Skocz do zawartości

DisLike

Plutonowy
 • Liczba zawartości

  124
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez DisLike

 1. Na jakich modach będzie dzisiejsza misja?

  1. Sone

   Sone

   Standard.

 2. Zapisywać się na dzisiejszą misję lub niech przynajmniej jeszcze dwóch rezerwistów wpadnie jak znajdzie czas :D

 3. Niestety nie mogę pojawić się dziś na szkoleniu. Jak ktoś jest chętny, może zająć moje miejsce.

 4. Ja też sobie chwalę. Misja fajna i przyjemna. Zagrałbym jeszcze za jakiś czas.
 5. Wrażenia, opinie, konstruktywna krytyka jak i pochwały. Zapraszam
 6. Jak jakiś doświadczony MM się nudzi to może przyjść pomóc mi w testach. Prośba bardziej z potrzeby aniżeli chęci znalezienia towarzystwa do rozmowy. Kiedy? Może być nawet teraz :)

 7. Jest już temat z danymi wywiadowczymi. Zapraszam do udziału w misji w tę sobotę
   

   

 8. DisLike

  Hydepark

  Chcielibyście nową misję kartelem za jakiś czas? (Kartel nagrał nalot na GoPro) https://www.funker530.com/sicarios-gopro-assault/?fbclid=IwAR28jYnbERU9tF88gvvuh9-cvbH7obPOi9HTkNBIOhYNmSfUvRBC2cp9ETE
 9. do
  Rok 2003. Fikcyjny konflikt Federacji Rosyjskiej z Unią Europejską. Państwa europejskie, leżące na granicy z Rosją, jednocześnie nie będące członkami UE, na mocy nowo podpisanego traktatu zostają wcielone do Federacji Rosyjskiej. Jest trzeci dzień konfliktu. Wielka Brytania wysyła na tereny byłej Białorusi oddział SAS, który ma za zadanie zdesantować się na wysokości 10 tysięcy metrów, wylądować w strefie LZ a następnie udać się do wioski w celu zniszczenia składu amunicji oraz pojazdów BM-21 "Grad". Priorytetem jest jednak skład amunicji. Cele nie mogą zostać zbombardowane ani ostrzelane z artylerii, gdyż w wiosce wciąż zamieszkują cywile. Dane wywiadowcze wkrótce* Sloty Pirotechników obowiązkowe* Min. 8 osób* .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 10. @Sone za każdym razem jak słyszę swój głos przez mikrofon u kogoś, mam ochotę nigdy więcej się nie odzywać ;_;

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Doman

   Doman

   Ale reszta Alienzo się zgadza? :D

  3. Sone

   Sone

   Czemu tak?

   Wybacz DisLike. Sam czasem też padam ofiarą. Nie chcesz być featureowany w filmach?

   To tylko mikrofon, a sytuacje czasem zdarzają się komiczne ;)

  4. DisLike

   DisLike

   Nie no, coś Ty. Nie jestem z tych, co jak im się coś w sobie nie podoba to zakazują wszystkim jakkolwiek do tego nawiązywać. Sytuacja śmieszna, jednak przypomniałem sobie jak brzmię przez mikrofon (a może też w realu? ... ) i znów się skrzywiłem. Nic wielkiego.

 11. Stamina kuleje mocno i braki w amunicji, chociaż na taką akcje powinni nas chyba solidnie wyposażyć. A tak to spoko. Dobrze zaprojektowana, nieprzewidywalna.
 12. DisLike

  Powitalnia dla nowych graczy

  Witaj. Liczymy na to
 13. Niecodzienny setting, klimat dżungli i kokainy w Guerra De Carteles. Zostały jeszcze wolne sloty jakby się ktoś jednak zdecydował dziś pojawić.

   

 14. Głosujcie głosujcie, mieszkańcy ACC!

   

 15. Jak macie jakiś ciekawy, świeży pomysł na misje na 12-18 osób z przewidywanym czasem czystej rozgrywki na 1-1.5 godziny to piszcie. Może ja lub inny MM wykorzysta dany pomysł.

  Dziś lub jutro zrobię dla was ankietę, w której wybierzecie sobie którą spośród trzech misji chcielibyście najbardziej. Zrobię wszystkie trzy, jednak ilość głosów będzie decydowała o kolejności ich powstawania. Póki co w ramach takiej zachęty powiem, że przygotuję dla was coś na Ukrainie i na bliskim wschodzie 😉

  1. Slova

   Slova

   Czeczeni robią wypad nękający na ruską bazę podczas II wojny w Czeczenii, teren górski.

