Skocz do zawartości

Stahu

Mission Maker
 • Liczba zawartości

  437
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Stahu w dniu 10 Marca

Użytkownicy przyznają Stahu punkty reputacji!

Reputacja

91 Wyśmienity

O Stahu

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Militaria, Historia, Dobra muzyka, Boks, Siłownia
 • Imię
  Stachu

Ostatnie wizyty

3 746 wyświetleń profilu
 1. Stahu

  CO 28 "Obrona Wzgórza"

  do

  Dostały skrzydeł.
 2. Stahu

  CO 28 "Obrona Wzgórza"

  do

  bronimy.
 3. Stahu

  CO 28 "Obrona Wzgórza"

  do
  Wojna o Dagestan 2 wrzesień 1999 Pluton piechoty Federacji Rosyjskiej przy wsparciu SU-25 ma za zadanie okopać się na wzgórzu, z którego będzie bronił górzyste i zajęte przez bojowników czeczeńskich okolice trasy rosyjskiego konwoju zaopatrzenia. Misja na 1,5h Min. 20 osób. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 4. Stahu

  M&B II Bannerlord

  Less talking, more raiding.
 5. Misja zastępcza dzisiaj. Filmy, zdjęcia, rzeczy i wszystko.
 6. Wie ktoś jak wyglądało radio rosyjskiego radio operatora w latach 90.? Tak jak to z 3CB?

  1. Cyrith
  2. Zus

   Zus

   Myślę, że lepszego u nas w paczce nie znajdziesz. Ewentualnie jest chyba te prc77 tylko ten mod ma wylecieć na dniach, więc nie polecam.

  3. Krystian

   Krystian

   To co z moda 3CB, innego radia z tego okresu nie ma.

 7. Co do tych "moździerzy" to obstawiam dwójkę aików siedzących na podwórku pierzei równoległej do głównego placu. Tam mieli RPG. Bardzo wielu ai miało wyrzutnie także nie dziwota w sumie że tak strzelali. Aiki wykorzystują te wyrzutnie do ostrzału piechoty więc to prawdopodobne a nawet pewne. Trzeba wziąć pod uwagę to, że misja była przewidziana na max 22 osoby a nie 30 z kawałkiem. Jakbym wiedział że tyle przyjdzie to dałbym zadanie "zajmij Grozny" 😃. Liczebność osób na misji przechodzi renesans co mnie bardzo cieszy. Do cb @Peter jako mm nie mam zastrzeżeń no. Przewidziałem że tak właśnie możecie postąpić, że sobie objedziecie to miasto i spoko. @RutekA jeżeli chodzi o to RPG to nie chciałem po prostu żeby celowniczy nie wiadomo ile ważył. Nie było tam pojazdów tylko budynki, w które można było strzelać żeby je "na wszelki" czyścić a nie pojazdy co od razu trzeba być w gotowości z potem na czole. Miasto to i wiadomo że z takimi rzeczami trzeba ostrożniej... No możecie się ze mną nie zgodzić, ale wasze rozumowanie jest uzasadnione. @PATRIOTIC Sanitariusze mieli możliwość szycia, ale nie mogli podawać apteczki. Następnym razem przy dwóch medykach ich ograniczę. Te hinty co się pojawiły stare wywołały we mnie taką reakcję za przeproszeniem "jprdl, ale głupota". Strasznie głupie przeoczenie, bo napisałem nowe, ale coś musiało się "pomajdać". Wiem, że je edytowałem, ale przy zmianie wersji coś tam źle było więc się cofnąłem do jakieś starszej i tam pewnie były hinty z poprzedniej misji nie zmienione. Sprawdzając misję za bardzo się skupiłem na optymalizacji fpsów, żeby wszystko jak najlepiej śmigało a chyba wyszło całkiem nieźle pod tym względem. Ale podsumowując mam nadzieje, że się podobało wszystkim.
 8. Stahu

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  @Zus jak się popiesci to się zmieści.
 9. Stahu

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  @Vesto zostałeś przemieniony na sanitariusza. Jak to jest dla cb problem to dorzucę niedługo czwartą drużynę i będziesz mógł zmienić.
 10. Stahu

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  Na to wygląda.
 11. Stahu

  CO 18 'Heavy Bags under Ladybug'

  Można dodać coś jak ktoś ma.
 12. Wrażenia. ps. jak fajna to o dobre słowo proszę:)
 13. Stahu

  CO 18 'Heavy Bags under Ladybug'

  do

  @Maras @Buda @Gwiazdek
 14. Nie lepiej postawić moduł create task i zsynchronizować odpowiednie jednostki?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...