Skocz do zawartości

sveterek

Plutonowy
 • Liczba zawartości

  305
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez sveterek

 1. Ostatnie kilka slotów do obsadzenia na jutrzejszą misję. Zalecam najpierw dopełnić całą Alphe :) 

 2. Dawno temu w starym kompie miałem podobny problem. Po dwukrotnej (gwarancyjnej) wymianie karty graficznej okazało się, że winny był zasilacz
 3. sveterek

  Misja Oficjalna- Rangers Lead The Way

  do

  Sloty Delta zarezerwowane dla członków GOSTu do 23:59 14.03.19.
 4. Jakieś plany na następną sobotę ;) ? 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 5. do
  Pod koniec roku 2019 dobrze zorganizowana grupa Kurdyjskich bojowników zajęła wyspę Altis znajdującą się na południowy wschód od wybrzeży Turcji. Początkowo dynamika przejęcia kontroli zaszokowała opinię publiczną, jednak z czasem okazało się, że proces zajmowania terenu trwał już od kilku lat. Kurdyjscy żołnierze stopniowo napływali na teren wyspy udając cywilów szukających pracy lub podających się za uchodźców wojennych. Kiedy przyszedł odpowiedni moment Kurdowie zostali zmobilizowani i błyskawicznie dokonali zamachu stanu. Cała władza została podzielona pomiędzy dwóch braci- Grunaldiego Kalalaka i Benkeja Habzagala. Jak nie trudno się domyślić cała akcja była przeprowadzona za cichym pozwoleniem Amerykanów, którzy prawdopodobnie chcieli stworzyć zalążek Wolnego Kurdystanu silnie uzależnionego od USA. Przez pierwsze miesiące współpraca między krajami szła bardzo dobrze, lecz pod koniec maja bracia, których do władzy w dużym stopniu wypchnęło USA zapomnieli, że znajdują się pod Amerykańskim butem i zapragnęli niezależności. Na reakcję nie było trzeba długo czekać. Już w czerwcu Amerykanie wysyłają łączone siły Rangers i Delta Force do eliminacji zbuntowanych braci. Minimalna ilość graczy:18 *Sloty Delty zarezerwowane dla GOSTu do 23:59 14.03. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 6. Na Altis już sporo czasu wisi misja co 18 Rangers Lead The Way która wymaga ścisłej współpracy Delty i Rangersów podczas eliminacji przywódców rebelii. Póki co była rozegrana tylko raz w bardzo osłabionym składzie i udało się zrealizować tylko jeden z wyznaczonych celów (na drugi nie było szans). Tak więc jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić się w taktyce czarnej i cqb to zachęcam do rozegrania :)

  1. Maras

   Maras

   Zapisy rozpisać wypada

 7. sveterek

  Monitor

  Poszukuję 27 calowego monitora w cenie do 2000 zł (max 2500). Będzie używany do co celów typowo projektowych czyli 3ds/revit/corel/PS itp. Do tego mega ważne jest dobre odzwierciedlenie kolorów ponieważ monitor będzie służył do obrabiania zdjęć i tworzenia plakatów które zazwyczaj będą drukowane w dużym formacie. Możecie polecić coś wartego uwagi ?
 8. sveterek

  Buty...

  Poszukuję górskich butów w cenie do 800 zł, fajnie jakby miały zaczepy na raki, ale nie jest to koniecznie (budżet też nie musi być wykorzystany w 100% ). Najlepiej jakby z zewnątrz były całe skórzane i w jednolitym kolorze (czarne/brązowe). Możecie polecić coś wartego uwagi ? E: Zapewne po świętach będą jakieś przeceny więc można to uwzględnić w cenie.
 9. Łączona akcja Rangers i Delta Force w eliminacji przywódców rebelii na Altis (co 18-27 Rangers Lead The Way). Przerobiłem misję pod mniejszą ilość graczy. GOST mile widziany w roli Delty. Zalecam szybkie działanie, bo w innym wypadku mogą was pozabijać. 

