Skocz do zawartości

Rizzet

Opiekun
 • Zawartość

  769
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  39

Ostatnia wygrana Rizzet w dniu 20 Maj

Użytkownicy przyznają Rizzet punkty reputacji!

Reputacja

291 Wyśmienity

1 obserwujący

O Rizzet

 • Tytuł
  :-)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Katowice
 • Imię
  Paweł

Ostatnie wizyty

3 623 wyświetleń profilu
 1. Rizzet

  ASG

  https://soldiersasg.pl/wypozyczalnia/ Wodzisław Śląski, chyba w miarę blisko Ciebie. http://www.asg.malopolska.pl/ Dobrzyce pod Krakowem, wygląda trochę porządnej.
 2. 1. Konfiguracja sterowania i ustawień W ustawienia Enhanced Movement możemy wejść zarówno z poziomu menu głównego (rys.1a) jak i gry (rys.1b). rys.1a - wejście w ustawienia z poziomu menu rys.1b - wejście w ustawienia z poziomu gry Otworzy się nam lista na której szukamy pozycji "Enhanced Movement" (rys.2). rys.2 Po prawej stronie wyświetlą się nam dwie zakładki: Keys oraz Settings (rys.2). rys.3 Zakładka Keys (rys.3) pozwala nam na podgląd, do jakiego skrótu klawiszowego User Action przypisane są poszczególne akcje. rys.4 W zakładce Settings (rys.4) możemy zmieniać sobie poszczególne ustawienia, radzę nie dotykać nic poza Self Interaction które odpowiada za włączanie/wyłączanie menu interakcji z samym sobą dodanym w modzie. Pozostaje nam jeszcze przypisać sobie skróty dla poszczególnych akcji. Wchodzimy w Sterowanie (Controls) a następnie z listy rozwijalnej POKAŻ (SHOW) wybieramy "Custom controls" (rys.5). Następnie przypisujemy wybrane skróty klawiszowe do interesujących nas akcji. Uwaga! Wystarczy że przypiszesz sobie tylko te skróty których zamierzasz używać. rys.5 2. Funkcjonalności i jak je wykorzystywać. 1. Skok TBA 2. Przejście przez niską przeszkodę. TBA 3. Przeskok przez wysoki mur/wspinaczka na półkę. TBA 4. Zeskok z półki. TBA
 3. Opis Pojedynczy ładunek waży 450g i pozwala na tworzenie wyłomów w murach oraz wyważanie drzwi (w tym zamkniętych skryptem). Znajdziemy go w zakładce z ładunkami wybuchowymi. Procedura 1. Ładunek wybieramy tak jak dowolny inny współpracujący z ACE3: naciskamy klawisz ACE Self-Interaction->Explosives->Place->Breaching Charge. 2. Manipulujemy ładunkiem, aż znajdzie się blisko docelowych drzwi/ściany. Nie trzeba zachowywać dużej dokładności, ładunek automatycznie przyczepi się bezpośrednio do powierzchni. Nie ma znaczenia na jakiej wysokości go umieścimy dopóki przylega do obiektu. Zatwierdzamy położenie klikając lewy przycisk myszy. 3. Prawidłowo umieszczony ładunek będzie wyglądał jak na zdjęciu poniżej (M4A1 Slam okręcone kablem USB). W przyszłości może ulec zmianie jako że model to tylko placeholder. 4. Uzbrajamy ładunek za pomocą klawisza ACE Interaction wybierając odpowiedni zapalnik. Przed uzbrojeniem możemy też podnieść ładunek celem wykorzystania go gdzie indziej. 5. Odsuwamy się na min. 3m od ładunku. Pamiętamy o tym, aby nie stać w świetle drzwi/wyłomu aby nie wystawiać się na ostrzał po detonacji ładunku. 6. Detonujemy ładunek za pomocą klawisza ACE Self-Interaction->Explosives->nasz zapalnik (np. M152, M57)->Detonate All/Explosive Code: X lub czekamy aż aktywuje się zapalnik czasowy. 6. Profit. Dokładnie w taki sam sposób możemy wyważyć mur, poniżej zdjęcia przed i po. a) przed b) po Dodatek BHP Eksplozja rozchodzi się jednakowo w obie strony, tj. po stronie ładunku oraz przeciwnej. Strefa bezpieczna zaczyna się około 3-4m od ładunku. Stojąc bezpośrednio przy ładunku odniesiemy poważne obrażenia oraz chwilowo stracimy przytomność. Eksplozja działa dezorientująco na pobliskie AI (~3m) powodując trwające kilka sekund ogłupienie i odwrócenie się plecami. Osobiście polecam jednak poprawić im granatem błyskowo-hukowym dla pewności. Po założeniu ~25 ładunków na różne budynki na różnych nie udało mi się żadnego z nich zawalić. Tym samym stwierdzam zerową przydatność w niszczeniu struktur niezgodnych z przeznaczeniem ładunku. Pojedynczy ładunek jest w stanie uszkodzić koło, ale nie polecam używać ich do niszczenia pojazdów. Jeżeli naprawdę nie mamy nic lepszego o wiele skuteczniejszy jest w tym celu zwykły granat odłamkowy. Dla MM Jeżeli chcecie zamknąć drzwi w jakimś budynku tak, aby nie dało się ich otworzyć inaczej niż ładunkiem wyważającym odsyłam do tego posta. Jedna sztuka M112 z RHS waży 570g a z ACE 910g podczas gdy jeden ładunek wyważający tylko 450g, przy czym trudniej się nim zabić. Jeżeli misja zawiera elementy działania w terenie zurbanizowanym lub przewiduje scenariusz Hostage Rescue zdecydowanie zalecam dodanie przynajmniej kilku sztuk.
 4. Rizzet

