Skocz do zawartości

Koxxus

Kapral
 • Liczba zawartości

  415
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Zawartość dodana przez Koxxus

 1. Wiem że pojawiał się już tutaj puszczania customowego dźwięku, chociażby z pojazdu. Jednakże mam problem, którego z tego co widzę tu nie było. W misji chcę uwzględnić dźwięk puszczany na swój sposób "z megafonu" do osób na ziemi. Niestety, say3d czy jakakolwiek inna formuła powoduje, ze mimo że dźwięk się wydobywa, to za bardzo zagłusza go rotor, a w pełni słychać go dopiero po jego wyłączeniu. Słychać go też tylko z bliska, a zależy mi na tym by był dość donośny, ale jednocześnie nie zagłuszający graczy. Czy moglibyście doradzić co zrobić? Mogę podesłać to, jak póki co wygląda to in
 2. do
  Rezerwacja terminu
 3. Konfiguracja Afgańska w postaci właśnie M89 to chyba najlepszy pomysł. W Afganistanie noszono woodland ze względu na to, że używała go też ANA- z oddali możnaby wywnioskować, że to nie specjalsi a jakaś rządowa jednostka. Analogicznie myślę że możnaby zrobić to w Iraku. Skąd wziąłeś rozpiskę slotów na MSOT?
 4. Koxxus

  Pierwszy Etap Szkoleń (CQB)

  do

  Mam problemy z netem, mogę się spóźnić, bądź jeśli się temat nie poprawi to kompletnie nie dam rady być.
 5. Koxxus

  Hydepark

  Trzeba ostudzić emocje, hoax call
 6. Koxxus

  Hydepark

  https://gamingsociety.pl/artykul/ubisoft-montreal-zakladnicy-1121570/ Wg doniesień w sieci do siedziby Ubisoft Montreal weszli uzbrojeni napastnicy i wzięli zakładników. Z całą pewnością na miejscu jest policja, która blokuje ulice w okolicy biura. Po Twitterze latają zdjęcia pracowników spędzonych na dach budynku.
 7. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  Pozwolę sobie zbumpować wątek kolejnym ze swoich najnowszych odkryć muzycznych:
 8. Koxxus

  CO 16 "Granica"

  do

  Jeśli będą wolne sloty, chętnie wpadnę
 9. Koxxus

  Galeria Koxxus'a

  Album z grafikami z misji, oraz różnymi minibzdetami.
 10. Z albumu: Galeria Koxxus'a

  Drużyny Bravo i Charlie sprawdzają stan więźniów po zakończonej akcji odbicia posterunku.
 11. Z albumu: Galeria Koxxus'a

  Sekcja drużyny Alpha ubezpiecza pozostałe elementy w czasie natarcia na zajęty posterunek policji
 12. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  7/10 fajne, dość spokojne, idealne na leniwe popołudnie
 13. Z perspektywy strzelca RKM doczepionego do Alphy miałem niewiele do roboty, głównie trzymając się z tyłu i kryjąc szerszy kąt natarcia. Mimo że nie widziałem dość dużo akcji, czas gry uważam za wyważony, ogólnie misja na plus.
 14. Są jacyś chętni pobiegać w butach rosyjskiej razwiedki? :)

 15. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z zbliżającym się zakończeniem okresu rozliczeniowego lipiec-wrzesień 2020 pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres październik-grudzień 2020. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy jednakże jeśli zależy Ci na wsparciu nas możemy rozważyć odstępstwo od tej reguły. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnyc
 16. Ładny skład nowego sztabu, szkoda że zmiany wprowadzamy tak późno, kiedy z rąk wytraciliśmy to co zbudowaliśmy do kwarantanny. Dobrze widzieć że coś się tak czy siak rusza. 

   

  Będę z niemałą ciekawością obserwować, powodzenia chłopaki, wierzę że dacie nowego ducha grupie. 

 17. Wydaje mi się, że problem z ponownym uruchamianiem się skryptów wynika z tego że odpalacie je lokalnie, przez co jak ktoś wyjdzie i wejdzie na serwer, czy dołączy w trakcie to skrypt się odtwarza ponownie. Canadian miał rozwiązanie tego problemu oparte na jakimś warunku, powinienem to mieć gdzieś na PC.
 18. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  3/10 Lubie polski HH ale ostry nie siada.
 19. Wychodzi na to, że magazynki z IF do broni z FOWa wchodzą, odwrotnie już nie. Co do długiego okresu przemarszu na punkt ataku problem polegał głównie na tym, że tylko to wysypisko było w miarę rozsądnym i płaskim miejscem na zrzut. Północne Altis to jednak góry, góry i jeszcze raz góry.
 20. Zapraszam do podzielenia się opinią na temat misji, wyposażenia, czy ogólnie charakteru scenariusza.
 21. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Zapalnik i nie więcej niż kilogram TNT
 22. Koxxus

  Militarne itp.

  Od rana w Kabulu trwa burza. Zamachowcy wtargnęli na teren szpitala, a dokładniej na oddział położniczy, mordując znajdujący sie w nim personel jak i pacjentów, w tym niemowlęta. 16 osób nie żyje. Na miejscu byli doorkickersi z D Sqn CAG, CRU 222, norwegowie z MJK i chłopaki z 2 CDO z Australii. Poza tym atakiem, na jednym z pogrzebów wysadził sie zamachowiec samobójca, zabijając 24 osoby. Z poziomu telefonu nie mogę spakować zdjęć w spoiler, wybaczcie kolubrynę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...