Skocz do zawartości

Rizzet

Opiekun
 • Zawartość

  601
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Wszystko napisane przez Rizzet

 1. Haalo, GOST, budzimy się.

  ...

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Tes

   Tes

   Jeszcze 5 minut

  3. Alienzo

   Alienzo

   Poza domem niestety jestem :/

  4. Jimmy

   Jimmy

   JA BĘDĘ ! Swoją drogą te zdjęcia satelitarne to jakościowo lata 70 :V 

 2. Operacja San

  do

  Podobno dobra.
 3. [30.09.2017] Stars and Stripes

  Dziękuję wszystkim za przyjście i przepraszam osoby które, nie miały okazji za długo pograć. 1. Za głośny ambient (przy ostatnich poprawkach źródło dźwięku przesunęło się 3km w stronę punktu startowego) 2. Brak paliwa w ostatnim HMMWV - bardzo przepraszam. 3. AI/celność - użyłem presetu który znajdował się we wcześniejszych misjach w poprzednim terenie. Nie jestem do końca pewien dlaczego przeciwnik był wyraźnie bardzo celny, ale wnikliwie się temu przyjrzę. 4. Zastanowię się nad całkowitą przebudową Mike-1 (zrujnowany mur przez który strzelał przeciwnik wyleci na pewno). Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, postaram się gruntownie przerobić misję w najbliższym czasie.
 4. Zapisywać się po dobroci, bo inaczej wam pomogę a tego byście nie chcieli.

   

   

  1. Zus

   Zus

   No i namówił

  2. Rizzet

   Rizzet

   HINT: Zielony slot nie oznacza że jest fajniejszy. To również nie slot RP. Nie jest to także przeciwna strona. Zielone sloty są opcjonalne. Spadówa.

  3. Zus
 5. Stars and Stripes

  do
  Gruzja, październik 2015. Latem tego roku Rosja zbrojnie anektowała Estonię oraz Łotwę. W połowie lipca Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego przedstawiła ultimatum zobowiązujące Federację Rosyjską do wycofania sił z okupowanych terenów. Stanowcze odrzucenie warunków przez stronę rosyjską stało się punktem zapalnym konfliktu z NATO, który szybko eskalował się na skalę światową. Jednym z teatrów działań zbrojnych stała się Gruzja, która od lat pozostawała w cieniu swojego północnego sąsiada. W maleńkiej, zapomnianej miejscowości nad rzeką Liachwii Kompania B 10. dywizji górskiej US Army zaciekle broni przyczółka na należącym do Rosjan wschodnim brzegu rzeki, oczekując na posiłki. Dowództwo chce wykorzystać pierwszą od wielu dni przerwę w walkach do wyprowadzenia kontrataku w kierunku północnym, aby przerwać okrążenie i otworzyć drogę siłom pancernym w kierunku Gori... Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 6. [IFA] co 21 Dog In The Fog

  do

  dobre
 7. Kto wybiera się dzisiaj na IFA i jeszcze tego nie zrobił - sprawdźcie sobie, czy na pewno macie aktualne addony i wpuszcza was na serwer. Lepiej teraz niż o 20:05 :) 

  1. Maras

   Maras

   I sprawdźcie zarówno addony IFA jak i te z podstawowej paczki, które też są wymagane a w szczególności: @CBA @ALIVE @ACRE2

    

 8. CO27 Panczszir-82

  -Intro pojawia się wielokrotnie, również podczas ponownego dołączania na serwer -Na wyborze misji wyświetla się nazwa misji a nie pliku. Dodanie poniższego zapisu: briefingName = "co 27 Panczszir 82"; w description.ext rozwiąże problem.
 9. Żaden update nam nie przeszkodzi.

  Zbiórka 22:00? :) 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Ariel

   Ariel

   ja miałem na 20... :D

    

  3. sveterek

   sveterek

   Ja chętnie, ale dopiero o 23 ;D 

  4. Golas

   Golas

   ready :) byle szybka misja do 1 max;p

 10. do
  Prowadzący: Tox Rizzet
 11. Civilization V

  Z G&K/BNW?
 12. Podobno da się rozmawiać w statusach. 

