Skocz do zawartości

Sone

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  3 536
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  101

Zawartość dodana przez Sone

 1. Prosta misja jest lepsza niż żadna misja! Niedługo powinna być możliwość poduczenia się dla chętnych, więc zachęcam spróbować swoich sił w edytorze Dzięki Zus!
 2. 1. Nie było RPK. Których użyłeś? 2. Przy wezwaniu moździerza wyzwolił się od razu komunikat potwierdzający zajęcie przeprawy. Przydałby się Zeus techniczny (najlepiej podpięty do admina + zapasowy slot).
 3. Sone

  Operacja „Ragnarok”

  do

  Przypominam, że misja wykorzystuje mapę Lythium!
 4. https://forum.il2sturmovik.com/topic/12826-game-updates/page/2/?tab=comments#comment-782083 1. Jet fighter-bomber Me 262 A "Schwalbe" is now available for all owners of "Battle of Bodenplatte"; 2. Albatros D.Va is now available for all owners of "Flying Circus"; 3. S.E.5a is now available for all owners of "Flying Circus"; 4. T-34-76 UVZ made in early 1943 is now available for all owners of "Tank Crew - Clash at Prokhorovka" (includes crew); (...) 70. All aircraft: when starting or shutting down the engine with all three difficulty options "Cruise control", "Throttle auto limit" and "Engine auto control" turned off you need to move the engine controls during the startup or shutdown procedure yourself; (...) 73. All aircraft: new technochat message informs the player that the engine start command is ignored if the startup requirements are not met;
 5. Nie wiem panowie co na pewno było przyczyną dzisiejszego początkowego problemu. Podłubałem, podokręcałem i nagle wszystko działa jak trzeba, niektóre misje standardowo za drugim razem.

  ARMA 😌

  1. Koxxus

   Koxxus

   Misja do reworku czy da się ją rozegrać jeszcze raz? 

  2. Zus

   Zus

   @Koxxus weź ją zrób (dokończ) na spokojnie, potestuj kilka razy czy abo wszystko hula i dopiero wrzucaj.

  3. Sone

   Sone

   Nie mam pewności, czy to wszystko nie było spowodowane w jakiś sposób plikiem misji. Przyjrzyj się mu jeszcze dokładnie, może "przepisz" całość i nie binaryzuj. Przetestujemy.

 6. Sone

  Escape from Tarkov

  A oni dalej po swojemu... Nie są pierwszymi developerami ze wschodu, którzy postępują w podobny sposób. Lekceważąco i uparcie po swojemu, jak dziecko w piaskownicy, które wszystko wie lepiej i nikomu się bawić nie pozwoli. Bo po co słuchać opinii w czasie bety? Oni nie muszą się z niczego wywiązywać. Jak kto zwątpi to jest wrogiem i należy go zwalczać brudnymi metodami. 😒 Dla samej zasady nawet nie planuję tego dotykać. Jeśli gracie, to też proponuję zastanowić się, czy chcecie wspierać takich ułomnych ludzi i ich podejście do rynku.
 7. Sone

  Squad (& Post Scriptum)

  https://joinsquad.com/2019/06/06/alpha-14-patch-notes/
 8. Sone

  CODENAME: Tango

  do

  Panowie, przypominam że misja wykorzystuje mapę Lythium!
 9. do
  Szkolenie pilotażu śmigłowców, spotkanie III. Osoby, które uczestniczyły w spotkaniu I./II., rozpoczynają szkolenie po zakończeniu części teoretycznej, o godz. 17:00.
 10. Szkolenie pilotażu śmigłowców, spotkanie III. Osoby, które uczestniczyły w spotkaniu I./II., rozpoczynają szkolenie po zakończeniu części teoretycznej, o godz. 17:00. ----------------------- Temat: - część teoretyczna (podstawy mechaniki działania śmigłowców), - część praktyczna: podstawowe manewry, ćwiczenia doskonalące (wg. kwalifikacji). Kiedy: - sobota 08.06.2019, godz. 16:30 Gdzie: - kanał TS Alpha, serwer Alpha/Testowy Zapisy:
 11. Sone

  Panzer Corps 1 & 2

  Chętni mogą się zapisać do bety. http://slitherine.com/beta/cnda.asp?gid=684
 12. To fakt, jedno rzeczywiście się zbugowalo. Pierwszy raz chyba widziałem coś takiego, nie reagowało na input zmiany częstotliwości. Po wymianie nie mieliśmy już problemów. Ciężko powiedzieć czy to bug tylko tego modelu. Radio SEM jako takie jest fajna odmiana.
 13. Sone

  [IFA3] Najkrótszą Drogą

  do

  Mając w pamięci klimatyczne i fajnie zbalansowane 'Restrepo' liczę na więcej tego samego!
 14. Sone

  Hall Of Shame

  @Verter @Teglat Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na misję ("Zenit", 2.5.2019).
 15. Sone

  Squad (& Post Scriptum)

  Ktoś dziś PS?
 16. Sone

  Hall Of Shame

  @Fredexio Ban na zapisy przed misjami, do 01.07.2019. Powód: notoryczne nieobecności pomimo zapisania.
 17. Tu już lepiej, aczkolwiek poleciłbym spróbować z jeszcze trochę lepszym procesorem. i5 jak najbardziej, tylko nowszej generacji. Mógłbyś również rozważyć 16GB RAM-u, które odwdzięczą się pomocą nie jeden raz, choć niekoniecznie przy A3.
 18. Fajnie zrealizowana misja. Proste środki, a bardzo klimatyczny i zbalansowany efekt
 19. Sone

  Powitalnia dla nowych graczy

  Witaj @Kali! Również na to liczę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...