  2. Gieno
 16. Zapraszam ;)  
   

   

 17. DisLike

  ro 16 Guerra De Carteles

  do
  Dwa kartele, Caracol i Mangueras żyli ze sobą w zgodzie, wzajemnie się wspierając. Mangueras jednak zdradzili w krytycznym momencie, doprowadzając Caracol na skraj upadku. Niewielu przeżyło, a sprzętu pozostało jeszcze mniej. Padre Mangueras przysięgał wierność przyjaźni, lecz zdradził i teraz za to zapłaci. Kartel mimo niewielkiej ilości ludzi oraz braków w wyposażeniu, w akcie zemsty przygotował atak na jedną z kryjówek Mangueras w celu odzyskania sprzętu, towaru a także szacunku. Atak poprowadzi sam Padre kartelu, by wymierzyć sprawiedliwość. UWAGA! - Misja będzie z goła inna niż pozostałe, ponieważ na całą akcje nie licząc zdobycznego sprzętu będą wam przypadać jedynie trzy karabiny szturmowe w rękach dowódców, zaś reszta będzie miała stare karabiny powtarzalne, strzelby i w większości pistolety maszynowe. Ponadto, ponieważ odgrywacie organizacje przestępczą, w teorii nie znacie żadnych taktyk militarnych typu CQB czy określonych formacji. SPROSTOWANIE - To jest RealOP tylko ze względu na to, że nie odgrywamy jednostki wojskowej czy rebelianckiej, a kryminalistów. Nie znamy pojęć formacji czy typowych taktyk. Nie mamy jednak żadnych przypisanych ról - gramy tak jak chcemy! Ważne by zachować ducha organizacji przestępczej. Dopuszczona jest więc większa ilość wulgaryzmów i tego typu sprawy. Nie jest to także TvT. Gramy jako jedna ekipa przeciwko AI tak jak zawsze. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 18. Cześć znów! W końcu udało mi się jako tako uporządkować pewne sprawy, w miarę ogarnąć komputer tylko jeszcze muszę znaleźć motywacje do zainstalowania Army i całego Repo :D 

  Jednakże przez cały ten czas miałem ACC w serduszku i gdy napadła mnie wena i chęci, w pracy między zleceniami myślałem co by tu zrobić w tematyce naszej społeczności. O ile breloczki to był marny pomysł (bo nawet jak świetnie wygląda to jest zbyt drogi i czasochłonny w takim sposobie produkcji), to statuetki prezentują się już znacznie lepiej ;) 

  Breloczek jakby ktoś nie widział:

   

  Spoiler

  IMG_20181113_194121.jpg

  IMG_20190130_191343.jpg

  IMG_20190130_191403.jpg


  Statuetka na początku miała być jedynie ozdobą wiszącą, ale nieco zmieniłem projekt. Nie siedziałem nad tym jakoś specjalnie długo, dlatego projekt zawiera wiele błędów, ale myślę, że i tak wygląda w porządku. Nadaje się zarówno na ozdobę jak i na nagrodę np. zamiast Arma Coop Corps to "Sztab ACC dla najlepszego Mision Maker'a w roku 2018 dla XY". Jest bardzo wiele opcji customizacji :D

   

  Spoiler

  IMG_20190130_120723.jpg

  IMG_20190130_120742.jpg

  IMG_20190130_120747.jpg

  IMG_20190130_120731.jpg   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. DisLike

   DisLike

   Byłoby ciekawie. A coś się specjalnie zmieniało na serwie, że bez szkolenia podstawowego lepiej się nie zapisywać, czy pod względem sterowania itp jest po staremu?

  3. Maras

   Maras

   Ostatni raz grałeś 07-11-2018, więc nie aż tak super dawno. Jak czujesz się niepewnie to wpadnij na jakieś szkolenie. W "sterowaniu" nic nowego.

  4. sveterek

   sveterek

   Fajny kolor :)

 19. Odwołuje jutrzejszą misję Cártel Juárez. Powód wszystkim dobrze znany i oczywisty. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
  2. Krusher

   Krusher

   >nie robienie nic samemu aby polepszyć sytuację

    

   No niestety jak rok temu wysłałem spis 103 misji (zresztą na prośbę sztabowca) z podziałem na te niedziałające to nikt ich nie raczył nawet usunąć. Próbowałem też przejąc od lat niedziałające MC RTO, ale spotkałem się z blokadą więc proszę nie dziw się, że niektórzy już nic nie robią.

   Żeby nie było że wyssałem sobie z palca poniżej spis misji:

   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pcDokhh8NjEvpLP9sBBRW8jj4filxiecBileTMi8iuw/edit#gid=0

    

    

  3. Doman

   Doman

   W takim razie przepraszam, rzeczywiście niesamowicie dużo czasu poświęciłeś. Wolę się nie licytować co i ile robię bo nie dorastam Ci do pięt.

