Skocz do zawartości

Diamekod

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Diamekod

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, gitara, motocykle, matematyka, programowanie, wspinaczka, kolarstwo, ładne panie.
 • Imię
  Ramcel

Ostatnie wizyty

779 wyświetleń profilu
 1. Tak to jest jak się dostanie serię w plecy...

  20180929232318_1.jpg

 2. Diamekod

  Diamekod

 3. Radio dla medyków, bo było cienko. Do tego miałem maga do 1911, a nie miałem 1911
 4. Diamekod

  Marine Raiders

  do

  Po rizzecie liczyłem na więcej Jakoś nie czułem kurczę klimatu zupełnie, mimo, że to IFA. Wydaje mi się, że można było bardziej wykorzystać dżunglę i dać więcej wroga, zwłaszcza umocnień, nie widziałem chyba żadnego km, a stanowisko lub moździerz na pewno powinny się tam znaleźć. Fajne byłyby też jakieś miny. Propsuję zabranie radia i małą ilość lornetek.
 5. Dodaj szyny SAM, poza tym przydałyby się jakieś latarki, niby oddział specjalny a biedaki, że na ślepo wszędzie biegają?
 6. Towarzysz Rizzet niesie pomoc medyczną na wczorajszej misji

  20180727211743_1.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Tes

   Tes

   ooo, są masowe groby i wisielcy z A2? Nice

   Może by tak Jugosławia? Albo pierwsza misja Harvest Red?

  3. Rizzet

   Rizzet

   REMOVE POTAT

  4. Tes

   Tes

   W sumie, Akordeon już mam. Kto pamięta?

    

 7. Diamekod

  Tak dzisiaj było ratowane

 8. Diamekod

  co 12 Cargo

  do

  Przyjemnie się grało, ale można by było nawet mocniej pociągnąć role play. Trochę to wyglądało tak, że nie do końca chciałeś dać mocny role play i wyszło nie wiadomo co. Mogło być więcej wizji itd, jakieś dziwne wizje. A tak to w zasadzie zostało wykonane, nie wiadomo czemu i klimat trochę siadł. Generalnie misja bardzo spoczko jako misja do army, ale troszkę niesmak.
 9. Diamekod

  Hydepark

  Może kogoś zainteresuje, że na humble jest ARMA w tym miesiącu: https://www.humblebundle.com/games/arma-2018-bundle?hmb_source=navbar&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=tile_index_1
 10. Ja na wstępie zaznaczę, że to jedna z moich pierwszych misji tutaj, tak więc opinia nie jest w odniesieniu do typowych rozgrywek. Przede wszystkim było chyba za dużo ammo, zostało mi do m249 900sztuk. Poza tym misja wydała mi się lekko nudnawa - za mało akcji (tak, wiem, że to ARMA), wróg mógłby dostać np większe posiłki. Reszta spoko.
 11. Imię: Marcel Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1998.02.21 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Znajomemu Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Zespół Crimson Valley A serio to grałem kiedyś w klanie Reduta 54 w Altis Life. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Około 500 godzin z Armą, z czego jakieś 150 na Altis Life, 100 na Breaking Point. W OFP przeszedłem tylko kampanię w Dragon Rising. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Szukam aktywnej grupy osób, z którą możnaby pograć w ciekawe misje, a znajomy gra u was i bardzo sobie chwali. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota Coś o mnie: Jestem studentem Matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim, do tego uczę się też we wrocławskiej szkole jazzu i muzyki rozrywkowej, bo uwielbiam grać na gitarze. Duża ilość zajęć nie przeszkadza mi w wygospodorawywaniu kilku godzin tygodniowo na marnowanie życia przed komputerem. Gdy chcę sobie odpocząć, to dalej lubię przynollajfić. Mam nadzieję, że będę mógł się z wami dobrze bawić Osoba polecająca: canadian Zobacz cały formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...