Skocz do zawartości

KaRV

Poborowy
 • Zawartość

  384
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana KaRV w dniu 25 Czerwiec 2014

Użytkownicy przyznają KaRV punkty reputacji!

Reputacja

172 Wyśmienity

O KaRV

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Skierniewice
 1. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Dawno mnie u was nie było, ale chciałbym dać ciekawa stronkę http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html . Ps polecam Wojciecha szewko na Twitterze. Dał linki do stron gdzie można kupić paszport syryjski za 10k $ a jak wiadomo syryjczycy mają być w pierwszej kolejności przyjmowani.
 2. Hydepark

  http://fallout.bethsoft.com/
 3. ʞɹɐdǝpʎɥ

  W każdym razie możecie oddać głos w tej oto najprawdziwszej i rzetelnej nie modowanej stronce http://strawpoll.me/4307095
 4. Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  Syria - ofensywa Armii Podboju. "Reżim Assada słabnie" http://www.defence24.pl/analiza_syria-ofensywa-armii-podboju-rezim-assada-slabnie
 5. Nowy monitor

  Istnieje podobno taka zasada przy kupnie nowego monitora, że matryca w nowym musi być w najgorszym wypadku takiej samej wysokości w starym. Więc jeżeli 19 cali w 5:4 to w 16:9 minimum 24. http://www.displaywars.com/19-inch-5x4-vs-30-inch-21x9
 6. Hydepark

  Nie wiem co smutniejsze shogun biegających jak małpka żeby zrobić słit focie preziowi. Czy prezydent średniej wielkości państwa który łazi w butach po fotelach w gościach.
 7. Hydepark

  to masakra jest jakaś
 8. Co ta Ukraina ?

  azja u bram
 9. Książki

  Kto nie czytał może posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=Js34bMpQ7EA
 10. Hydepark

  http://www.tvn24.pl/niemcy-na-cwiczeniach-nato-kije-od-miotel-zamiast-karabinow,516684,s.html tak jakoś mi się skojarzyło a teraz tak z ciekawości, jeżeli Niemcy są najbogatszym państwem w UE to jak wygląda sytuacjach w tych mniej zamożnych? wiadra zamiast hełmów?
 11. Hydepark

  Mogli krzyczeć dla zlewy (widziałem takie filmiki azowa). Ewentualnie mogli uczestniczyć w zdobywaniu dworca Czeczenii.
 12. Co ta Ukraina ?

  Możesz rozwinąć co masz na myśli w pierwszych dwóch zdaniach bo przyznam nie wiem o czym konkretnie piszesz. Co do reszty. Dramatt dał jakiś czas temu link do kalendarium wojny w Donbasie i tam pod data 23.01 z godziny 17:02 jest opisana dosyć ciekawa kwestia.
 13. Co ta Ukraina ?

  Masz rację tylko że tego typu działania ostatnimi czasy okazywały się zupełnie nie efektywne. Według postanowień w mińsku droga M03 miała zostać opuszczona przez separatystów. Generalnie miały oddziały obydwu stron wycofać sie na linię walk z 23 stycznia.
×