Skocz do zawartości

Zus

Chorąży
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Zus

 1. Zus

  JK_caching

  Okej, jak będę znowu na PC to zapukam. Dzięki za pomoc chłopaki.
 2. Zus

  JK_caching

  To jak w końcu to wygląda? Używać tylko do obrony czy tylko do ataków? Staleker, jak ai zablokuję „path” to też automatycznie przejdą do formacji lub czy da się to nadpisać jakimś modułem, żeby po odcaschowaniu jednostki ustawiły się do obrony danego miejsca? Dodatkowo czy testowaliscie ten sposób przy użyciu lotnictwa?
 3. Zus

  JK_caching

  A czy używaliście dodatkowo Headless Client'a?
 4. Zus

  JK_caching

  Czy ktoś tego używa/używał? Jeżeli tak, to czy mieliście z tym jakieś problemy?
 5. Zus

  Warrior Sweep Pt.2

  do

  Jednak będę hehe
 6. Proszę zgłaszać: * problemy techniczne, * problemy z EQ.
 7. Zus

  Warrior Sweep Pt.2

  do

  Wstępnie się zapiszę, ale też nie jestem pewny czy dam radę być.
 8. Ktoś chętny na sesyjkę?
 9. Zus

  CO 20 Razwiedka

  W takim razie jeszcze raz z chęcią ją rozegram. Zastanów się tylko czy nie zwiększyć czasu oczekiwania na konwój przeciwnika tak do 15 minut, by na spokojnie obczaić teren i zaminować drogę.
 10. Od siebie zaproponowałbym umieszczenie przeciwnika w jakimś kompleksie lub ogólnie terenie zurbanizowanym, który by na nas wyskoczył na blisko. Chodzi mi o to, by zapewnić jeden element podchodzący pod cqb by piechota mogła się wykazać czymś więcej niż strzelanie na kilkaset metrów z m2, ale tak jak na początku napisałem - to tylko sugestia.
 11. @Koxxus jak uda Ci się ogarnąć rozwiązanie do daj znać, sam nie potrafię czegoś takiego ogarnąć, - z chęcią umieściłbym własne EQ w misji.
 12. Zus

  [IFA3] CO 20 Razwiedka

  do

  :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO wystrzałowo
 13. Mam takie wstydliwe pytanie:


  Gramy coś dzisiaj?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Fistach

   Fistach

   Ja bym zagrał :) 

  3. Sone

   Sone

   No raczej! Część to rozumie, część niestety nie, że jeśli chce się grać misje licznie, to trzeba najpierw zebrać się mniej licznie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której 30 czy więcej osób weszłoby na kanał w jednym momencie.
   Prawda jest taka, że misje są i wszystko co do grania potrzebne też jest, a problem jest tylko z chęciami póki wszystko nie będzie gotowe.

   Innymi słowy zachęcam by przyjść, a nie debatować. Gadanie wystarczy, gdy robota skończona, a do tego tylko czyny prowadzą.

  4. Zus

   Zus

   God bless netia

 14. Zus

  Samodzielne grupy bojowe OKWR [1981-1989]

  Dobrze rozumiem, że grupa od zabezpieczenia nie miała swojego wewnętrznego dowódcy?
 15. Zus

  Promocje

  Ponoć company of heroes 2 jest do wzięcia za darmo na Steam.
 16. Zus

  Militarne itp.

  Fajnie by było mieć taką w armie
 17. Jak ktoś ma dzisiaj ochotę się chwilę postrzelać o 17.30 to zapraszam:

   

 18. Zakładam na przyszłość, proszę zgłaszać: *problemy techniczne *problemy z EQ Przyjmę też pomysły na rozwój misji po wykonaniu zadania podanego w odprawie. Dodatkowo będę wdzięczny za podsyłanie czasu trwania operacji liczonego od wejścia na plansze do zakończenia.
 19. do
 20. Zus

  Komputer Opinie/Porady

  Sam używam, już od jakichś dwóch lat, na chwilę obecną bez żadnych problemów, nawet pomimo wielokrotnego transportu w aucie osobowym. Najfajniesze jest to, że możesz sobie dostroić paletę barw do gry w którą aktualnie pykasz plus możesz dostroić kąt monitora i wysokość, więc ergonomicznie super.
 21. Zus

  Komputer Opinie/Porady

  https://www.morele.net/monitor-asus-pg279q-784090/ Polecam z całego serduszka
 22. Osobiście, gdybym wysyłał jedną z najlepszych i najdroższych jednostek specjalnych, nie żałowałbym sprzętu. Scenariusz mówił, że nie mamy wzbudzać niepokoju, czyli z czołgami nie wyjedziemy, ale jakieś normalne AR’ki, wyrzutnie ręczne czy jakiś mały dron zwiadowczy spokojnie mógłbyś dorzucić. Takie jednostki raczej nie oszczędzają na środkach, tym bardziej, że w odprawie było wyrazie podkreślone realne zagrożenie ze strony rosyjskiej. Mówię to tylko z mojej perspektywy, bo znowu mamy misje wojskami specjalnymi, które w sprzęcie prawie w ogóle nie różnią się od wojsk liniowych, pomimo nowszych czasów, w których odbywa się scenariusz - nie mówię czy to źle czy dobrze, ale jednak miłoby czuć różnicę grając plutonem piechoty liniowej a plutonem navy seals.
 23. Zus

  Słuchawki

  @Brick mówisz o tych? http://mediaarena.pl/pl/p/sluchawki-Razer-Kraken-Pro-Oval-Black/5754
 24. Zus

  Słuchawki

  Właśnie też skorzystałem z audiofanatyka i polecał hyperx'y. Jakieś może konkretne propozycje? Będę wdzięczny.
×