  1. Tes

   Tes

   Podobno. Ale żeby tak przy wszystkich? Wolę zawracać du**ę na TSie i Steamie. Jak Pan Bóg przykazał.

  2. Tes

   Tes

   Księga Mission Makingu, Rozdział 69, wersety 21-37

   "I będziesz poke'ał Rizzeta czterdzieści i cztery razy by zadać mu głupie pytane . A on nie odpowie albowiem będzie udawał że go nie ma. I Pan to widział, i wiedział że to dobre"

 13. Jeśli ktoś ogląda GoT, uwaga na spoilery. Wyciekł 6. odcinek i teraz wszędzie tego pełno.

 14. Super misja Wiem że niektórzy mieli magazynki do M9 w kamizelkach, z tego co widziałem granaty dymne były tylko w kolorze żółtym. Poza tym bardzo mi się podobało.
 15. Szkolenie: MOUT część I

  do
  Zapisy: -KLIK-
 16. Co do hasła-odzewu oraz punktów EPA; żadna ze stron ich nie posiadała, ponieważ żadna ze stron nie była legitną ekipą ratunkową. Fabularnie Brytyjczycy nie poprosili USA o pomoc (była to improwizowana akcja mająca na celu zaplusowanie PR-owo).
 17. Brakuje jeszcze 3 osób, aby mogło się odbyć piątkowe TvT. Zapraszam serdecznie!

   

   

 18. TvT 26 As Above So Below

  do
  Zapisy wkrótce
 19. [29.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rozpiska slotów:
 20. Świetny klimat, dawno się tak dobrze nie bawiłem na misji bez zapisów Pomyśl nad zwiększeniem czasu dojazdu konwoju, choćby do 15 minut.
 21. [UNSUNG][14.07.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam

  Coś mi wypadło i raczej nie zdążę na 20:00. Przepraszam za ramkę z cytowania ale z telefonu nie mogę usunąć. -Rizzet
 22. [19.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rok 1988. Pluton rozpoznania USMC na manewrach w Europie Środkowej. Nieprzerwanie od lat '70 na arenie międzynarodowej obowiązywała doktryna MAD (Mutual Assured Destruction - Gwarancja Wzajemnego Zniszczenia) która polegała na tym, iż obydwie strony w razie ataku nuklearnego przeciwnika (nawet ataku o charakterze saturacyjnym) musiały liczyć się z uderzeniem odwetowym na wrażliwe cele militarne i polityczne własnego państwa. Masowo wytwarzano coraz większe liczby rakiet i głowic nuklearnych, gdyż potrzebny był zapas tej broni w razie zniszczenia sporej części arsenału w uderzeniu wyprzedzającym. Wbrew pozorom, zasada MAD zabezpieczała przed wybuchem konfliktu nuklearnego, gdyż groźba ataku odwetowego niosła za sobą całkowite unicestwienie lub - w optymistycznym wariancie - jedynie katastrofalne skutki dla państwa. Pomimo podpisania traktatów rozbrojeniowych SALT I i II, Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wciąż rozwijały strategiczne zdolności uderzeniowe, w tym rakiety balistyczne średniego zasięgu (Pershing II) oraz szybkie pociski manewrujące (Cruise), których powyższe traktaty nie obejmowały. Poprzez rozmieszczone po zachodniej stronie Żelaznej Kurtyny mobilnych wyrzutni tych rakiet doszło do niepożądanej eskalacji napięcia pomiędzy dwoma politycznymi blokami. Klasyczne rakiety balistyczne dużego zasięgu osiągają zamierzone cele w 30-45 minut. Dają zatem relatywnie dużo czasu na ich wykrycie oraz podjęcie działań eskalacyjnych bądź deskalacyjnych. Pershing II oraz Cruise zmniejszyły ten czas do kilkunastu minut. DANE WYWIADOWCZE [wkrótce] Misja została poprawiona i znacznie skrócona. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozegrania operacji to 30 osób. Jeśli na zapisach nie zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, zapisy i rozgrywka zostanie odwołana odpowiednio wcześniej. ---- KOPIOWAĆ W DÓŁ ---- Rozpiska slotów:
 23. Crusader Kings II

  M'lord
×