Skocz do zawartości

Zus

st. Chorąży
 • Liczba zawartości

  356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Zawartość dodana przez Zus

 1. Spróbuj ustawić pojazd pół metra nad ziemią, tak by po odpaleniu misji opadły pod wpływem grawitacji na ziemie.
 2. Z tego co wiem w rzeczywistości da się podpiąć magazynek z AK do RPK i z RPK do AK - sowieci tak zaprojektowali, żeby były kompatybilne.
 3. RPK z hlc trzeba ładować magazynkami z HLC, inaczej znikają. Sam się na tym przejechałem.
 4. Ktoś streamuje?

 5. Zus

  "Georgian Morning"

  do

  Dzięki za intel. Jaka będzie pora dnia na misji?
 6. Zus

  Szukam Lapka

  Najnowszy Macbook Air stoi na stronie apple za 7k z 256gb SSD. Wszystkie wymaganie spełnione
 7. Zus

  Szukam Lapka

  Osobiście jakbym miał luzem 10k na lapka do takiej pracy to tylko maczka bym kupił. Jak będzie za mało wejść to zawsze może kupić przejściówkę za grosze, a jakość sprzętu jest mega.
 8. Zus

  Szukam Lapka

  Z takimi wymaganiami zamkniesz się w 1.2k-2k, chyba, że MacBook. To być lapek do grania czy do czego? xd
 9. Zus

  "Georgian Morning"

  do

  To czekam na intel.
 10. Zus

  "Georgian Morning"

  do

  Będzie jakiś dron lotniczy, albo inna możliwość przeprowadzenia zwiadu?
 11. Zus

  Foxhole

  Za pieniądze podatników?
 12. Klasycznie, ace arsenal.
 13. 1. Użyłem RPK od HLC. Założyłem, że skoro AI je na serwerze testowym otrzymało to gracze też je dostaną. Przed chwilą porobiłem bardziej szczegółowe testy i co się okazało: połączenie tej broni z magazynkami (45rnd) od RHS (tutaj użyte ze względu na AK-74N pochodzące z RHS) powoduje graczowi wyparowanie broni. Ewidentnie dzieje się tak na samym starcie, jak i po załadowaniu magazynku od RHS do RPK od HLC. Problem nie został przeze mnie wykryty, gdyż jeszcze z takim problemem się jeszcze nie spotkałem, a zawsze (oczywiście jeżeli jest to tylko możliwe) używam amunicji od RHS. Słyszałem też coś, że nie wszyscy mieli mundury w odpowiedniej teksturze. Z punktu misji nie miało prawa tak się stać, każda jednostka w inicie posiada ten sam skrypt wyzwalający teksturę. Dla ciekawskich zdjęcie z mission.sqm poniżej: 2. Żadna akcja nie jest sprzężona z wezwaniem ostrzału. W misji są dwa hinty, jeden pomocniczy(1), mówiący o tym, że należałoby już poinformować naszą kompanię o tym, że przeprawa jest zajęta - wyzwala się on automatycznie po tym jak zagroda znajdująca się bezpośrednio przy przeprawie zostanie zajęta (siezed) przez graczy (blufor). Drugi hint(2) jest potwierdza aktywację akcji mającej na celu poinformowanie kompanii o przejęciu - wyzwala się ona ręcznie poprzez akcję radia (może ją odpalić każdy, jak użyć oraz kontekst użycia jest szczegółowo opisany w briefie. Jeżeli jeszcze przeprawy nie zajęliście, a wyzwolił wam się hint(2) to ktoś musiał ją po prostu aktywować, co mogło odbić się na przebiegu dalszej części scenariusza. Misja była przewidziane na max 1.5 godziny. Dlatego też została rozpisana na tygodniu. Mam nadzieję, że pomimo krótkiej rozgrywki nikt się nie wynudził. Dzięki za rozegranie, po weekendzie wprowadzę poprawki obejmujące RPK oraz bardziej uodpornię system meldowania.
 14. Podeślijcie link do streama :0 

 15. Wprowadziłem możliwość wpisania się na rezerwę na jutrzejszą misję, link poniżej:

   

  1. Zus

   Zus

   @Suszkow, @Lix, @Stahu, @Semir, @Byku, @Bober, @Krystian, @Fistach, @Templar, @Sone, @Wisnia, @Gwiazdek, @Yanskyy, @kubosz, @Cyrith, @TASMAN, @STALKER14, @Kali, @czarek90, @Adi

   Przypominam, że dzisiaj gramy. Jeżeli kogoś jednak nie będzie to proszę się wypisać, żeby o 20.00 się nie okazało, że przyjdzie 10 osób.