  [GOST] Trening

  do

  @Wolf @Zus @canadian Data treningu zmieniona na 26.05 17:00, prosze o zweryfikowanie obecności.
 5. GOST

  Z powodu kolidujacego JO dzisiejszy trening przełożony na inny dzień. Więcej info w odpowiednim temacie.

 6. W końcu misja z udziałem marynarki!
 7. t53RkkS.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. canadian

   canadian

   "Co 2 Skody, to nie jedna" ~Operator UAV, rok 2017

  3. Maras

   Maras

   @Rizzet czyli o tym x4 można śmiało powiedzieć że:

    

   Spoiler

    

    

  4. Alienzo

   Alienzo

   Ty papieża w to nie mieszaj! :)

 8. Ostatni wolny slot na niedzielę, wstęp wolny: 

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Rizzet

   Rizzet

   No i po makale.

  3. canadian

   canadian

   Można powiedzieć, że to jest.. jakby to powiedzieć.. okrutnik.

  4. Maras

   Maras

   Szybki szpil 

 9. AS VAL-->VSS Vintorez Pomyśl nad zmianą Alphy i Bravo z PMC na jakiś lokalny oddział. Pojazdy przy danych wywiadowczych były ze sobą wyraźnie zderzone. Sprawdź czy to się częściej nie powtarza. Może jakiś QRF po wykryciu nas przy celu 1 lub 2? Bądź co bądź obecność przeciwnika w regionie jest dość silnie zaznaczona w odprawie. Biorąc pod uwagę że jesteśmy w sercu wrogiego terytorium zmieniłbym punkt startowy z jasno oświetlonego namiotu na coś bardziej dyskretnego. Może chwilowy postój w jakiejś stodole albo okrężna w lesie? Pamiętaj że celownik SU-230/PVS ma siatkę dla kalibru 5.56x45mm a broń na którą go założyłeś strzelała pociskami kalibru 5.45x39mm. Pocisk zachowuje się inaczej więc siatka nie oddaje realnych wartości. Poniżej daję załącznik w którym widać jaka duża to różnica.
 10. Jak cicza zrobi misję to nie ma ch we wsi.
 11. Witam wszystkich członków ACC ! Jak wszyscy wiemy mamy tu serwery gier, posiadamy także własny serwer TS oraz hosting WWW. Wszystko to abyście czuli się u nas komfortowo i nie mieli jakichkolwiek problemów podczas rozgrywek. Dbamy o to, abyście mieli wieczorami ciekawe zajęcie. Cały czas pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Wymaga to czasu i zaangażowania. Jeżeli chcielibyście nas w tym wspomóc, w imieniu ACC zapraszam. Raz na trzy miesiące organizowane są zapisy na listę Donatorów ACC. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dopisz się do listy! W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym styczeń-marzec 2018, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres kwiecień-czerwiec 2018. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek. Darkan Semir czarek90 Mirex Streeciarz Fistach Tantal STALKER14 Templar Coren Rizzet
 12. Zus

  Jak tam Ci idzie ta nowa misja o której tle mówiłeś na MM

  1. Cichy
  2. Rizzet

   Rizzet

   Gotowa

  3. Alienzo

   Alienzo

   Nie ma czasu bo ogląda męskie tyłki w internetach :D

×