Skocz do zawartości

Stahu

Mission Maker
 • Liczba zawartości

  270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Stahu w dniu 12 Grudzień

Użytkownicy przyznają Stahu punkty reputacji!

Reputacja

62 Wyśmienity

O Stahu

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Militaria, Historia, Dobra muzyka, Boks, Siłownia
 • Imię
  Stachu

Ostatnie wizyty

1 973 wyświetleń profilu
 1. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na 2-wojenną sobotnią misję LINK

  1. Stahu

   Stahu

   @Darkan @Alfi @Gwiazdek @Templar @Houdini @piranha @Laejffe @Kittyhawk @barteks @Suszkow Misja wymaga 2-wojennej paczki modów. Kieruje to raczej do nowszych graczy, bo starzy wiedzą, ale ify dawno nie było więc nie zaszkodzi przypomnieć ;) .

  2. canadian

   canadian

   Nie mów więcej , że starzy wiedzą. Z doświadczenia - starzy nie wiedzą. Za dużo razy poślizgnąłem się na tym.spacer.png

  3. Houdini

   Houdini

   Przypomnieć nie zaszkodzi :)

 2. Stahu

  [IFA3] co 14 Rzeka Garigliano

  do
  Włochy, początek 1944 roku, polskie Zielone Berety mają za zadanie przejść przez góry, pokonać rzekę Garigliano i zająć niemiecką siedzibę dowodzenia. Minimum 8os. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 3. Stahu

  co 27 'Infantry First'

  do
  Rok 1989, III Wojna Światowa, pluton US Army ma za zadanie zabezpieczyć most. Więcej informacji wkrótce.
 4. vanilliowa amunicja A czy to będzie wpływało na graczy? Czy po strzale w głowe też umrą?
 5. Dlaczego nawet na AI damage równemu 0 w modułach ace medical ai po strzale w głowe z 5.56 nie umiera tylko pada na ziemie? Dopiero od trzeciego strzału jest zgon. Jak zmienić żeby jednostki nie były aż tak pancerne? EDIT: Zwiększyłem bleeding coefficient i to pomogło EDIT2: AI i tak nie umiera od jednego strzału w głowę
 6. Stahu

  Oceń Utwór Poprzednika

  aj nie znasz się Pba 7/10
 7. Stahu

  Powitalnia dla nowych graczy

  Cześć @Vaniok, obyś nie raz jeszcze zobaczył u nas przeciwnika
 8. Z mojej strony: - uzupełnienie ammo od zwiadu to nie był dobry pomysł bo przy ilości wroga, którego spotkaliśmy nie było czasu na rozporządzenie ammo i myślę, że każdy powinien po prostu dostać więcej eq na starcie - pkm i patrole w lesie z moździerzem uniemożliwiły zrobienie zasadzki i nas kontakty z zasadzki zaatakowały - chyba byliśmy trochę za mocni fizycznie ACE i wróg miał niezły skill i nwm czy nie powinien być trochę słabszy, ale raczej nie. PS (Dwa kontakty w lesie okazały się nieśmiertelne i trzeba je było usunąć, mój błąd, dziwne niedopatrzenie) Mi jako FTL bardzo dobrze się grało, współpraca git. @Vaniok jeśli to była twoja pierwsza misja to dobrze ci szło. EDIT: Za dużo AI?
 9. Jeszcze 7 slotów zostało, wpisywać się! LINK (POTRZEBA DOWÓDCY OPERACJI)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Zus

   Zus

   Dzisiaj jest JO, misja staha jest przecież jutro. 

  3. Kaczy

   Kaczy

   @Maras z tego co widzę misja jest 8.12, a to jutro. 

  4. Maras

   Maras

   Ahhh pomieszałem się z JO... sorka

 10. Ja wam mogę napisać, po analizie tego co piszecie, że jako MM w rozgrywkach walki symetrycznej będę dawał tyle zaopatrzenia ile założę, że będzie potrzebne(z nawiązką) lub dodawał jakąś możliwość uzupełnienia. No chyba, że scenariusz będzie opierał się na zdobywaniu sprzętu wroga lub na graniu partyzantką. Jak dla mnie zdobywanie fantów nie jest cool. Ma się swoją broń i trzeba się skupiać na współpracy a nie na baraszkowaniu w trupach kiedy ma się jakieś zadanie do wykonywania (czyli najczęściej krycie swojego i czyjegoś dupska).
 11. Zapraszam zapraszam i jeszcze raz zapraszam 

   

×
×
 • Dodaj nową pozycję...