Skocz do zawartości

Roven

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Roven

 1. Roven

  [22.10.2016] co 45 Birds of Prey

  SLOTY ZASADY UCZESTNICTWA -Sloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. -Linia modów ACC. -Zbiórka na kanale Alpha najpóźniej o godzinie 19:30. -Zapisy zostaną zamknięte na 24 godziny przed rozgrywką. -Dowódca operacji zobowiązany jest przedstawić plan taktyczny w stosownym wątku do 20. października. -Ilość slotów może ulec zmianie.
 2. Roven

  [22.10.2016] co 45 Birds of Prey

  SLOTY ZASADY UCZESTNICTWA -Sloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. -Linia modów ACC. -Zbiórka na kanale Alpha najpóźniej o godzinie 19:30. -Zapisy zostaną zamknięte na 24 godziny przed rozgrywką. -Dowódca operacji zobowiązany jest przedstawić plan taktyczny w stosownym wątku do 20. października. -Ilość slotów może ulec zmianie.
 3. Roven

  [08.10.2016] 35-51 Gilotyna

  2. Zasady uczestnictwaSloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. Linia modów ACC. Zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:00 3. Sloty
 4. Roven

  [08.10.2016] 35-51 Gilotyna

  1. Sytuacja Rok 2016. Europa pogrążona w wojnie. Federacja Rosyjska dokonuje inwazji na tereny Skandynawii. Po akcie ludobójstwa NATO musi działać. Rozpoczyna Operacje Scandinavia Freedom. Po tygodniu ciężkich walk Wojskom NATO udaje się wyprzeć przeciwnika. Pluton US Rangers stacjonujący na lotniskowcu Nimitz otrzymał rozkaz o ataku na ostatnią bazę przeciwnika. Na przeciw stanie im kombinowany pluton VDV. 2. Zasady uczestnictwaSloty otwarte dla każdego z uwzględnieniem rezerwacji. Linia modów ACC. Zbiórka na kanale Alpha o godzinie 19:00 3. Sloty
 5. Omijaj Morele szerokim łukiem. Wysłali mi komputer innego petenta, który miał bardzo podobne podzespoły i cyfry na końcu numerów naszych zamówień. 3 telefony w przeciągu 3 dni dopiero uświadomiły ludziom z centrum obsługi klienta, że faktycznie doszło do fu*k-upu - biorąc pod uwagę fakt, że wysłałem im zdjęcia pudełek różniących się podzespołów oraz faktur na imię innego klienta. Zdenerwowało mnie dodatkowo to, że kobieta po drugiej stronie słuchawki zapytała się najpierw czy zdjąłem plomby z tego peceta, a na moja grzeczna odpowiedz, że nie, dopytała się wścibskim tonem 'to skąd pan wie, ze są złe podzespoły', pomijając fakt, ze dostałem przecież pudełka po nich. Miesiąc opóźnienia, a za to całe wyczekiwanie dostałem 100 zł rabatu.
 6. Zeus nie musi być mission makerem, ale warto mieć Zeusa z takim zapleczem. Swoją drogą nie wydaje mi się, żeby było dużo chętnych na Zeusowanie, biorąc pod uwagę liczbę chętnych na dowodzenie misją. (zeusowanie potrafi być większym stresorem dla organizmu + jesteś na celowniku przy okazji debriefu) Też zupełnie nie rozumiem obrony VTS - Zeus potrafi zrobić loadouty w parę chwil, ewentualnie dodać jeden loadout i zostawić broń z ograniczoną amunicją w skrzyniach. Czekanie, aż 10 osób się dozbroi w Arsenale i zrobi to umiejętnie (były przypadki odgrywania specnazu, gdzie "doświadczeni" gracze potrafili dopasować mundur czedaka do hełmu AAF) to kolejne cenne minuty rozgrywki. Nadal czekam na jakieś argumenty, które potwierdzą wyższość VTSa nad Zeusem, ale narazie nic co tutaj wyczytałem jakoś mnie nie skłoniło do refleksji.
 7. Z nałożonym limitem jednostek kontrolowanych przez Zeusa, odpowiednim balansem misji oraz odpowiednią ilością mnożników po stronie graczy, wybór Zeusa nie jest aż tak trudny. Sterowanie AI z poziomu Zeusa jest toporne, tym bardziej, że źle posłane jednostki mogą zakończyć swój wirtualny żywot na wzór Tower Defense'a.
 8. Na Zeusie wychodzą błędy graczy. Ktoś będzie krążył śmigłem na zawisie w wrogim AO przez więcej niż 10 minut? Wychylić się z RPGiem i go strącić dla zasady. Plastyczność Zeusa pozwala ludziom uczyć się na błędach - na rozgrywkach COOP twoim przeciwnikiem jest kręcący się wokół siebie AI, który potrafi jedynie wstać i położyć się pięć sekund później w ramach swojej wspaniałej i dopracowanej taktycznej inteligencji. (czasem jest to AI ze skillem skręconym poniżej godności ludzkiej) Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Zeusy są w tej społeczności taboo tylko i wyłącznie dlatego, że uczciwy Zeus śmiał kiedyś wysłać dwuosobową czujkę obok grupy, która kręciła się i nie trzymała perymetrów. (po zachowaniach niektórych w tej społeczności jest to dla mnie jak najbardziej prawdopodobne) Najlepsze scenariusze rozgrywałem w ramach rozgrywek Zeus - bo Zeus to twój kompan, który ma ci zapewnić dobrą i klimatyczną rozgrywkę, a nie zanihilować ciebie jak najszybciej. Jeśli Zeus nie potrafi strzelać na około w celu przygwożdzenia graczy oraz nie potrafi czasem wysadzić headshota osobie, która wychyla się jak głupia na ogień snajperski - to nie jest to dobry Zeus.
 9. - Brak baterii dla JTACa do laser designatora - Brak mapy na wyposażeniu niektórych członków oddziału Coś tam chłopaki mówili jeszcze o braku wyposażenia dla sekcji snajperskiej, ale nie dopytałem się o co dokładnie chodziło.
 10. Brak ATragMX dla strzelca wyborowego z .50, luneta bez obsługi ACE3, brak broni podręcznej.
 11. Ten DAGR przy krześle na wzgórzu był dla kogo? Gdzie, po co, dlaczego? x) I KIM BYŁ PSELLOS!!!! !! 111
 12. Roven

