Skocz do zawartości

VegaZ

st. Kapral
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Odpowiedzi dodane przez VegaZ


 1. @Maras

  3 minuty temu, Maras napisał:

  Serwer nadaje tylko wartości domyślne możliwe do nadpisania z perspektywy ustawień misji w mission.sqm

  To ciekawe, bo ustawienia były inne od tego, co ustawiłem i z tego, co wiem większość ustawień są już ustawione przez admina, których misja nie nadpisze.

   

  7 minut temu, Maras napisał:

  Polecam obejrzeć jak wyglądają wymiany ognia w walce w tamtych warunkach, szczególnie z udziałem Polaków. Myślę, że to co @Alienzo Ci powiedział podczas DB nt. celowników powinno dać trochę do myślenia. Plecaki z dod. sprzętem byłby tutaj wskazane.

  Co do amunicji do pkm było jej 400, wątpię, że jest to mało. A co do dodatkowego sprzętu czego oczkujesz, żebym dodał ?

  19 minut temu, Maras napisał:

  Przy przekładaniu jakiejś wizji 1:1 należy pamiętać o ograniczeniach A3 i AI oraz o tym jak mogą zareagować gracze grający dany scenariusz jakikolwiek by on nie był.
  MM nie jest prostą rzeczą tym bardziej, gdy chce się wprowadzić coś imponującego i zaskakującego. Jednym się spodoba innym nie i nie należy wszystkiego twardo brać na klatę.

  Jakich ograniczeniach arma 3 ? Goście podeszli do budynku nawet do niego weszli. Po 2 minutach wyjęli broń i was zabili, a wy nie zrobiliście nic, żeby ich zatrzymać. Ja rozumiem, że komuś się to nie podobało, ale nie mówcie mi, że nie mieliście szans :D Wystarczyło ich skuć. Jeśli ma ktoś problem ze skuciem niech sobie to zbinduje, a nie mówi mi, że to był mój błąd, bo gościu się nie dał. ;D


 2. Następnym razem dodam specjalne napisy, żeby było wiadomo, że ludzie, którzy mają was zaskoczyć i teoretycznie nie powinniście ich nawet wpuścić na posesje, wyciągają broń i dam im chwile, zanim zaczną do was strzelać, żebyście spokojnie ich zabili ... Co do fps nie miałem problemów i nie jestem w stanie sprawdzić misje na wszystkich konfiguracjach sprzętowych, żeby wszystkich zadowolić.


 3. @Brick

  - cysterna wraz z naprawczym były otwarte  pod remizą. (Nwm do jakich ty wchodziłeś)

  - paliwo tankuje się normalnie ale w przyszłości postaram się to jeszcze zwiększyć.

  - masz gps w śmigle (można go powiększyć w opcjach)

  - jak byś spadł to i tak na 343 nie mógł byś się skontaktować chyba że gdzieś blisko do 600m na płaskim terenie.

  - odnośnie fps to nwm może mapa jest tak zbudowana.

  - odnośnie medykamentów pomyśle na przyszłość.

  @Templar

  -odnośnie baterii to i tak by ci się nie przydała dlatego ci nie dałem.

   

   


 4.  

  DANE WYWIADOWCZE

  Sytuacja

  Od 3 dni próbujemy zająć dolinę Ia Đrăng z marnym skutkiem. Straciliśmy Lz X-Ray oraz pozostało nam mało żołnierzy. Nasza sytuacja jest coraz gorsza z minute na minute. Jako wsparcie wysłano nas oraz oddział 6 i 7. Naszym zadaniem jest wsparcie reszty oddziału na polu bitwy, oraz wspomóc w ataku w głąb terenu wroga. Z tego, wiemy już, że wróg atakuje z każdej strony, ponadto mają rozstawione pułapki, aktywny moździerz oraz stacjonarne km. Staramy się wykorzystać wszystkie dostępne środki, czyli śmigłowce z rakietami oraz samoloty bojowe. Pamiętajcie, że od zajęcia tej doliny wiele zależy. Niech bóg was błogosławi. 

  Mapa

  Spoiler

  image.png

   

  image.png

   

  image.png

  Zadania

  • Wylądować w Lz Albany.
  • Odbić Lz X-Ray.
  • Utrzymać oba Lz do poranka.
  • Zająć HQ Wroga.

