Skocz do zawartości

Zus

Chorąży
 • Liczba zawartości

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Zus

 1. Taki Update: karta poszła na gwarancje, producent stwierdził, że się chłodzenie zepsuło i niby naprawił, po świętach będę testował. A z takich śmiesznych rzeczy to: wysłałem kartę w oryginalnym opakowaniu w specjalnym styropianie, by uniknąć uszkodzeń oraz wraz z gumowymi ochraniaczami na wtyczki. Kto zgadnie jak wróciła? W jakimś kartonie po parówkach rzucona luzem, zawinięta w jakąś zwykłą torebkę foliową, oczywiście bez ochraniaczy na wtyczki i z mocno wygięta blachą, która służy do montażu na śruby. Jakby ktoś na przyszłość robił reklamacje sprzętu to polecam zrobić zdjęcia produktu lub nagrać filmik najlepiej w punkcie oddania lub przed samym nadaniem wysyłki z pisemnym potwierdzeniem stanu, by uniknąć syfu z którym będę musiał się babrać przez kolejne 3 tygodnie.
 2. Kto dzisiaj będzie streamował?

  1. Templar

   Templar

   Może ja jeśli zdążę skonfigurować OBSa przed rozgrywką - przyjeżdżam do Krk tuż przed zbiórką, więc niczego nie mogę obiecać. 

  2. Semir
 3. Obecnie czekam na odpowiedź z moreli dotyczącą reklamacji, jak nie dostanę to w tym tygodniu pojadę bezpośrednio do jakiejś placówki i zobaczymy co i jak.
 4. Nie zwróciłem uwagi na zasilacz. Jutro sprawdzę jak to z nim wygląda sytuacja, dzięki za wskazówkę.
 5. Jestem po formacie, niestety nie pomogło :/ W przyszłym tygodniu lecę do moreli po gwarancję.
 6. Update, temperatura jednak nie gra roli, bo ten sam problem pojawił się będąc na pulpicie XD, właśnie formatuje karakana.
 7. Po chwili grania w holdfasta. Wygląda na ok.
 8. Właśnie chwilę sobie pograłem w mniej wymagającą gierkę i po chwili zauważyłem, że wiatraki na karcie dość mocno chodzą, dotknąłem karty i była tak gorąca, że jajka można było na niej smażyć, czy to normalne, że tak się grafika grzeje?
 9. Sprawdziłem i przepiąłem kabel, dodatkowo przeinstalowałem sterowniki graficzne programem DDU. Ten sam problem, dodatkowo blackscreanowi towarzyszy dźwięk wyskakującego błędu, ale niestety nie jestem w stanie go zobaczyć. BS pojawił się w momencie przejścia z trybu pełnoekranowego do trybu okienkowego w armie, ale nie wiem czy ma to znacznie. Jutro przepnę kartę i zobaczę co się wtedy stanie, jak to nie pomoże to zostaje formacik, serwisy zostawiam na koniec.
 10. Grafiki nie kręciłem, temperatura przy siedzeniu na pulpicie dochodzi do max 40, w programach do 60. Ze slotem dobry pomysł, wypróbuję.
 11. Przeinstalowałem sterowniki, jak to nie pomoże to system a potem rzeczywiście podeślę na gwarancję.
 12. Cześć. Problem 1: Komputer czasem samoczynnie się restartuje, nie w równych odstępach czasu, raz gdy siedzę na pulpicie w excelu, raz podczas grania w armę, nie jest to spowodowanie automatyczną aktualizacją. Przy restartowaniu termometr na kompie pokazuje ~60 stopni więc wątpię, żeby było to przegrzanie. Problem 2: Raz na jakiś czas następuje jakby wyłączenie karty graficznej, wszystko hula i nagle wywala blackscreen z napisem 'display port not found' (coś w tym stylu). Kilka dni temu po zrestartowaniu komputera następowało włączenie grafiki zintegrowanej i dopiero, gdy przez menedżer urządzeń przeszedłem do karty graficznej i ją ręcznie włączyłem wszystko wróciło do normy, po czym po kilku godzinach następował ten sam problem. Dodatkowo wywalało powiadomienie o braku możliwości włączenia sterowników graficznych. Przeinstalowałem je i kilka dni był spokój. Dzisiaj znowu wywaliło mi blackscreena z tym, że po zrestartowaniu grafika się włączyła i nie było żadnego powiadomienia. Dane sprzętu: https://www.morele.net/inventory/info/TDrqys/ win10 Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem/problemami?
 13. Zus