  Ustawienia ACE

  O, propozycja Arczira jest w końcu w ACE. Implementacja tego zajeła tejże ekipie jakiś rok, czy półtorej? ;d
 13. Za mało mnożników jak na fortyfikacje wroga Wyposażenie graczy wymaga korekcji (noktowizyjny celownik dla RPG w dzień?)
 14. Medyk nie może szyć ani używać PAKa Medyk nie posiada staz
 15. Roven

  [13.01.16] Szkolenie Podstawowe

  Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 16:30. Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a naTS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. Berzowy 2. Roven 3. 4. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 16. Imię: [Adam] Data urodzenia: [12 wrzesień 1994 - 04:29] Chcę grać z ACC w: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [Grałem głównie ze znajomymi, oraz brałem udział w licznych scenariuszach z grupką 'SNAFU'. Jestem studentem Wojskowej Akademii Medycznej na kierunku wojskowo-lekarskim.] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [Mam przegrane ponad 800 godzin w Armę 3, i to od tej gry rozpocząłem swoją przygodę z milsim.] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [szukam dojrzałego oraz luźnego podejścia do tematu, jak i chciałbym poszerzyć swoje przeżycia uczestnictwem w dużych, zorganizowanych rozgrywkach COOP.] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota, Śmigłowce transportowe] Coś o mnie: [Jestem 21-letnim studentem medycyny na WAMie, interesuje mnie fizjologia człowieka w warunkach bojowych, jak i czerwona taktyka stosowana w boju. Gram na gitarze basowej oraz udzielam się w lokalnym środowisku muzycznym.] Osoba polecająca : Vesto Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...