 10. sveterek

  Co ta Unia

  "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Myślę, że podobne problemy czekają inne kraje UE.
 11. sveterek

  ʞɹɐdǝpʎɥ

  Wydaje mi się, że nie tylko robią to dla siebie, ale również trochę pod Amerykanów, a co za tym idzie pod ich izraelskich przyjaciół. Świadczy o tym całkowita bierność w sprawie bezspadkowych roszczeń żydowskich oraz w sprawie głosowania ustawy 447 w amerykańskim kongresie. Zmowa milczenia jaka zapanowała w tej kwestii jest wysoce niepokojąca.
 12. sveterek

  Hydepark

  Największymi rasistami są właśnie murzyni i osoby uważające, że kolor skóry czy dewiacja seksualna daje jakiekolwiek przywileje . Chcą aby twórca/producent, nie traktował wszystkich równo i oceniał pod względem talentu czy wpasowania się w rolę, ale aby głównym kryterium był kolor skóry.
 13. Wydaje mi się, że było trochę mało przeciwnika, a siły które nękały nas na lotnisku składały się z jakiś pojedynczych AI które wybiegały z lasu. Na samym lotnisku zabawiliśmy dość długo i być może przydałby się jakiś potężny kontratak który zmuszałby do szybszego działania. Bądź co bądź przebywaliśmy na dość kluczowym obiekcie i fajnie byłoby poczuć, że wróg chce nas stamtąd jak najszybciej wypędzić.
 14. Nowa misja. Łączona akcja Rangers i Delta Force eliminacji przywódców rebelii na Altis. 30 osób ( tym 2 pilotów) byłoby spoko, ale w 22 też da radę.  

  1. Rizzet

   Rizzet

   Rzetelny MM na burzliwe czasy.

 15. sveterek

  Militarne itp.

  Słyszałem od znajomego z OT, że mieli problemy z iglicami w Grotach. Podobno sporo uległo uszkodzeniu podczas intensywnego strzelania. Niestety nie wiem dokładnie co w tym przypadku oznaczało "sporo", ale zakładam, że było to jakieś odstępstwo od normy
 16. sveterek

  Co ta Unia

  Kobiety, dzieci, lekarze, inżynierowie, astronauci
 17. Poszukuję noża z głownią stałą w cenie 200-300 zł. Zależy mi na dobrym wykonaniu i dużej ostrości. Jego zadaniem będzie ucięcie małej gałązki, przecięcie linki, obranie ryby, pokrojenie pomidora czy też obranie ziemniaka. Nóż będzie używany zarówno w szeroko rozumianej turystyce jak i w gospodarstwie domowym. Ktoś może coś polecić? :)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Alienzo

   Alienzo

   Jak się nauczysz dobrze ostrzyć i dbać o nóż to nie potrzeba wydawać aż tyle pieniędzy. Mi wystarcza ten do "zadań codziennych". 

   https://www.specshop.pl/product-pol-16656-Smith-Wesson-Liner-Lock-Folding-Knife-SW609.html

   Nie szkoda, tani, solidny i nie będziesz płakał jak się stępi i będzie trzeba ostrzyć polowo (osełka itp.). Kiedyś kupowałem drogie i ładne noże, kolekcje mam sporą i ostatecznie do otwierania puchy używam najtańszego, który dbam o to aby był odpowiednio zaostrzony ;)

  3. Duku

   Duku

   Współczynnik cena/jakość bezkonkurencyjny.

   Mora 748 MG  cena 85 pln.

   https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_748_mg_nz-748-ss-02_h_p27296.xml

   Resztę wydaj na jakiś zbożny cel typu dobre piwo czy coś innego.

   S!

    

  4. Gajos

   Gajos

   A co jeśli posiada się wszystkie odpowiedniki co zostały wyżej wymienione ? xD

   DSC_0058.JPG

 18. A tu jakby ktoś chciał nagarnie z kamerki :) https://www.sadistic.pl/18-smierc-zolnierzy-zasadzka-igil-na-amerykanski-patrol-vt473375.htm https://www.youtube.com/watch?v=089Gfgg1_K8
 19. sveterek

  Komputer Opinie/Porady

  https://www.x-kom.pl/p/310604-nettop-mini-pc-intel-compute-stick-atom-x5-z8300-2gb-32gb-win10.html#
 20. sveterek

  Wojsko Polskie

  Pobożnych żołnierzy kule i tak nie dosięgną, a jak Kapelan dobry to i Malutka T90 przebije.
 21. sveterek

  Hydepark

  0:40 MEGA ujęcie !
 22. sveterek

  Hydepark

  Fake czy nie ? https://www.sadistic.pl/a-u-ruskich-po-staremu-vt470464.htm P.S Co to za pojazd gąsienicowy? Jakiś dron?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...