  Logistyka

   

  1. Radio 77 posiadają:

  • Radiooperatorzy
  • Piloci (w śmigłowcach)

  2. Śmigłowce:

  • 9x Uh-1H
  • 3x Uh-1C (Uzbrojone)
  • 1x Uh-1D (Medevac)
  • 4x A-1h Skyrider

  3. Pylony

  • A-1h Skyrider     
  1.  M2 Cannon (1200)
  2.  4x M-47 Napalm (500lb)
  3.  CBU14 FRAG (24)
  4.  Hydra 70mm FFAR HE (14)
  5.  4x CBU-75 Sadeye
  6.  1x Mk82 Bomb (500lb)
  • Uh-1C
  1.  4x MG (6000)
  2.  Hydra 70mm FFAR HE (38)

  Wszystkie śmigłowce posiadają możliwość zrzucania granatów, flar oraz granatów dymnych w nieskończonych ilościach.

   

  3. Skrzynki 

  Dodatkowa amunicja oraz medykamenty znajdują się w bazie.

   

  Warunki Pogodowe

  Startujemy o godzinie 17.10. Noc nastaje o godzinie 17:45 i trwa około 20 min (przyspieszenie x48). Pogoda słoneczna, nie przewidujemy zmiany pogody. Noc bez pełni księżyca. 

   

  Techniczne (Najważniejsze) 

  1. Dodatkowe życia:

  •  Jako że misja jest dość dynamiczna, każdemu przysługuje dodatkowy slot gdy, umrze. Sloty są identyczne oraz znajdują się w bazie. Pilotom śmigłowca przysługuje 3 sloty.

  2. Nie można modyfikować pylonów.

  3. Pod napalm z unsunga jest podpięty napalm od Aliasa (Działa) - 

  Spoiler

   

   

   

   

   

   

  • Lubię 2

 5.  

  1st_Cavalry_Division_CSIB.png

   

  =====================================================

  Ia Đrăng

  =====================================================

   

  Bitwa o Ia Đrăng, 1965 r.  w której udział biorą regularne wojska Armii Wietnamu Północnego i Armii Stanów Zjednoczonych. W dniach pomiędzy 14 a 17 toczą się walki o LZ X-Ray oraz LZ Albany. W wyniku silnego ataku wroga jesteśmy zmuszeni do wysłania sił wsparcia w postaci 2 drużyn U.S. 1st Cavalry Division.

   

  =====================================================

   

  ZAPISY:

   

   

   

  DANE WYWIADOWCZE : Wkrótce

   

  • Lubię 2

 6. Imię:
  Mateusz

  Spełniam następujące warunki:
  1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

  Data urodzenia:
  03.01.1998

  Którą wersję Army posiadasz?:
  ArmA 3

  Wiem o ACC dzięki:

  Znalazłem tą grupę poprzez google.  Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

  Jeśli chodzi o Arme jest to moja pierwsza styczność oprócz innych serwerów live, dayz z Army 2 itp. Jeśli chodzi o inne gry byłem w kilku teamach cs-go, szczególnym osiągnięciem było wygranie niewielkiego Lana w Katowicach. Obecnie zaczynam również swoja przygodę z Asg.  Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

  Jeśli chodzi o doświadczenie w symulacjach to tylko arma 2 oraz arma 3 gdzie dużo grałem na serwerach live, dayz, epoch, oraz różnych scenariuszy grywanych razem z przyjaciółmi. Miałem też niewielki serwer dayz aczkolwiek z braku pieniędzy niestety musiałem zrezygnować z serwera.  Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

  Słyszałem dużo o takich symulacjach bitwy i chciałbym sprawdzić się na tym polu.  Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
  Samoloty i myśliwce

  Coś o mnie:

  Mam na imię Mateusz pochodzę z Podkarpacia i mam 19 lat. Aktualnie mam rok przerwy ponieważ szkole już skończyłem a z racji, że dostałem się na studia tam gdzie nie chciałem czekam na następna rekrutacje. Zaczynam również swoją przygodę z asg gdzie aktualnie jestem na zakupie sprzętu oraz wdrożenia się w szeregi graczy w obrębie mojego obecnego miejsca zamieszkania. Lubie bawić się serwerami nieraz pomagam przy tworzeniu różnych serwerów pod arme, mam pod tym względem małe doświadczenie.  Osoba polecająca:
  Gość


  Zobacz pełny formularz rekrutacyjny

×
×
 • Dodaj nową pozycję...