    

  2. Templar

   Templar

   Ja mogę się trochę spóźnić - nie wiem czy uda mi się wyrwać o normalnej godzinie z pracy.

 16. Zus

  co 21 Umgeben

  do
  Rok 1982. Ofensywa wyprowadzona 10 maja rozbiła się na pierwszej linii obrony RFN. Braki w wyszkoleniu i niskie morale oddziałów NRD doprowadziły do odcięcia kilku większy zgrupowań bojowych, w których skład zalicza się również 3-cia Kompania. Jednostki te zostały zmuszone do chaotycznego odwrotu tracąc przy tym większość ciężkiego sprzętu. Reszta zdezorganizowanej armii próbuje w każdy sposób pomóc otoczonym sojusznikom. Wymagania: minimum 15 osób. W tym: radiotelefonista, sanitariusz, strzelec ppanc. Jeżeli do 12.06.19 23:59 zapisze się mniej niż 15 osób misja zostanie odwołana. Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 17. Czy ktoś chciałby się nauczyć podstaw robienia misji w celu zrobienia swojej własnej? 

 18. Kto streamuje?

  1. Koxxus

   Koxxus

   @Zus Templar sztrymuje

 19. Karta została ostatecznie wymieniona na "sprawną" ale nie nową. Zobaczymy jak to będzie, teraz nie mam już siły się z nimi dalej bić.
 20. [W.I.P] Platoon Commander (Lt) - M16/SLR Platoon Sergeant (Sgt) - M16/SLR Rifleman (Orderly/Runner) (Pvt) - M16/SLR Radio Operator (Pvt) - M16/SLR 1st, 2nd, 3rd Rifle Section Section Commander (Cpl) - M16/SLR Section 2iC (LCpl) - M16/SLR No 1 on Section MG (Pvt) - GPMG M60 No 2 on Section MG (Pvt) - M16/SLR Grenadier/Rifleman (Pvt) - M203/M16 Scout (Pvt) - M16/SLR Scout (Pvt) - M16/SLR Scout (Pvt) - M16/SLR Scout (Pvt) - M16/SLR
 21. Pierwsza reklamacja: Druga reklamacja Wychodzi na to, że dostanę nową kartę graficzną, szkoda tylko, że cała sprawa ciągnie się już drugi miesiąc :c
 22. Taki Update: karta poszła na gwarancje, producent stwierdził, że się chłodzenie zepsuło i niby naprawił, po świętach będę testował. A z takich śmiesznych rzeczy to: wysłałem kartę w oryginalnym opakowaniu w specjalnym styropianie, by uniknąć uszkodzeń oraz wraz z gumowymi ochraniaczami na wtyczki. Kto zgadnie jak wróciła? W jakimś kartonie po parówkach rzucona luzem, zawinięta w jakąś zwykłą torebkę foliową, oczywiście bez ochraniaczy na wtyczki i z mocno wygięta blachą, która służy do montażu na śruby. Jakby ktoś na przyszłość robił reklamacje sprzętu to polecam zrobić zdjęcia produktu lub nagrać filmik najlepiej w punkcie oddania lub przed samym nadaniem wysyłki z pisemnym potwierdzeniem stanu, by uniknąć syfu z którym będę musiał się babrać przez kolejne 3 tygodnie.
 23. Kto dzisiaj będzie streamował?

  1. Templar

   Templar

   Może ja jeśli zdążę skonfigurować OBSa przed rozgrywką - przyjeżdżam do Krk tuż przed zbiórką, więc niczego nie mogę obiecać. 

  2. Semir
×
×
 • Dodaj nową pozycję...