  Beforehand

  do

  Dzięki (y)
 14. Zus

  Beforehand

  do

  O 20.00 Coś nie zabanglało
 15. Zus

  Beforehand

  do
  3rd Recon Team, 2nd Platoon, 1st Company, 1st Reconnaissance Battalion, 1st Marine Division: 11 Października, 2009r,trwają przygotowania do ofensywy mające na celu zajęcie lotniska znajdującego się w gminie Vybor. Nasz oddział został wysłany, by przeprowadzić zwiad na miejscowość Lopatino, która kilka godzin temu została ostrzelana przez sojuszniczą artylerię oraz, by zabezpieczyć pozycję wyjściową dla oddziałów szturmowych, które o 07.00 dnia dzisiejszego rozpoczynają natarcie. Plan natarcia na miasto zostanie oparty o informacje zebrane przez naszą drużynę. Uwaga: misja zwiadowcza, osoby chętne na wzięcie udział w misji proszone są o zapoznanie się z poradnikiem Rizzeta na temat rozpoznania, link poniżej: https://forum.armacoopcorps.pl/topic/10866-poradniki-gost/?tab=comments#comment-139819 Oznaczenia: (D): slot posiada dwie miny claymore oraz zapalnik m57, (L): slot posiada wyrzutnię M72A7, (GL): slot posiada podwieszany granatnik M203. Do rozegrania wymagana całościowa obsada slotów. Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 16. Moim zdaniem zamysł misji bardzo ciekawy. Mój pierwszy plan poszedł o kant blatu rozbić, bo nie spodziewałem się, że już w pierwszej sekundzie od wcielenia się w charakter dostaniemy solidny ostrzał co przerodziło się w chaos łączony z blue on blue. Polecam jednak dawać z dwie minuty na starcie, bo każdy zawsze musi się załadować i trzeba technicznie wszystko sprawdzić - niektórych rzeczy, które postacie w scenariuszu już by wiedziały my nie jesteśmy w stanie przygotować od tak od ręki.
 17. Zus

  Misja Oficjalna - Murphy Day

  do

  @STALKER14 jak to w końcu z tym pilotem wygląda?
 18. Odnośnie zmiany w regulaminie: czy dalej istnieje możliwość rozpisania misji w inne dni niż wtorek/sobota nie będącej misją szkoleniową ani regimentową w celu nieoficjalnego rozegrania scenariusza z osobami chętnymi? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Streeciarz

   Streeciarz

   @Maras A nie wygodniej byłoby dla MM jak i dla Was, gdyby osoba wrzucająca zapisy na misję w aktualizacji statusu tagowała jakiegoś sztabowca lub dawała @Sztab i efekt byłby podobny. A i tak większość wrzuca aktualizację statusu jak zrobi zapisy.

  3. Maras

   Maras

   @Streeciarz nie zawsze trafisz sztabowca aktywnego w dany dzień. Konto @Sztab nie służy do komunikacji więc jego oznaczanie nie ma wgl sensu ;)

  4. Streeciarz

   Streeciarz

   @Maras Zawsze można oznaczyć wszystkich ^^.  Na pewno któryś zobaczy :D

 19. Zus

  Laptop Biurowy

  jak tylko do pisania to może dell vostro 15 3000 series?
 20. Zus

  JK_caching

  Okej, jak będę znowu na PC to zapukam. Dzięki za pomoc chłopaki.
 21. Zus

  JK_caching

  To jak w końcu to wygląda? Używać tylko do obrony czy tylko do ataków? Staleker, jak ai zablokuję „path” to też automatycznie przejdą do formacji lub czy da się to nadpisać jakimś modułem, żeby po odcaschowaniu jednostki ustawiły się do obrony danego miejsca? Dodatkowo czy testowaliscie ten sposób przy użyciu lotnictwa?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...