Skocz do zawartości

GieNkoV

Zawieszeni
 • Liczba zawartości

  737
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Zawartość dodana przez GieNkoV

 1. Deweloperzy ACRE2 wypuścili całkiem niedawno łatkę do ACRE2, naprawiającą częste crashe na kliencie 64-bitowym (ACRE2 było powodem sporej części tych crashy - potwierdzone oficjalnym kanałem). Poniżej zamieszczam prostą instrukcję wgrania hotfixa: Pobieramy hotfixa W folderze Arma 3/@ACRE2 podmieniamy plik acre_x64.dll na ten z pobranego archiwum Zmieniamy uruchamianą wersję A3 na wersję 64 bit, wybierając w A3Sync zakładkę Launcher Options, następnie za pomocą Select u dołu wybieramy ścieżkę do pliku gry w wersji x64 np. C:\Gry\Steam\steamapps\common\Arma 3\arma3_x64.exe Gotowe. Łatka będzie też zawarta w następnej wersji ACRE2, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z niej już teraz.
 2. Perf build v12 Sam Dwarden zaleca korzystanie z niego z racji, iż do 1.68 Hotfix #2 nie trafiło kilka poprawek: Jak pobrać:
 3. GieNkoV

  GieNkoV

 4. Powoduje. Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 5. GieNkoV

  Zabawy na kanapie

  Divinity: Original Sin, jest single, jest coop, jest pełne wsparcie pada. Kiedyś grałem z @Wyspa i @NOON nawet. Polecam Portal 2 - z @Doman mamy ograne z 300 map wspólnie Zomboid też obsługuje w pełni pada.
 6. GieNkoV

  Bazarowo

  Sprzedam pilnie: - Motorola Moto G 2 Gen - konto Elite: Dangerous z DLC Horizons i dostępem do bety Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 7. GieNkoV

  ARMA 3!

  The Arma 3 Jets DLC is developed in partnership with third-party external development studio BRAVO ZERO ONE Studios, which is led by Make Arma Not War winner Joshua "Saul" Carpenter. Z opisu DLC. Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 8. Armaholic is dead. Teraz Foxhound (właściciel) żąda opłat za wyświetlanie wszystkich nowych newsów. Jakiś czas temu stracił moderatora na forum BIS. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. GieNkoV

   GieNkoV

   AH nie ma nic wspólnego z BIS

  3. Rutek

   Rutek

   Nigdzie nie napisałem, że AH ma coś wspólnego z BISem. Jedynie widoczne jest to, że BIS stara się "zwalczyć" AH aby jego rolę przejął warsztat steam.

  4. GieNkoV

   GieNkoV

   A to tak. Steam workshop w wielu przypadkach ułatwia życie szczególnie nowym graczom.

 9. Dla wersji 1.68 dostępna jest już wersja v6 a w niej wiele crash fixów dla 64bit. Dwarden na forum prosi o testy stabilności wersji 64bit oraz o wysyłanie logów z crashy.
 10. 64bit? Do czasu wydania 1.70 nie ma sensu korzystać ;)

  Yup, wina Army. Nie addonów.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Coren

   Coren

   Ja dzisiaj na x32 w ciagu dwóch i pół godziny treingu na Tanoi, dwa razy złapałem crasha.

  3. Maras

   Maras

   BIS nie przestaje (nie)zaskakiwać...

    

   8377_7c83.png

  4. towarzysz
 11. GieNkoV

  ARMA 3!

  Tak dokładnie. Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 12. GieNkoV

  ARMA 3!

  Można już nabyć DLC Bundle 2 http://store.steampowered.com/app/612480/ Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 13. GieNkoV

  Jets DLC

  Chodzi o radar (został usunięty): Sensor overhaul w praktyce:
 14. GieNkoV

  Jets DLC

  Ulepszenia HUD i HMD
 15. GieNkoV

  Overwatch

  Broken as ****
 16. Działa? Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 17. Ok. Musisz jeszcze na początku pliku init.sqf dopisać: zone1 = 0; Jak nie zainicjalizujesz zmiennej wcześniej, to wiedz że nie zadziała. zmęczony jestem...
 18. Ustaw aktywację wyzwalacza na Logikę Gry (z listy). Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 19. Uwaga! Crashe na x64 kliencie najprawdopodobniej są spowodowane przez błąd wewnętrzny ACRE2, crash często następuje przy klikaniu klawisza PTT. Ten sam problem co my ma kilka innych zagranicznych społeczności.

  Pozostaje czekać na rychłą aktualizację 2.4.1 a do tego czasu korzystać z klienta x32.

 20. @Maras na wszystkie Twoje pytania odpowiem w osobnym materiale wideo
 21. Pytanie od @Weiss Q: Jak włączyć markery profilów (poszczególnych grup AI)na mapie? A: Włączamy debugowanie modułu ALiVE Virtual AI System. Chętnie odpowiem na więcej pytań [emoji4] Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
 22. Zapomniałem pokazać jak wyglądają te blokady drogowe, no ale możecie się tego domyślać. W losowym miejscu takowa zostanie umieszczona a zaraz obok niej będzie stał patrol. W tym odcinku wyjaśniam działanie modułu Military Placement - Civilian Objective, odpowiedzialnego za tworzenie zadań w strefach cywilnych (miasta, elektrownie, porty itp.)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...