  4. Maras

   Maras

   @Krusher poznałem już tą sytuację chociaż mnie wtedy nie było. Zrządzenie losu chciało, że wtedy administracja była uśpiona/zmęczona i to fakt. Nikt nie podważy tego, że miałeś chęci, ale trafiło one wtedy na niepodatny grunt i tak w życiu też bywa. Z drugiej strony trzymanie urazy dla zasady ZAWSZE mija się z celem 😕 

   To co @Doman napisał to perspektywa z jaką patrzy niemal cała administracja, której każdy członek z osobna robi to z wolontariatu i tylko do tego dokłada. Nagminne słuchanie krytyki i "podśmiechujków" W NICZYM NIE POMOŻE, a jedynie będzie zatruwało całą sytuację którą wspólnie można SPRÓBOWAĆ naprawić.

    

   Sam stwierdziłeś: 

   Cytat

   zasilony nową siłą roboczą wiec może być tylko lepiej.

   I jest duża szansa, że tak właśnie się stanie, ale wymaga to zrozumienia osób, które patrzą sceptycznie na to co się dotychczas działo.

   OFICJALNIE tutaj piszę przy wszystkich, żeby nie było... Jak już emocje opadną i stwierdzisz, że masz jeszcze odrobinę chęci, by którąś z tych niedokończonych spraw pociągnąć do końca to odezwij się do mnie. Nie odrzucę inicjatywy, bo tak jak wiele tutaj osób mam "na sercu" dobro tej społeczności. 

   Jest tylko jeden warunek... jak coś robić to robić PORZĄDNIE, JASNO, DOJRZALE I DO KOŃCA. 

   Status zamykam, niech każdy sobie przemyśli w spokoju i sam zadecyduje co zrobi dalej.

 20. Zrobiliście cztery misje pod rząd, to łapcie piątą. Tym razem wojna karteli narkotykowych w Kolumbii. Dla odmiany nie gramy żadnym SASem czy innymi specjalsami, a sami wcielamy się w członków żądnego zemsty kartelu. Zapraszam.
   

   

  1. Alienzo

   Alienzo

   Hola pendejo! :)

 21. UPC ma awarie w całej polsce. Mieli naprawić wczoraj do 23 a dziś mówią na infolini, że naprawią do dzisiaj do 22. Taa.... Coś mi się wydaje, że nie będę mógł pojawić się na dzisiejszej misji 😕

 22. Lista chętnych: 1. Krusher 2. DisLike 3. Scar 4. 5. 6. 7. 8.
 23. Opisy, wrażenia, przemyślenia Dziękuje jeszcze raz za rozegranie.
 24. DisLike

  Hydepark

  Nigdy nie będziemy wystarczająco inteligentni, gdyż jest wiele typów inteligencji i tylko Ci, którzy dobrze poruszają się w sferze gospodarki i polityki mogą sprawnie kierować narodem. Demokracja to rządy głupoty, ponieważ większość jest głupia, a już na pewno głupsza. Wśród 10 najinteligentniejszych ludzi na świecie (według dowolnych badań czy statystyk) ta ostatnia szóstka jest notabene głupsza od pierwszej czwórki. Na skalę całego kraju jest jeszcze gorzej, ponieważ osoby, które na prawdę rozumieją zasady ekonomi jest może kilkanaście, do 20% i mówimy to o osobach pełnoletnich. Wystarczy rzucić ludziom populistyczne hasełka typu "500 zł na drugie i każde następne dziecko" a wszystkim madkom i innym mało rozgarniętym nawet nie przyjdzie do głowy, że ktoś za to musi zapłacić. Część pewnie powie "Ci przestaną kraść to będą na to pieniądze" natomiast prawda jest z goła odmienna. Antyszczepionkowcy to samo. Wystarczyło przekupić jakiegoś profesorka czy kto to tam był, by opublikował sfałszowane badania że niby dzisiejsze szczepionki zwiększają ryzyko autyzmu czy w ogóle mogą go powodować a już na prawdę wyjątkowo głupi nie tylko w to uwierzą ale i dopowiedzą sobie resztę.
 25. O ile dzisiejsza misja była jaka była, Counterattack bazuje na standardowym szablonie kilku celów do wykonania w sposób całkowicie dowolny. Zero kierowania za rączkę, także zapraszam.
   

   

  1. Krusher

   Krusher

   28 osób ma zając lotnisko, miasto i elektrownie brzmi jak materiał na dwie misje.

    

  2. Toczer

   Toczer

   Ale mamy 4 soboty na wykonanie celów.

  3. DisLike

   DisLike

   Elektrownia jest opcjonalna, a miasto to nie Zagrabad. Na dobrą sprawę dowódca może kazać jedynie odnaleźć sztab przeciwnika i go zająć. Nie musicie więc zaraz czyścić całego miasta. Ponadto całe obrzeża miasta na kilka metrów przed właściwymi zabudowaniami zostaną ostrzelane przez haubice, więc 1/3 roboty wykonają za was. Przy wsparciu trzech BTRów nie powinno być tak ciężko ;)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...