Skocz do zawartości

Samowar

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  299
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Samowar w dniu 1 Październik 2015

Użytkownicy przyznają Samowar punkty reputacji!

Reputacja

56 Wyśmienity

O Samowar

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Historia, średniowiecze, papierowe RPG, fotografia, film
 • Imię
  Jakub

Ostatnie wizyty

853 wyświetleń profilu
 1. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 16:30. Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. 2. Bicek 3. 4. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać. ------- nie ma mnie w mieszkaniu jeszcze, wybacz, nie dałem rady
 2. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 16:30. Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. [m=Samowar] (Muszę sobie odświeżyć klawiszologię . Ale to tylko jeśli będą jacyś inni rekruci, jeśli zapisany będę tylko ja to nie będę ci zawracał głowy) 2. 3. 4. Pomocnicy: 1. 2. Sloty można dopisywać.
 3. Wybaczcie dłuższą nieobecność bez zgłaszania urlopu. W weekend aktualizuję armę a w środku kolejnego tygodnia otworzę zapisy na kolejne szkolenie AT/AA.

  1. Jimmy

   Jimmy

   Ale na JM-ie łapki zbierasz :D

  2. Just

   Just

   Też to zauważyłeś, Jimmy ? :D

 4. Dzisiaj mnie jednak nie będzie. Dowiedziałem się o sesji i możliwości dołączenia jakąś godzinę temu, a jutro muszę wstać o 5. Po 20 będę już kimał, wybaczcie. Z chęcią bym zagrał, po prostu teraz nie dam rady.
 5. Blue Diamonds Rok 2014, Izrael. Nasilające się ostrzały rakietowe na izraelskie osiedla położone przy granicy palestyńskiej zachwiały względnym spokojem utrzymującym się od niedługiego czasu w rejonie. Coraz śmielsze poczynania wojującego Hamasu sprawiły, że Izraelski wywiad i wojsko nie mogły pozostać dłużej bezczynne. Po ustaleniu z jakiego miejsca pochodzą ataki, dowództwo podjęło decyzję o ponownym wkroczeniu do strefy Gazy i przystąpieniu do operacji Diament - szybkiego i precyzyjnego uderzenia, mającego na celu wyeliminowanie głównego zagrożenia jakimi są wyrzutnie Hamasu i tym samym przywrócenia spokoju w rejonie. Czy wysłana w rejon działań kompania podoła swojemu zadaniu? Czy może podstępne działania zdeterminowanego Hamasu zdołają im w tym przeszkodzić? Jak wygląda walka w piekle miejskiej dżungli? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej, uzyskacie już wkrótce... Przeczytaj uważnie uwagi zanim się zapiszesz! (Brak czytania ze zrozumieniem może owocować ostrzeżeniami na forum i "wyrzuceniem" ze slota) Rozgrywka odbędzie się w sobotę 7.11.2015 - 20:00. Zbiórka na kanale Alpha godzinę przed misją - 19:00. Zapisy do dnia 31.10.2015 (sobota) do godziny 17:00 otwarte są dla grup: Sztabowiec, VIP, Opiekun oraz Donator. (Wyjątkiem są osoby wpisane odgórnie w ramach przynależności do danych regimentów.) Od 31.10.2015 (Sobota) - 17:01 do końca trwania zapisów, zapisy otwarte są dla wszystkich członków społeczności. Do uczestnictwa w rozgrywce wymagany jest podpięty Tag XML ACC (Więcej informacji w temacie.) W wypadku zapisywania się na sloty specjalistyczne, upewnij się że jesteś odpowiednio przygotowany i przeszkolony. (np. osoba zapisująca się na slot pilota, która nie posiada żadnego doświadczenia na tej pozycji może zostać z niego usunięta) Dane wywiadowcze, planowanie operacyjne oraz informacje techniczne będą aktualizowane w temacie: Blue Diamonds
 6. Niedziela brzmi dobrze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 7. O, prawie bym zapomniał: Jako strzelec RPG-7V2 miałem dwie flary do granatnika i dwa odłamkowe, a nie miałem na broni granatnika.
 8. Samowar

  MC: AT/AA

  do
  Szkolenie MC: AT/AA Więcej informacji tutaj.
 9. Bo ja wiem... Dorzuciłbym jeszcze Centuriona do zestawu. Ostatniego Legionu nie widziałem, ale pozostałe dwa... Oczywiście, nie są to filmy poprawne historycznie, nie są to filmy ambitne, nie są to filmy "dobre", w tym kinematograficznym, bardziej obiektywnym sensie. Mimo to ogląda się je nieźle, więc jeśli ktoś szuka filmów przygodowo-batalistycznych w klimatach miecza i tarczy, spokojnie można je polecić. Wyboru wielkiego i tak nie ma.
 10. Jutro o 17:00 idę na mecz do pubu, będę pewnie koło 20. I tak mnie nie ma w sesji teraz, ale daję znać mimo wszystko. Będę, ale spóźniony.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...