Skocz do zawartości

Streeciarz

Instruktor
 • Liczba zawartości

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Odpowiedzi dodane przez Streeciarz


 1. (Zapisujemy się przez cytowanie posta, a następnie ctrl+ppm na cytat "usuń cytowanie pozostaw zawartość)

   

  Szkolenie pilotażu śmigłowców, etap 1.

   

  Temat:

  - część teoretyczna (podstawy mechaniki działania śmigłowców; dla wszystkich),

  - kwalifikacja wg. umiejętności i preferencji,

  - część praktyczna: podstawowe manewry, ćwiczenia doskonalące (wg. kwalifikacji).

  Kiedy:

  - sobota 11.05.2019, godz. 15:00

  Gdzie:

  - kanał TS Alpha, serwer Alpha/Testowy

   

  1. Sone
  2. Zuza
  3. Maras
  4. Semir
  5. Maltony
  6. Streeciarz
  7. ...

 2. Witaj @levy!

  Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

  Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

  Poradnik Poborowego

   

  Informacje dotyczące serwera oraz komunikacji przez program TEAMSPEAK 3 znajdziesz tutaj:

  Poradnik Techniczny

   

  Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

  Powitalnia dla nowych graczy

   

  Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe

  Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

   

  W przypadku braku terminów skontaktuje się z kwatermistrzem lub administratorami (sztabowcami) w tej sprawie.

   

  WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

  1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry oraz addony są kompatybilne z wersjami znajdującymi się na naszym serwerze.

  2. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję gry z addonami wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj, aby nie testować swego przygotowania w trakcie innych szkoleń i misji przed o po godzinie 20:00, kiedy prowadzimy rozgrywki.

  3. Jeśli masz problemy wejdź na TS-a lub pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) ew. pisz do mnie PM-a.

  4. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


  Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

   

  Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC:

  1. Kanał Alpha jest zamykany o godzinie 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator, Opiekun, ViP, Weteran, Sztabowiec.

  2. Musisz być przygotowany techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

  3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

  4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ lub w skrajnej sytuacji poinformuj administrację o tym fakcie.

  5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
  -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
  -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
  -klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

  6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

   

  Do zobaczenia na szkoleniu! ;)


 3. @STALKER14 Sam to zauważyłem i powiem szczerze, że na testach wypadło wszystko dobrze. Nawet adi bawił się helką z bazy i waliły do niego aż miło. Wydaje mi się, że tutaj desync zagrał dużą rolę. Ewentualnie drugie moje podejrzenie (co zresztą też może powodować desync) to zbyt dużą ilość animacji wklepanych dla AI.


 4. Z noktowizją raczej powątpiewam, prędzej rozjaśnię noc lub zmienię jednostki.

   

  A jeżeli chodzi o BMP cóż... nieprawidłowe użycie ładunków (nie zapominajmy, że to odłamkowo-burzące) i wypadało by je podłożyć pod silnik. Z RPG strzału nie widziałem. Tak czy siak jest zniszczalny bo na testach go niejednokrotnie roznosiliśmy w drobny mak.


 5. Ja osobiście używam tego. Fakt, że cena za samo okno jest zdecydowanie większa aczkolwiek kultura pracy całego zestawu jak i cisza temu towarzysząca bezcenne, i co najważniejsze niskie temperatury u mnie tak +/- 60 stopni max. 
  https://www.morele.net/obudowa-be-quiet-pure-base-600-window-black-bgw21-1135655/

  Znalazłem wersję bez okienka:
  https://www.morele.net/obudowa-be-quiet-pure-base-600-bg022-1116088/

  Pozdrawiam. Być może ktoś doradzi lepiej, ja tylko podaję na podstawie własnych doświadczeń ;)

   

  • Upvote 1

 6. Witam wszystkich członków ACC !


  Jak wszyscy wiemy mamy tu serwery gier, posiadamy także własny serwer TS oraz hosting WWW. Wszystko to abyście czuli się u nas komfortowo i nie mieli jakichkolwiek problemów podczas rozgrywek. Dbamy o to, abyście mieli wieczorami ciekawe zajęcie. Cały czas pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Wymaga to czasu i zaangażowania. Jeżeli chcielibyście nas w tym wspomóc, w imieniu ACC zapraszam.

  Raz na trzy miesiące organizowane są zapisy na listę Donatorów ACC. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dopisz się do listy!

   


   

  W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym styczeń-marzec 2018, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres kwiecień-czerwiec 2018. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tutaj.

   

  Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę SzeregowyOkres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami.

  Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni!

  Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek.

   

   

   

   

   

   

   


 7. Imię:
  Sławek

  Spełniam następujące warunki:
  1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

  Data urodzenia:
  11.01.1995

  Którą wersję Army posiadasz?:
  Arma 3 Apex

  Wiem o ACC dzięki:

  Koledze o nicku Fistach  Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

  G.R.O.T. i HRF Szpica  Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

  Posiadam ok. 2600h w ArmA 3 i ArmA 2. Potrafię tworzyć misje w edytorze, podstawowe mody wymagane do rozgrywki (tj. ACE) są mi bardzo dobrze znane. Dość dużo grywam w symulatory (głównie związane z transportem lądowym) tj. ETS 2, OMSI 2 czy TS 2010  Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

  Poszukuję stabilnej grupy, która czynnie rozgrywa misje. Poza tym kolega polecający grupę wiele dobrych słów o Was powiedział :).   Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
  Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe

  Coś o mnie:

  Mam 23 lata, jestem listonoszem Poczty Polskiej (sic! :D), dobrze czuję się w grach symulacyjnych, lubię Armę i klimat tworzony na rozgrywkach COOP. Chętny na dłuższą współpracę.   Osoba polecająca:
  Fistach


  Zobacz pełny formularz rekrutacyjny

×
×
 • Dodaj nową pozycję...