzieję że uda mi się wrócić po nowym roku, pozdrawiam!

 2. -Medyk w policji pomimo posiadania apteczek nie mógł ich używać. -Nieskończone igły (jedna sztuka) okazały się skończone - jeżeli to celowe to fajnie byłoby wspomnieć o tym w debriefie.
 3. Grynio

  Overview text

  Po wrzuceniu poprawki na główny serwer mogę oficjalnie potwierdzić rozwiązanie problemu - używać poprostu description. Temat do zamknięcia dla potomnych.
 4. Grynio

  Overview text

  Jak uda mi się złapać kogoś z mocą na głównym serwerze to powstawiam te brakujące elementy plus overviewText = ""; i zobaczymy czy to działa. Ogólnie to wiedziałem o tym że mogę manipulować tym w description - dziwi mnie jednak fakt że na testowym nie ma problemu z tym, a inna misja wyświetla się normalnie bez wstawiania tego w description.
 5. Hej, problem polega na tym że na testowym serwerze misja wyświetla się pełny opis misji w lobby serwera a na głównym dzieją się takie czary: Ktoś ma pomysł co i dlaczego? W innej misji opisując ją tym samym sposobem wszystko działa. Z początku myślałem że gdy usunąłem symbol " | " z końca zdania problem się naprawił - ale jednak po zaktualizowaniu misji na głównym serwerze problem cały czas jest. Edit: Może wyprzedzę pytanie i pokaże w jaki sposób ustawiam ten opis misji: Powtórzę że w taki sposób zrobiłem też inna misję i na głównym nie ma problemu z wyświetleniem pełnego opisu. I jeszcze swoją drogą co odpowiada za normalne wyświetlanie nazwy misji w lobby (tak jak to widać na SS: co 24 Ocalenie, a u mnie jest nazwa pliku z podłogami w nazwie). Dzięki.
 6. Grynio

  Grand Theft Auto V

  Jak uzbiera się ekipa na skoki to chętnie
 7. Piękny jak battlefront, mam nadzieje że nie tak samo grywalny
 8. Grynio

  Overwatch

  Przepis na sukces ^^
 9. Bodajże Cyrith wczoraj podnosił z ziemi dodatkowe radio 343, parę chwil później wywalił ten błąd ACRE u niego - więc mamy przyczynę.
 10. 1:40:45 haha
  1. towarzysz

   towarzysz

   2:45:00 Tox wiedział?

  2. Jules

   Jules

   Że mi się udało ukryć :f

 11. Grynio

  ARMA 3!

  Też to mam, pomaga wejście w podgląd misji z briefiengiem w edytorze (bodajże shift+enter), po wejściu w briefing -> anuluj do edytora i hula.
 12. Grynio

  Diablo III

  Ktoś śmiga na nowym sezonie?
 13. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym październik-grudzień, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres styczeń-marzec. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tu Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Wszystkie kandydatury zostaną poddane głosowaniu przez Sztab. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy za wpisanie się na listę oraz postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek jaką staramy się zaoferować społeczności ACC. [m=Letho] [m=Ariel] [m=Templar] [m=czarek90] [m=STALKER14] [m=coren] [m=scar] [m=Adam] [m=Grynio]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...