Skocz do zawartości

LoxXo

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O LoxXo

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. LoxXo

  World of Warships

  Hm... widzę, że nie było w temacie ruchu od 2016, ale może ktoś nadal gra i chciałby mnie nauczyć? Aktualnie possysam na 4 tierze i trochę nie wiem co się dzieję, ale fajnie się gra.
 2. LoxXo

  Briefing 'specialsów'

  @Semir Chyba komentarz nie ten
 3. LoxXo

  Freeze/dropy fps po 2h gry

  Doman proponował aby w momencie freeze'a użyć komendy flush (shift + minus na numpadzie i wpisujemy flush po czym klikamy enter), ale to niestety u mnie nie rozwiązuje problemu. Ktoś inny może próbował?
 4. Od wczoraj (wtedy instalowałem update windows 10 fall creators) po około 2h gry, dostaje nagłego freeze gry połączonego ze spadkiem fps do 2-4 + glitche graficzne. Wywala dodatkowo acre. Tylko ctrl + alt + delte i restart gry pomaga.
 5. LoxXo

  War Thunder

  Coś wyjątkowo przyjemnego w zakresie 1500 GE z premium na promocji?
 6. LoxXo

  Szkolenie CQB, etap II

  do

  Ja niestety nie mogę się pojawić.
 7. LoxXo

  World in Conflict

  A no dobra myśl. Ja się pisze.
 8. LoxXo

  War Thunder

  Miło, ale wciąż o rok za późno.
 9. LoxXo

  CO 38 Interview

  Drużyna wsparcia MG startuje bez granatów odłamkowych i dymnych oraz z aż 8 sztukami epipenów. Poza dowódcami MG teamu nikt nie ma radia krótkiego do komunikacji. Średnia stabilność fpsów - potrafiły mi spaść do okolic 30 fps. Mało/prosty AI jak na okopanego przeciwnika w kluczowym mieście.
 10. LoxXo

  Militarne itp.

  Te dronki idealnie pasują do czystek rasowych, religijnych, terroryzmu albo zwalczania słabo uzbrojonych formacji. Jak wojsku/poważnej ochronie łatwo będzie coś takiego zwalczać, to taki zwykły cywil miałby małe szanse w starciu z chmarą takich zabójców. Do tego zgaduję, że wykrywalność sprawców jest bardzo niska i nie trzeba mieć dużego nakładu ludzkiego co jeszcze bardziej zmniejsza szanse wpadki. Z drugiej strony jeśli organizacje rządowe i duże korporacje będą musiały wprowadzić zabezpieczenia przeciwdronowe to na pewno odbije się to na ich komercyjnym wykorzystaniu o co przecież walczy np amazon, a ja osobiście czekam na dronowych kurierów, którzy nie będą mi chcieli doręczyć paczki akurat o 12 w południe jak jestem w pracy. Jak doczekamy się realiów jak w Deus Ex, to pewnie wyrzucając peta na ziemie po 15 sekundach będziemy leżeć na ziemi sparaliżowani przez drona z tazerem, a z naszego konta policja wypłaci sobie 100zł mandatu.
 11. LoxXo

  Monitor

  Wiadomo, że do 1k nie znajdzie nic do grafiki. U2412H ma bardzo dobre kolory jak na swoją cenę, ale niestety według mnie jest za mały. Strzelam, że przy pracy z mapami to jest jeszcze większy problem, ale nawet w grach te 24 to dość mało jak na jeden monitor. Osobiście bym wybrał 27 lub więcej cale albo combo z 3 (w przypadku gier)
 12. LoxXo

  Promocje

  Killer is Dead Nightmare Edition za darmo https://www.humblebundle.com/store/killer-is-dead-nightmare-edition
 13. LoxXo

  The Game Awards

  Przynajmniej jest persona 5...
 14. LoxXo

  Total War

  Też ciężko mi zrozumieć dla kogo ma być dodatek do Rome 2. Mimo to, że nic mi sie tak nie podobało jak właśnie Rzym 2, to nowa odsłona z niebieskimi przyjaciółmi zaspokoiła moje zapotrzebowanie na total war.
 15. LoxXo

  Nowy smartfon

  Jak się pojawiło hasło YouTube to dorzucę jeszcze Kubę Klawitera z ładnym porównaniem. Nawet jeśli nie wierzyć mu, to robi sympatyczne filmiki i dobry pogląd jakości nagrań. https://youtu.be/f93Cn2pvEMs
×
×
 • Dodaj nową pozycję...